Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:17 23.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Свободата и Възпитателятнови [re: Brahman_]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано09.12.06 18:35



Ами не знам сигурно имам честно очи и печеля доверие.



Ще ти кажа само, че с не по- малко от 40 човека се сприятелих в този клуб само. Верно, други времена бяха, нямаше те теб да гониш хората. Имал съм посещения от не знам колко си хора в Ловеч. Говоря за в дома ми, на Гостиня не се брои. Аз съм ходил по цяла България. Повечето си продължиха по пътя и оставиха клуба, щото не им е интересен. На последният семинар на който бях и който беше от членове на клубовете - Кастанеда и Йога, имаше 65 човека.
Истината е, че повечето хора с които поддържам контакти не смятат, че трябва да си губя времето с клуба...гледат на него, като на обречен. Демек, честито!

В този смисъл с 5 човека на който си спечелил доверие, се чудя на твоето самочувствие и самоувереност. И то като йога, пък като човек не се знае...

Не забравяй, че съм имал учител и той не е бил фалшив, а истински кротък йоги, който не се занимаваше със спорове и реклами, че бил учител.



Тема Re: Свободата и Възпитателятнови [re: Brahman_]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано09.12.06 19:01



Струва ми се че начина по който той планира да направи клуба, ще стане като едно клубче на една компанийка близки познати.

Правилно, точно това ми е целта. Клуба да стане една компанийка от хора с различни интереси и различни разбирания. Различията в приемането и отношенията са различни неща.

Много добре знаеш, че не можеш да оставиш клуба. А не искаш да си част от компанийка, защото няма да си учителят в нея. Явно е много трудно да бъдеш като другите, да не говорим, че тук всеки знае по нещо, но никой, всичко...
Ето, Хана я слагам поне две нива над теб, но това си е моя преценка и се надявам да се научиш да я приемаш. В същото време, нейните разбирания нямат нищо общо с моите, особенно за клуба.



Тема Re: Свободата и Възпитателятнови [re: Brahman_]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано09.12.06 19:07



Понякога обаче, ако скандалджиите започнат да се държат прекалено неприлично (напр. започнат да крещят твърде силно, чупят чаши, събарят маси, замяргат със столове и т.н.), охраната трябва да се намеси и да се погрижи да напуснат ресторанта, защото пречат на спокойното консумиране на останалите клиенти...



Тема Re: Свободата и Възпитателятнови [re: Brahman_]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано09.12.06 19:09



Не съм емоционален.
Според мен си много по- емоционален и с липса на контрол от повечето членове на клуба, които дори не помръдват, докато другите се карат. Но това си е мое мнение. Витаминко си нави и пусна тема за гласуване, колко човека го послушаха? Колко човека те подкрепиха теб? Размисли...



Тема Re: Свободата и Възпитателятнови [re: бeзпътeн]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано09.12.06 19:11



А кой е бил охрана две години в Окъжен съд и Прокуратура, хуанджи.



И после, не съм имал ценз...



Тема Re: Свободата и Възпитателятнови [re: huanji]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано09.12.06 19:14



Е, щом е така, явно цензът е налице и по въпроса Брамана може само да замълчи културно и почтително...





Тема Re: Свободата и Възпитателятнови [re: бeзпътeн]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано09.12.06 19:22



Да пропуснем почтителното...ставаме груби.



Но какво ще кажеш за моята философия, че хората първо трябва да станат приятели, да се появи доверие и чак тогава да спорят помежду си. Иначе, работата отива на ръкопашен бой.

Между впрочем, Брахман трябва да знае, че и с теб имаме известни различия и това го има по темите назад, но не пречи да пием по едно, де виртуално, де наливно. Така де.



Тема Re: Свободата и Възпитателятнови [re: huanji]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано09.12.06 19:35



Така е, въпросът е дали можем въпреки различията в мненията да не се чувстваме "врагове".... Все пак мненията са ментални активности и нищо повече, колкото по-малко психологически инвестираме в тях, толкова по-добре. Така не биха пречили на отношенията и общуването да протичат по един естествен начин.

Иначе нагласата ми е - всички хора са ми приятели, всички ние сме едно - Животът, проявяващ се в разнообразие. Дори и "караниците" и "враждите" са нещо твърде преходно и не могат да заменят непреходното - Живота, недвойствената същност на нещата.



Тема Re: Свободата и Възпитателятнови [re: бeзпътeн]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано09.12.06 19:50



Бих добавил, че всички различия се обединяват в безмълвието.





Тема Re: Свободата и Възпитателятнови [re: huanji]  
Автор Xaнa. (време е)
Публикувано09.12.06 21:13



А, нямат. Много знайш ти...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.