Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:44 12.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Гласуване за насоката на клубанови [re: бeзпътeн]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано16.11.06 15:49



О'к, дефинициите ще ги направим впоследствие, нека уточним насоката. Щото от нея произтича всичко останало.

Аз също съм за т.1



Тема Re: Гласуване за насоката на клубанови [re: huanji]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано16.11.06 15:59



t.1

всеки миг всичко започва и свършва


Тема Re: Предложения за промяна в правилата на клубанови [re: Awaken]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано16.11.06 17:07



Хуанджи, направи една отделна тема за Оро и Брамана и там да си пишат дългите постинги, но където видиш нещо по-дълго от 1/3 от този постинг, на който съм отговорил, го трий без даже да го четеш! По този начин ще спестиш доста време и нерви да избягват тази тема и да четат разпенявения dirty Oro и теоретика Браман. Нека си имат една темичка двамата, но не я заковавай отгоре, а просто като им дойде вдъхновението за простотия да си я намират и да си я повдигат сами. Аз обещавам, че няма да им я вдигам...



Иначе идеята за списък със часовете и местата на заниманията с йога е добре да е в заглавната тема в съответния раздел и всеки интересуващ се и нов потребител първо там ще прочете и ще се запознае както с правлата, така и с местата, където може да види на практика какво е йога.

Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Re: Предложения за промяна в правилата на клубанови [re: Darth_Vader™]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано16.11.06 17:13



Да, за заглавната тема говорех. Ще трябва да посъберем информация и ще я кача. Раджа в сайта си имаше доста налична, но му загубих адреса или не се отваряше, нещо такова.

Щом е нужно тема ще направим, но нека сега да завършим по- съществените насоки.



Тема Re: Гласуване за насоката на клубанови [re: huanji]  
Автор titiksha_ (Narayana das)
Публикувано16.11.06 17:59



Аз съм за първа точка:

"
1. Клуба да е място за среща на интересуващи се и практикуващи йога, като се дава акцент на общуването и непринудените разговори в отделни теми, при наличието на сериозна част в други теми."

ОМ НАМО НАРАЯНАЯ - Мантрата на Двапара Юга ;)


Тема Re: Предложения за промяна в правилата на клубанови [re: huanji]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано16.11.06 18:02



И едно процедурно предложение - почни да правиш извадка с предложенията, че стана много претрупано и не ми се четат емоционални мнения, че да търся стойностното зрънце между тях, а предполагам, че и доста други юзъри са отегчени от таи многословност.

P.S.
Нека темата си продължава така, но ти периодично отбирай предложенията и давай резюме! Може и в някоя заключена тема. Щом си модератор ще се помъчиш малко повечко за общото благо!



Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Re: Предложения за промяна в правилата на клубанови [re: Darth_Vader™]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано16.11.06 18:09



Това си мислех и аз.





Тема Re: Гласуване за насоката на клубанови [re: huanji]  
Автор Цap Изpoд (Велики)
Публикувано16.11.06 20:03



Точка едно, но ако се модифицира така:

1. Клуба да е място за среща на интересуващи се и практикуващи йога, като се дава акцент на общуването и непринудените разговори особено когато се разискват аспектите на йога. Теми на разговор извън спецификата на клуба се допускат само доколкото спомагат за по-доброто настроение и подобряват общуването между юзърите, без да се накърнавя чуството за достойнство на никой участник в общоприетите граници.


Под "общоприети" разбирам това, което е прието като "културно поведение" в едно цивилизовано общество (значи не става въпрос за гараджийска кръчма). Но тази точка ще бъде спорна во веки веков... какво да се прави.

Не знам какво означава това "сериозно", но не виждам как и защо трябва да се говори за йога "сериозно". Ще излезе едва ли не, че йога е нещо неприятно, защото се създава леко негативна асоциация със "сериозен разговор".



Ха ха, и един поздрав,



хо хо



Тема Гласувамнови [re: huanji]  
Автор Mинyтa (60 секунди)
Публикувано16.11.06 20:14



за Т. 1 "1. Клуба да е място за среща на интересуващи се и практикуващи йога, като се дава акцент на общуването и непринудените разговори в отделни теми, при наличието на сериозна част в други теми"

Мразим да пишем, но обичаме да четем

, че по лесно !

It's time for change

Тема Re: Гласуване за насоката на клубанови [re: Цap Изpoд]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано16.11.06 20:22



Ами да, аз специално не виждам разлика. Идеята е по- скоро в насоката, но мисля, че схващам твоята. Крайното формулиране на текста предстои.

Ако сериозни теми свързани с йога имаш предвид, то става дума за разработки от типа на Имаго и Брахман или касаещи конкретно и научно някои неща. Самата материя е доста сложна и затова казвам - сериозна.

Мерси.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.