Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:02 28.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Бан за Awaken и мен!нови  
Автор Coorhagen*Willendorf (Freakiest Show)
Публикувано18.11.06 13:44



Призовавам всички потребители да гласуват дали Оро (Awaken) и аз да бъдем баннати по I.P. и никове завинаги!!!
Смятам, че това е за доброто на йога. Знам че е много крайно, но този човек трябваше още от началото да бъде разкаран безкомпромисно от клуба!!!!!АБСОЛЮТНО БЕЗКОМПРОМИСНО! и за да докажа че вярвам в това което казвам, с готовност се отказвам и от собственото си членство към клуба, щом е за благото на нашят обичан форум!
Моля подкрепете ме!

YES!



Тема Re: Бан за Awaken и мен!нови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор lmago (самадхин)
Публикувано18.11.06 14:03



Този красавец на снимката Първата лейди на британската естрада ли е?

д.ф.н. Пламен Градинаров

::

Тема Re: Бан за Awaken и мен!нови [re: lmago]  
Автор ha! (член)
Публикувано18.11.06 14:14



Като гледам ръцете, ми се чини да е Дейвид Бауи, а не бих го нарекла "лейди".
Ти за чия помисли снимката?

прекрасна - ужасна ... все тая ... резултатът е съсипващ


Тема Re: Бан за Awaken и мен!нови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано18.11.06 14:18



Призовавам всички потребители да гласуват дали Оро (Awaken) и аз да бъдем баннати по I.P. и никове завинаги!!!


Я не се занасяй и не ставай излишно емоционален. Никой не трябва да се банва. От всяко дърво свирка не става, но... от всеки човек става йога! Как така ще изключваме хората!





Тема Re: Бан за Awaken и мен!нови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор cuddly (star chaser)
Публикувано18.11.06 14:28



а каква е връзката между твоя бан и този на Оро?


можеш да пуснеш анкета за бана на Оро, но защо държиш да се самобаннеш?




Тема Re: Бан за Awaken и мен!нови [re: cuddly]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано18.11.06 14:31



Нали ти писах, ентусиазира се момчето, да става ЧЕСТЕН И ПОЧТЕН и е готов да се жертва в името на другите от излишна сантиментална емоционалност

Но това е гот!! Искам да кажа този ред от мисли в главата му де



Тема Никакъв бан за никой!нови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор бeзпътeн (член)
Публикувано18.11.06 14:54



Стига глупости! Според мен никой не заслужава бан, единственото, което модераторът трябва да върши е да наблюдава доколко клубът изпълнява своето предназначение - т.е. темите в него съответстват на вече дефинираната тематична насоченост. Това означава, че спамът трябва да се трие безкомпромисно, за да не се оставя да се разрасне прекомерно за сметка на сериозните теми.

Но бан според мен не бива да се слага на никой! Защото всеки един човек заслужава да му се даде шанс да се изказва културно (и желателно аргументирано). Банът е нещо безсмислено - винаги потребителят може да си регне нов ник, да заобиколи и бана по IP и да продължи да спами. Затова - триенето на спама е единственото, което модераторът може да направи, за да озапти "спамаджиите".

Ако е налице конфликт между двама и повече пишещи - добре е да не се допуска да се разраства в клуба, заемайки прекалено голямо място и привличайки ненужно вниманието. Затова конфликтните постинги трябва да се трият и участващите в даден конфликт да бъдат помолени да решат "проблема" на лични бележки.



Тема Re: Бан за Awaken и мен!нови [re: Brahman_]  
Автор Coorhagen*Willendorf (Freakiest Show)
Публикувано18.11.06 14:57



Не, не съм излишно емоционален, а прагматичен.
Ако искам анкета само за Оровия бан, той ще се оправдае, че аз съм бил не по-добър от него и така нататък и ще ни въведе в излишна процесия от глупости.

Докато ако предложа бан и за двете спорещи страни, бан би следвало да се даде и всичко да си тръгне по мирному и тихо му, без Оро да е в някаква позиция на жертва и да се оправдава със заговор или пък, че аз самият съм бил по-лош и трябвало било да се почне с моя бан, пък чак тогава него или останалите.


АЗ съм за бързи отривисти и отчетливи мерки. Аз съм за стабилен модератор и за спазване на етиката в клуба. Нямам против да бъда санкциониран за грешките, които правя, но искам същото и за останалите.
Както казах Ултиматната санкция е БАН, Оро си го проси от месеци. Да му го дадем тогава! Ако ще и това да значи бан и за мен (защото не съм бил по-добър от оро).



ЧУдя се как цял форум позволява на такъв човек да си развява свободно досадните мнения и да пречи на хората да дишат.

Затова всички потребители трябва да разгледат своето отношение към начина на разговор на Оро и да решат какво искат за форума.


Аз съм за радикални мерки!

YES!



Тема Бан за заслужилите спрямо правилата!нови [re: бeзпътeн]  
Автор Coorhagen*Willendorf (Freakiest Show)
Публикувано18.11.06 15:00



Според мен пък, най-важното задължение на мода е Бан-а.

Затова и избирах и защитавах идеята за модератор преди месец или два!

Насока на клуба мога и сам да си давам!

Модератора е полиция, а не културен съветник или министър на образованието!

YES!



Тема Re: Бан за Awaken и мен!нови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор cuddly (star chaser)
Публикувано18.11.06 15:03



Оро само с теб ли е "спорел"?
щото, ако трябва бан за всички, които му отговарят...







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.