Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:37 26.04.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Тема без модератор - 2  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано26.09.06 22:04



Поради нуждата от отдушник, пускам тази тема, в която всеки ще може да критикува, плюе или каквото намери за добре, без да се съобразява с правилата на клуба. Както и никой не може да търси отговорност на модератора за нещата, казани в тази тема или езика. Модератора също не може да се оплаква. :)

В клуба няма активен бан и това е необходимо предвид новата сцена за изява.

Когато темата се напълни, ще я заключа и ще отворя нова.

Извън темата правилата важат и грубият език и нападки ще бъдат коригирани или махани.

Буйрумус.






п.с. Гледам по едно време, старата тема станала с 108 мнения. Викам, ееее, това е добро число, требе си остане с него.

Хайде, нова тема, нов късмет. Ако искате да отговорите на мнение от старата, просто го цитирайте и продължавайте направо с отговора.



Тема Re: Тема без модератор - 2 [re: huanji]  
Автор intendo (непознат )
Публикувано26.09.06 22:19



Раммmm-е за чакрата на Умааа

Та имах аз портрет на впечатляващият Дев Мурти надписан лично от него с мантрите гореспоменати. И дойде веднъж музикант-Z.(първият по номер маj на Лили Иванова) -видя го и скочи-А бе защо си го сложил този мошенник..!
Отишъл той веднъж да посвири в Цирка и в отсъствието на Йогата му пребарал пропса-и какво да види(другите булгар му викали-Недей бе !) в дюшека -вертикална дъска за поемане на тежестта от камиона. Специални парчета стъкла със заоблени ръбове-на които той ляга.Казах на моите близки -фенове на Мурти-Ама не може да бъде...!
Да-ама може-нищо че се беше снимал с Индира и Брежнев и имаше школи в Европа.- Портрета го скрих....



Тема Re: Тема без модератор - 2 [re: huanji]  
Автор intendo (непознат )
Публикувано26.09.06 22:26



Саащо поомня когато дойде Вишну Девананда(седалището му е наблизо- на близката улица в Монтреал) в Бг-в една спортна зала до Зоо-то-накараха ни всички да се събуем по чорапи и стана-СТРАШНО.
Йогата все си държеше един карамфил(цвете) пред носа ....





Тема Re: Тема без модератор - 2 [re: intendo]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано26.09.06 22:38



Що криеш портрета бе, и с дъска и с заоблени стъкла, то пак нема да легнеш...


Мен ме кефи погледа, сила има. Щото нали напоследък е модерно, да се гледа на врабче...

Даа, на ума. Не напразно казват понякога на изток - този човек мисли добре с корема си.

Между другото от какво Кънчо Кънев е спасявал Венци и бай Илия? Понеже и аз такова...по Сахаров. Може да ми излезе нещо брука, знам ли...



Тема Re: Тема без модератор - 2 [re: intendo]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано26.09.06 22:40



А после разправят, че йогите имали контрол над сетивата...





Тема Re: Тема без модератор - 2 [re: huanji]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано26.09.06 22:50



Оро настъпа:
"Ето един повод за размишления, анализ и....синтез..
Защото същия модел съществуваше и в моето семейство м/у мен и сестра ми - с година и 1/2 по-голяма от мен. Тя обичаше /и до днес го обича/ просто да ме нервира и вбесява по всякакъв начин. И какво - в резултат и двамата бивахме шамаросани и наказвани едновременно. ТОВА Е АБСОЛЮТНО НЕПРАВИЛНА ПЕДАГОГИКА." "

хунджи репликира:
Ми не е така, ние в крайна сметка спряхме да се дърляме. Може и да съм станал неотразимо добър, де да знам... :))) Важно е кой прилага даден метод и дали го прави с любов.



Оро се газира:
"И тя се прилага в дира от админите и модите поголовно. Някой се оплаче че друг юзър го клонира или напада или преследва и.......клонираният, нападнатия, преследваният бива санкциониран гарантирано......защото се оплаква , а виновника най-често се измъква "ни лук ял - ни мирисал".... Това е АБСУРД И ЛУДОСТ.
Сталин е прилагал същата тактика.
Идват и му се оплакват, че в някое село имало протести и размирици, защото хората нямали вода и храна и работа . И "гениалния" Сталин постъпвал така:
Праща един взвод войници да изтребят всички селяни и после праща някой да види дали има още размирици. И му докладват, че няма повече никакви протести и размирици.
"Нет людей - нет проблемьй"
Проста работа , а?

Та и сега в дира същата картина. "

хуанджи го кандардисва:
Не е приложимо. Брахман тук точно, не клонира никой, поне не от моето назначаване(както казваш). Като се катурне колата, вече няма голямо значение, кое колело точно е поддало...

...край на първо действие.





Тема Re: Тема без модератор - 2 [re: huanji]  
Автор intendo (непознат )
Публикувано26.09.06 22:54



А-и аз не лягам и с дъска-ама портрета-Не-остана някъде в Бг.
А -нещо не съм бил ясен в текста-Кънчо е оправял разни млади самоуки-а не Василев и Лозански(които след снимките запървата книга е лежал в болница-щото се е презорил-ама хубави снимки са направили).
Та -със Сахаров-Фнимавам.

Никакъв контрол не спасява носа от няколко стотин по две миризливи чорапи- Ца!

Eeee-kakvi vremena biahaa!





Тема Re: Тема без модератор - 2 [re: intendo]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано26.09.06 23:15



А добре, разбрах. Но Сахаров си иска неговото, не само дава...както всяко знание.



Това с огъво-гърченето не го разбирам. Навремето се пусках на киокушин и за целта използвах йога да съм разтегнат. Не се оплаквам, отрицателни женски шпагати правех. Обаче, никога не падах на шпагат за да показвам. Винаги разтегна леко, раздвижа, па тогаз. Мотото ми беше - за едното гъзареене нема одим цел живот сакат.
Всеки си решава, за мен лично е важно една техника да бъде изпълнена правилно...

По този повод, се разхождахме скоро с една мома и както си вървим вика- я падни на мост от право положение. Ъъъ, пак гледам, пак ъ-ъ-ъ. У бре, вика, какъв йога си...и пада възнак на мост, после става, абе като по филмите. Нищо, че червена-розова в лицето и гледа първо на къде да тръгне...щото й се мая главата. Ейй, то това йогата опасна работа...


Девананда беше деликатен човек...



Тема Re: Тема без модератор - 2 [re: huanji]  
Автор intendo (непознат )
Публикувано26.09.06 23:26



Да-ама е добре и да има някой да контролира какво става.Нали виждаш какви работи стават по света и у вас?!Даа-аз се газареех предимно с Кантара.

Девананда-трябва да се поразходя до дюкяна му-имат малка витринка със сувенирчета и фанелки-надявам се да е в добро -още здраве.Аз ходих в школа на Сатя Саи Баба-учителят ни беш еангл-бял-и говореш еужасно смешен френски-иначе беше гот...А-караше се на хората-щото тукашните са стиснати и не пускаха стинки...





Тема Re: Тема без модератор - 2 [re: intendo]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано26.09.06 23:28



При всички положения, требе се учи човек от някой.



Кой, Девананда ли? Той отдавна почина.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.