Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:20 10.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Предлагам формулировкатанови [re: Xaнa.]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано18.11.06 16:08



...но не ми отговори на въпроса.

Хм, така ли?
Какъв отговор очакваш? Вербален?
Нека да ти кажа, че във всекиго е "монтиран" един "биокомпютър" - Умът. И той си има точно определено предназначение. Да задава въпроси и да търси тяхния отговор. Той няма чувства и емоции. Само пита и търси отговори. Нон-стоп. Още от първия миг щом се събудим и почва...... въпроси, въпроси, въпроси......
И дава отговори също. Сега - дали отговорите са верни и коректни.....може дълго да се спори....

Та ето какво написа ти:

Благодаря ти, Оро. Аз имам интереси в сферата на духовното развитие и значи съм добре дошла. Чета почти всичко от клуба.
Имам въпрос към теб: Когато приключите със забраните в областта на писането, дали ще има и забрани и за областта на четенето?
Питам това, не както може да ти се стори заядливо, а за да се погледне разграничително на важния въпрос какво можем и какво не можем да контролираме. И до каква степен задълбаваме поставяйки забранителни знаци там където изобщо няма нужда от тях, и дали си даваме сметка доколко те пречат и забавят движението по пътищата.


Добре: Един по един.......

1.Въпрос:
"Когато приключите със забраните в областта на писането, дали ще има и забрани и за областта на четенето?
Питам това, не както може да ти се стори заядливо, а за да се погледне разграничително на важния въпрос какво можем и какво не можем да контролираме. "

Забраните в писането СА НАЛОЖИТЕЛНИ С ОГЛЕД ТЕМАТИКАТА НА КЛУБА!
Забрани над четенето никой не може да постави. Това е твоят личен избор - какво ще четеш. Имаше една руса мадама, която казваше: - Аз много обичам да чета книги. И страниците, които ми харесват препрочитам отново и отново. А тези които не ми харесват......изобщо не чета и веднаж дори.
Аз когато започнах да практикувам йога и стъпах на Пътя към Просветлението спрях всякакво четене на криминални и любовни романчета. И почнах да чета само книги за духовното издигане.....


2.Въпрос:
"И до каква степен задълбаваме поставяйки забранителни знаци там където изобщо няма нужда от тях, и дали си даваме сметка доколко те пречат и забавят движението по пътищата"

Пътните знаци поставени разумно и на точните им места - спасяват човешки животи и регулират д-нието, така че да няма задръствания. Хората в БГ, които отговарят за поставянето на тези пътни знаци........уви не са всред най-интелигентните в страната. И сега, когато ще бъдат наложени европейските стандарти за пътни знаци и др. всеки ще почувства разликата и че е вложен разум и интелект, а не простотии българистански. Пътните знаци СА НУЖНИ И МНОГО ПОЛЕЗНИ!!!



Доволна ли си от отговорите?

Когато отвратените напуснат, кои ще останат? Отвратителните!

Тема Re: Онова за което гласувамнови [re: Brahman_]  
Автор The White Rider ()
Публикувано18.11.06 16:14



@brahman
roflol напълно съм съгласен с по-дългия абзац от мнението ти



@huandji
аз все още смятам, че за една среда са необходими известни забрани и ограничаване не само на спама, който много потребители тук познават от email пощите си, но и ограничаване на флейма (в превод опожаряване, или непрекъснато заяждане на лична основа с някой потребител, пример това, което прави оро със сигнатурите на necrossumus например, ако не беше спал я някоя кръчма щеше да знае, че картинките отдолу нямат нужда от рекламата на един единствен човек в дира, просто смешно твърдение) и накрая троловете, което са просто хора, които нямат никакво отношение към тематиката на клуба, а говорят предимно за себе си, за своите настроения и желания и разводняват разговорите - пример, в темата на хуанджи за йога, дишането и тн, разводнени с коментарите на смокчето за пожелания за рождения ден, отново връщане към темата от страна на хуанджи и отново тролска изява с безсмислени коментари, които обръщат клуба в чат, има си лични бележки за тази работа.

Never mind, Light happens

Редактирано от The White Rider на 18.11.06 16:14.



Тема Re: Онова за което гласувамнови [re: Awaken]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано18.11.06 16:55



Huandji, доколкото си спомням правилата си бяха да няма дълги постинги, а Dirty Oро каква помия пак е излял тук.... той явно се смята за дираджийски полицай, защото и такъв ник си е направил, но въпросът е принципен и като говоря за дядо Орко да се разбира типичният му многословен и заядлив стил, с който е известен навсякъде където се е появявал.
Едно от основните правила беше да няма такива словоизлияния, а който има подобни натрапчиви състояния и психиатрите му препоръчват да следва повелята на гласовете, да си прави блог и да дава тук просто линк.
Колко мишки изтрих само да прехвърлям такива многословни постинги!?



P.S.
А йога по своята същност е материалистическа и това, че някои философски школи(като санкхя) са използвали тази основа, а по-късно даже ведантистите решават да си присвоят монопола над йога, не значи, че йога е религия, "духовна" или каквото и да е било друго.
Така че нека да не правим от йога секта, или както някои сега пък я принизяват до гимнастика(че и състезания си правят).

Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Re: Онова за което гласувамнови [re: Brahman_]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано18.11.06 17:21



"Би ли дал списък на тези гурувци, които не са лъжегуровци, като започнеш със Кришна, Буда, Христос, Мохамед, и т.н. и завършиш естествено с Прем

Да знам с кого да се съобразявам.

И един въпрос, как знаеш, че те са прави а аз не? "


Гуру е сборна дума. Състои се от
Гу - Мрак
Ру - Светлина
Т.е. Този, който може да те вземе от Мрака и отведе в Светлината.

Сега:
Твоят Гуру Цар Ум почва да филосфства: "Хм, какъв Мрак? Ти не живееш в никакъв мрак. Я виж навън слънцето грее а вечер си пускаш всички тези хубави лампи и ти е светло и уютно. Какви са тия глупости за някакъв Мрак. Някакви религиозни заблуди. Каква е тая Светлина? Има ли нещо по-светло от слънцето дето грее? Светлина - глупости и религиозни заблуди...... Науката обяснява всичко. Туй то! Друго не ти трябва в живота. Чети книги и се просвещавай - това е то всичко.
"Напред науката е Слънце, което във душите грей!"

Аз не веднаж съм ти казал, че СИ НА НИВОТО ПЪРВОСИГНАЛНИ АТЕИСТИ-МАТЕРИАЛИСТИ. Ти не си виновен за това. Както обясних напоследък според индийската представа за нещата има Прераждане и чрез него се осъществява Еволюцията на видовете. Индийците казват, че за да вземеш човешка форма трябва да преминеш през 84,000 други животински форми. От амеба като начало. Някой бе попитал тук в една тема за пренаселването на планетата.
Разбира се хората се размножават неконтролирано в Африка и Азия и Латинска Америка.....все страни с нисък стандарт и....хората нямат друга радост освен секс. Но от друга страна домашните животни който човек изяжда през живота си /едно доста солидно количество кокошки, патки, пуйки, прасета, овце, крави и др. / също се прераждат. И е логично да се предположи, че едно преродено в човек прасе напр. няма да е толкова развито психически и духовно колкото един човек с няколко прераждания в човешка форма.



Животните диви и питомни, които за пръв път се прераждат в човешка форма са с доста примитивна и все така животинска психика. Тези хора са наоколо и ги срещаме всеки ден. Аз ги наричам "Взели за пръв път човешка форма". Ние ги наричаме "тъпаци" "глупаци" "балъци" "диваци" "кретени" "мутри" "простаци" и т.н. .....заради поведението и мисленето им на първобитни хора. Това са атеистите-материалисти. И ти си в тази категория !!! И останалите навлеци окупирали клуба са от същата категория.
Такива хора наблюдават света и нещата с 5-те си сетива и не могат по никой начин да си представят, че това е......само един аспект от Света. Само една нищожна част от Цялото, което е невидимо за очите ..... Но в процеса на прераждания, човек постепенно започва да чувства и други интереси освен задоволяване на сетивата и тялото и.....постепенно започва Търсенето на ОНОВА КОЕТО НЕ МОЖЕ ДА СЕ ВИДИ С ПРОСТО ОКО.......И НИКОЯ НАУЧНА ЛАБОРАТОРИЯ НЕ МОЖЕ ДА ВЗЕМЕ И ПОСТАВИ ПОД МИКРОСКОП ЗА ДА ИЗСЛЕДВА И КАТЕГОРИЗИРА.
Това е времето, когато човек започва да се занимава с йога и други практики.


Йога започва там, където спира.......умът!

Това си го препиши и закачи над леглото и си го преповтаряй като мантра, словоблудецо!



Искаш да направя списък на истинските гуровци.
Или по-точно за изключа от твоя списък "Всички са мошеници и тарикати - лъжегуровци!" някои, които не са. И понеже твоят Гуру Цар Ум вече е нащрек да започне един безконечен спор с мен......и аз го усещам много ясно......ще ти кажа следното:

1.Гурувците по света са толкова много днес, че един човешки живот не би бил достатъчен да ги пробваш всичките. А за да провериш практически дали едно или друго учение е истинско или не са необходими поне 6-12 месеца практикуване според указанията на този гуру. Непосилна задача!

Моят въпрос е:
От къде събра твоят Гуру Цар Ум, на когото служиш вярно и раболепно..... наглоста, безочието, простотията и вулгарноста ДА ОБЯВИ ВСИЧКИ СВЕТОВНО ПРИЗНАТИ МЕСИИ И УЧИТЕЛИ, ГУРУ ЗА......ЛЪЖЕ-ГУРОВЦИ. "Мошеници и тарикати" От Буда, Христос до днешните живи гуро.

Не можеш ли да схванеш абсурдното положение в което те поставя твоят Гуру Цар Ум ???
Целият свят е побъркан и заблуден - АЗ Юли Железаров не съм!Не ти ли се струва, че истината е съвсем различна:
Ти "за пръв път взелия човешка форма дивеч" не си дорасъл още психически и духовно за да търсиш своя Творец и Създател. Че си още на най-ниското стъпало на първосигнален атеист-материалист.

Ти питаш:

"И един въпрос, как знаеш, че те са прави а аз не? "

Преди да узная за Прем Рават аз като тебе си мислех, че мога и сам да
достигна до Просветлението. Тогава като почнах да чета разни вехти книги /и си ги превеждах сам без твоя помощ и коментари!/ почнах да откривам една мисъл на много места: "Без помощта на СатГуру никой не е постигнал Освобождението от Мая и СебеРеализацията" И така научих за Прем изпълнен със скепицизъм и недоверие. Но почнах да чета неговите лекции по света и нещо в мен взе да се отваря...... и едно странно и непознато чувство на озарение взе да ме обзема..... То ме водеше и аз исках да чета повече и повече. Четях и превеждах денонощно. И един ден се случи Чудото. Бе ранна утрин и аз свирех в един планински хотел тук в Норвегия и отивах към пощата да пратя на приятели и на брат ми моите преводи и...... изведнаж нещо стана и УМЪТ МИ СПРЯ. За секунда помислих че съм получил инфаркт или нещо друго. Но в следните секунди се осъзнах и се огледах - жив и здрав съм. Но умът ми бе СПРЯЛ. Нито една мисъл не минаваше през главата ми - ПЪЛНА ТИШИНА И НЕИЗПИТВАН ОЩЕ МИР. И отвътре ме изпълни едно вълшебно чувство на Свобода и Сигурност и Любов. И като се огледах - всичките планини и баири и гората и всичко ми се сториха като един ....декор в един театър. Аз бях прескочил Бариерата и бях на Отвъдния Бряг, където няма вече дуализъм а само Единство. И като видях че няма нищо страшно отидох до пощата и си пуснах писмата, а ранобудните хора .....все още помня учудените им погледи втренчени в мен.... Трябва да съм бил странна гледка в ранната утрин - един грещ от щастие човек. това състояние продължи целия ден до другата сутрин и аз бях Най-Щастливия човек на планетата. И когато това Изживяване спря на другата сутрин и ума ми взе да си работи както преди.....бях ....най-мизерния човек на света. Опустях..... Останах сам с ума си./нещо като тебе значи/ Това мое първо и силно изживяване аз изпитах ПРЕДИ ДА СЪМ ПОЛУЧИЛ ДОРИ ТЕХНИКИТЕ от Прем Рават. Само поради моята пълна концентрация денонощно в/у думите му. "When the Satguru talk - the darkness can not stay" След няколко месеца Го видях за пръв път в Рим на една програма за около 5,000 души /1981г/ и получих техниките и практикувайки ги до днес аз живея на крилете на Радоста и Дълбоката Вътрешна Изпълненост и бликаща Радост и Мир, които външния свят не може да повлияе никак.

Още в първия миг на онова Изживяване аз ОСЪЗНАХ ПРАКТИЧЕСКИ А НЕ ПО ВНУШЕНИЕ - КОЙ Е ПРЕМ РАВАТ и от този миг той е за мен Всичко най-ценно в моя живот.


http://knowledge.dir.bg

======================

Това, което си написал за религиите не е нищо ново за мен. Слушал съм го при комунистическия режим безброй пъти. Ти си точно олицетворение на един истински комунист-марксист и ленинист-атеист. И докато не се отърсиш от тая измет с която е задръстена гаванката ти - няма да получиш Просветлението.

Не знам защо ме занимаваш с анти-религиозните си схващания.
Повторих ти безброй пъти че:

Това, което предлага Прем Рават НЕ Е
религия
секта
учение
философия
догма
и др.

А Е ЕДИН ПРАКТИЧЕСКИ МЕТОД ЗА ВЛИЗАНЕ В СЕБЕ СИ И УСТАНОВЯВАНЕ НА КОНТАКТ СЪС ИСТИНСКОТО СЕБЕ СИ - ВЪТРЕ В САМИЯ ТЕБ!!!


Това целия свят схвана и проумя - ТИ НЕ СИ ОЩЕ???!!!

Другият Факт който ти отказваш да схванеш и приемеш е че:
НИКОЙ НЕ ТРЯБВА ДА ПЛАТИ ДОРИ ЕДНА СТОТИНКА - ЗА ДА ПОЛУЧИ КЛЮЧЪТ КЪМ СЕБЕПОЗНАНИЕТО. Аз не съм платил нито стотинка, освен пътните до страната, където Той прави програма и естествено входен билет, за да се покрие наема на залата в която Той прави програма.


Твоите курвенски изопачения и лъжи са отвратителни.....

Когато отвратените напуснат, кои ще останат? Отвратителните!

Тема Re: Онова за което гласувамнови [re: Darth_Vader™]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано18.11.06 17:45



Ти написа:
Huandji, доколкото си спомням правилата си бяха да няма дълги постинги, а Dirty Oро каква помия пак е излял тук.... той явно се смята за дираджийски полицай.....


Ето и Регламента в който никъде не се дискутира дължината на постингите, а само "пространни цитати на чужди езици". Оро не нарушава нито една точка, но точките които ти систематически нарушаваш ще подчертая с червено. И всичко това се дължи на твоя атеизъм и материализъм и за това че си от "взелите за пръв път човешка форма диви животни" - първосигнални мутанти.

Правила на клуба:
1. В клуб “Йога” се допускат мнения само на регистрирани потребители.

..................
...........................................

2. Да не забравяме, че клуб “Йога” е български форум.

Няма да се допускат постинги с пространни цитати на английски, руски и други езици. Разбира се, това не се отнася за пускането на връзки към чуждестранни сайтове. Писането на български включва използването на кирилица.
За да пишете на Кирилица, използвайте квадратчето в синьо, горе в дясно, до надписа KREDOR. Така липсата на кирилизатор във вашият компютър ще е компенсирана.

3. Мнения съдържащи лични нападки и нецензурни изрази няма да се толерират. Същото се отнася за видимо безсъдържателни мнения.

4. Създават се и се поддържат теми-указатели.

5. Всеки, независимо от неговият път, учение, школа, учител, философия и практика, може свободно да излага и запознава читателите с неговата практика и философия.


Точки 3 и 5 са най-често нарушаваните от теб, Пишман Браман, овълчения индианец и другите атеисти-материалисти в клуба борещи се с нокти и зъби против всичко духовно и божествено.


P.S.
А йога по своята същност е материалистическа и това, че някои философски школи(като санкхя) са използвали тази основа, а по-късно даже ведантистите решават да си присвоят монопола над йога, не значи, че йога е религия, "духовна" или каквото и да е било друго.
Така че нека да не правим от йога секта, или както някои сега пък я принизяват до гимнастика(че и състезания си правят).


Това мнение за йога си е лично твое и на атеистите в клуба и можеш да си го запазиш и си го вярваш. Какви са фактите - е отделен въпрос. НО ВИЕ АТЕИСТИТЕ ТРАБВА ДА ПРЕСТАНЕТЕ ДА АТАКУВАТЕ ВЯРВАЩИТЕ, ПРАКТИКУВАЩИТЕ ЙОГА И ДРУГИ ВИДОВЕ МЕДИТАЦИИ И ТЯХНИТЕ УЧИТЕЛИ И УЧЕНИЯ. Това е полицейска дейност от времето на комунизма.
Никой не ви е дал това право да отменяте правото на другите да излагат своите мнения и учители и учения и изживявания.



И накрая ......ЗА КОЙ ЛИ ПЪТ ти задавам простия въпрос на който трябва да отговориш кратко и ясно:

Колко теми пусна по тематниката на клуба за 2006г. и какъв е твоят принос в този клуб за разпространяването на Йога в БГ и нета?

Чакам конкретен отговор а не дрънкане на глупости.....



Когато отвратените напуснат, кои ще останат? Отвратителните!

Тема Втората фраза е в противоречие с първатанови [re: huanji]  
Автор Mиpo ()
Публикувано18.11.06 17:50



Не забравяй, че хората са гласували за НЕПРИНУДЕНИ разговори. А и втората фраза е толкова мъглива и обща, че всеки от клуба (особено един субективно преценяващ модератор) може да си я интерпретира както си иска. Аналогично, нормално е за един човек доброто настроение да идва от едно, а за друг от друго. Що се отнася до накърненото достойнство, чудя се дали йогите имат достойнство и дали е важно то да се поддържа ненакърнено (това е за отделна тема, обаче).

Не искам ни най-малко да се заяждам, Хуанджи, но се въртиш в кръг по периферията на нещата, и не влизаш в центъра на това, което дискутират различните хора от няколко дена. Не забравяй, че ако ти хрумне да предлагаш някакви ограничения (като най-прост и лесен изход), критериите за тях да са пределно ясни и обективни, и подкрепени с примери с докъе ОК и откъде насетне не. И разбира се, подложени на гласуване.

Както вече казах, спирането на спама/троловете, писането с регистрирани никове са немалки ограничения и няма лошо да спрем дотук. Не е нужно всичко да бъде решено сега и ако в един се появи нужда от някакво специално ограничение (примерно, защото двама човека с кавгите си пречат наистина на целия клуб), пускаш за дискусия тема с ясно осветения проблем и след време подлагаш на гласуване преобладаващото мнение в нея.

Направи ми приятно впечатление, че почти всички хора изказаха по-нагоре в тази тема смислени аргументи. Въобще, в такива теми хората са много по-истински и така и не разбрах защо страхуваше досега от тях. Ако Йога обхваща отношението на човек към всички аспекти на живота, то взаимоотношението между хората в една общност/клуб са именно предмет на Йога и са важни за дискутиране.



Тема Re: Втората фраза е в противоречие с първатанови [re: Mиpo]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано18.11.06 18:13



Доста ми е странно, че никой досега не можа да схване КОРЕНА НА ЗЛОТО в този клуб. Аз съм писал много по въпроса, но......"от едното влязло от другото излязло"

В клуба има оформени 2 групировки:

1.Атеисти-материалисти. Това е най-многобройната група окупирали яко клуба от месеци и имащи за цел да се противопоставят на всичко духовно, божествено и "по-абстрактно" за тяхните първосигнални съзнание и умове.
Те не признават Бог и месиите му на земята, никакви духовни водачи, никакви учения и никакви гуру.
За тях йога е атеистична и материалистична НАУКА
Тези атеисти НЕ ПРАКТИКУВАТ НИКАКВА ЙОГА - А САМО КАВГИ И ИНТРИГИ И НАПАДКИ И СЛОВОБЛУДСТВА.

Тези според индийската наука за преражданията са от категорията първосигнални "взели за първи път човешка форма преродили се диви животни" с присъщите им атрибути на мислене и поведение.

2.Практикуващи една или друга техника/учение и то с учител-гуру. За тях йога не е материалистична наука а духовна практика с цел сливане на съзнанието на човека с Божественото Съзнание. Те по принцип пишат за своите учители и ученията им иинформират за програми по света. Те не нападат атеистите, но са обект на постоянни нападки и оплювания и интриги и подигравки от тяхна страна.



КАК ДА СЕ СЛОЖИ РЕД И СЕ ОГРАНИЧАТ НАПАДКИТЕ НА АТЕИСТИТЕ ДО НУЛА - НЕКА ВСЕКИ ДА СЕ ИЗКАЖЕ. Но това е клуб Йога и е резонно в него да влизат и пишат практикуващи а не словоблудстващи.....



Когато отвратените напуснат, кои ще останат? Отвратителните!

Тема Re: Предлагам формулировкатанови [re: Awaken]  
Автор Xaнa. (време е)
Публикувано18.11.06 20:39



Моля не се съобразявай с моето недоволство или доволство. Аз не питам за да бъда доволна или недоволна, това са глезотии. Питам за да си изясня на себе си някои неща, а какво ще правя с моето разбиране си е моя работа, нали?



Въпроса ми, Оро, се отнасяше не до ползата от забранителните знаци, а до степента, т.е. количеството им. И до опасността прекомерната им употреба да доведе до заблатяване, както тук правилно някой отбеляза.



Тема Re: Онова за което гласувамнови [re: The White Rider]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано23.11.06 22:12



Разбирам позицията ти. Но не виждам лошо в това, да има малко интимност в клуба. Разбира се, това ще определи аудитирията.





Тема Re: Промяната на правилата - резюменови [re: huanji]  
Автор amp;amp;amp; (непознат )
Публикувано13.01.09 06:25



Аз съм вашия пишман-мод анти-йога!


Равносметка за 2008 год.

Скъпи съклубари и най-вече анти-йоги и лаладжии.
Ето че вече сме в 2009 год.
Аз лично преживях известна трансформация през 2008 година и причината е в това че ме направиха мод и получих власт, каквато не съм и очаквал. Власт да затривам мнения и да отнемам думата на когото си поискам според настроението ми и броя на изпитите ракии. Преди това бях един скромен и незначителен юзър, който никога не е имал нещо оригинално на ум какво да каже и чат-пат влизах да си убивам времето в празен чат. От Йога никога не съм се интересувал и не ме привлича и до днес. Попрочетох това-онова за Йога и реших, че не е за мен. Само Хата йога може би, за да се поддържам физически на ниво. Но да се задълбочавам и практикувам каквото и да било с цел Просветлението или откриването на Истинското Себе си – това не е за мен.
Аз съм най-обикновен провинциален чукундур от Ловеч и имам само и единствено еснафски интереси. Бил съм ветеринарен фелдшер – калфа и др. селскостопански дейности – напр. мелничар и др. и сега въртя алъш-вериш бизнес с търговия.
Моето единствено силно желание като станах мод бе „да обединя колектива” /комунистически термин!/ около чашката и мезето. Т.е. да превърна клуба в една СЕЛСКА КРЪЧМА ЗА ЛАФ МОАБЕТИ И УБИВАНЕ НА ВРЕМЕТО. И желаещи за такава кръчма се намериха веднага. Тъпи селяни и лумпени залупени като мен – атеисти и анти-йоги. Dirt Vader, White Wolf, Black Wolf, „витаминко”, и напоследък „мементомори.” Аз понеже съм лишен от всякаква оригиналност и творческа мисъл просто последвах вече утвърдения от други пишман-моди принцип и практика:
ОБКРЪЖИ СЕ С ХАВЕРИ И ДРУГИТЕ ГИ ГОНИ ОТ КЛУБА И ПРЕСЛЕДВАЙ.
Добре де, но преди да вляза в длъжност се наложи да направя един Правилник в клуба. Доста клубари се обадиха с разни предложения и заедно скалъпихме един Правилник. Да... ама този правилник ми вързваше ръцете и ме задължаваше да спазвам някакви правила и ограничения.
Най-вече относно тематиката на клуба:

Тематика
Клуб Йога е за хора интересуващи се и/или практикуващи йога и всякаква друга доктрина или практически път на духовно развитие, които целят висше разбиране и самоосъзнаване (себеосъществяване, сливане с висши нива на съзнанието и други).


Всред мижитурките юзъри, които почнаха да ми се мазнят и ми правят метани се намери един, който се опълчи срещу всяко мое нарушение на Правилника – Оро. Той реагираше остро с/у всяко нарушаване на Правилника от страна на навлеците – интриганти, които го нападаха за това че пише по тематиката и за това, че аз не реагирах както се полага по Правилника. И какво? Реших да елминирам този Оро от клуба. Той се оказа,че е на възрастта на баща ми, че е обиколил света 3 пъти поне, че си служи с 8 езика /а аз едва скърпвам българския правопис/ че живее от 30 год. в Скандинавия в една страна с най-установена демокрация и че практикува СебеПознанието на Прем Рават световно признат и награждаван от правителства, организации, нобеловия комитет за мир, университети и др.











Но за мен атеиста и земния еснаф всичко това нямаше никакво значение и първобитния ми ум го отхвърли като „заблуди” Но за да елиминирам Оро от клуба се заех с една твърде популярна комунистическа „хватка” или метод:
ДА РАЗПРОСТРАНЯВАМ ИЗ КЛУБОВЕТЕ, ЧЕ ОРО Е „ИЗКУФЯЛ ДЯДКА”, „ПОБЪРКАН ЕМИГРАНТ”, „КОЙТО ВЛИЗА В КЛУБОВЕТЕ САМО ЗА ДА СПАМИ, ПСУВА И РУГАЕ”
С цел да манипулирам мнението на юзърите и му лепна етикет на „невменяем” за да не го четат и не го приемат насериозно. При комунизма хора като Оро – будни и интелигентни българи, които се обявяваха против Диктатурата на простака бяха обявявани за побъркани, болни, смахнати и „врагове на народа” и бяха натиквани в затвори и концлагери в Белене и Ловеч напр. Там бяха малтретирани и убивани по най-зверски начини.... Та и аз избрах тези методи.
Но.... когато ми писна да бъда критикуван, че не спазвам Правилника напоследък взех един ден та го изтрих. Да. Просто го изтрих и с това заявих безгласно и по най-комунистически начин:
ТОЗИ КЛУБ Е МОЙ И АЗ КОМАНДВАМ ТУК И НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА МИ ДЪРЖИ СМЕТКА КАКВО ТРИЯ ИЛИ БАНВАМ.
И с това си постигнах крайната цел: ДА НАПРАВЯ ЕДНА СЕЛСКА КРЪЧМА ЗА СЛОВОБЛУДСТВА И УБИВАНЕ НА ВРЕМЕТО – НО НЕ И КЛУБ ЙОГА.

Админът Киро не си мръдна и пръста да се противопостави на това своеволие и аз получих „карт бланш” да си правя каквото си искам в този клуб. И всичко това защото ми дадоха власт да трия и банвам. А тази власт ме промени коренно. От скромен юзър се превърнах в ДИКТАТОР И ТИРАНИН САМОВЛАСТЕН. ЕГОЦЕНТРИК И НАСТАВНИК.

Но.... ето че се появи друг проблем:
Оро намери начин да си сменя никовете и IP на компа и по този начин стана НЕУЯЗВИМ за моите банове.... Също почна да пише на Бележки до всеки юзър това, което триех като луд в клуба и по този начин аз станах ....безсилен. Какво стана с моето „могъщество” на мод???
Ужас! Пълен провал!!!





И ква стана тя?
Уж аз съм Диктатора тук и аз командвам, а се оказва че Оро не го хващат моите комунистически методи и не мога да го елиминирам. Ами сега???!!!





В какво се състои основната разлика м/у мен и Оро?

1.Оро винаги се аргументира когато изказва едно мнение защо мисли и говори така и си служи с неотразими доводи и цитати.
2.Аз нямам никакви доводи и доказателства с/у него и затова използувам старият изпитан комунистически метод: Да лепя етикети и слагам присъди:
Оро е спамаджия! Оро псува и ругае! Оро търси внимание защото е самотен емигрант! Оро е изкуфял старец! Оро е побъркан! И т.н. защото знам, че тълпата се вързва на такива номера и вярва понеже е свикнала да я манипулират.

Ей овце, НЯМА ДА ЧЕТЕТЕ ТЕЗИ ЗАКЛЮЧЕНИ ОТ МЕНЕ ТЕМИ!
Яяя ма те не били написани от Оро... Имало и други будни юзъри в този клуб, които не мога да манипулирам.....
























И от Оро:



Хей да не вземете да ме изритате като мод от този клуб – как ще избивам комплекси тогава.....

Начи в тоя клуб, който съм направил “Селска кръчма Йога” могат да влизат и пишат всякакви анти-йоги, атеисти и безбожници и юзъри, които ми правят метани като “мементомори” напр. За вас – давам “карт бланш” да си пишете каквото ви падне на ум, да ругаете и псувате и серете и спамите....Всичко! Но който дръзне да ме критикува ще го сполети съдбата на Оро триене, гонене и банове! Да живее тоталитарната власт и диктатура!


Ваш предан диктатор:
хуйамджик, задръстен гьотферен анти-йога от Ловеч..... ама с пагон!!!

Ако сте прочели тук-таме за епохата на “Калиюга” в която живеем и е наричана “Епохата на най-големият Мрак” в многовековната човешка история трябва да ви е ясно, че се намираме на прехода към следната епоха – тази на “Водолея” която ще бъде най-светлата епоха и духовно прозрение.

Аз лично служа на тъмните сили на Калиюга с всички сили и средства!!!


На Калиюга служи и вашия пишман админ Киро-Декстър.


Та моля наричайте ме: “Митре Калиюгата от Ловеч” – вашият пишман-мод с психика на фатмак.









Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.