Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:32 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тема без модератор - 2 [re: huanji]  
Автор intendo (непознат )
Публикувано26.09.06 23:33



О ла ла! Не знаех-кога отдавна?Но центъра сигурно още работи...



Тема Re: Тема без модератор - 2 [re: huanji]  
Автор intendo (непознат )
Публикувано26.09.06 23:39



So-аз сядам да бачкам-че Шефът ми ако знае....!!!
Преди това малко ...релакс и Куантум Taч. И доскоро-

О М





Тема Re: Тема без модератор - 2 [re: huanji]  
Автор intendo (непознат )
Публикувано27.09.06 07:20



http://www.alexgrey.com/ -!!!





Тема Re: Тема без модератор - 2 [re: huanji]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано27.09.06 18:23



108 мантри, нанизани на модераторската броеница...


Ей тъй се стига до просветление ... А не като Узналия Орочасан дето за просветен се мисли...

Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Re: Тема без модератор - 2 [re: huanji]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано27.09.06 18:31



При всички положения, требе се учи човек от някой.
Ами Сахаров си е супер да се учи от него!
Всичко си е на мястото и сам си правиш всичко - няма нужда някакви шарлатани гуровци да ти искат парички за разни посвещения и други глупости.

Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.


Тема Re: Тема без модератор - 2 [re: intendo]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано27.09.06 22:34



Отдавна, повече от десет години, ако не се лъжа. Венци Евтимов в неговото списание беше пуснал съобщение.

Ти трябва да кажеш, работи ли...нали си на местна почва.





Тема Re: Тема без модератор - 2 [re: Darth_Vader™]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано27.09.06 22:44



Нямам никакви възражения, Сахаров е най- коректният йоги, за който мога да се сетя.



Само да кажа, на нашата канадска връзка, че преди Кънев, Виктор Сеплевенко е бил доста в час у нас. Той е бил ученик първо на Шивананда, а после поискал от него да го освободи и отишъл при Сахаров. Издал е списанията "Йога" навремето. Минал е през интензивни практики и наситен светски живот. Накрая се молил цяла нощ да получи материална осигуровка, за да се отдаде изцяло на Йога. На сутринта изтеглил един билет от лотарията и спечелил Волгата. С парите от нея си купил къща в село Шипка и живял до към 90 години. Това го знам от доктор Чаушев, който е бил близък с него. Казват, че Сеплевенко е отворил третото око и кундалини в трета степен. Според мен това не е малко, като се има предвид, че Сахаровата закваска не е парадиране на сляпо и явно наистина го е постигнал човека. Щото сега, на всяка крачка има хора, дето си вдигат кундалинито, ама то е наужким. Сеплевенко е имал контрол върху сънищата и достъп до голяма част от подсъзнанието, което ние нямаме.



Тема Re: Тема без модератор - 2 [re: huanji]  
Автор intendo (непознат )
Публикувано27.09.06 23:01



Да-сега се сетих че съм чувал това име.

На тези които не са го срещали пожелавам да намерят книгата -\"Йога -Основни термини\" на Канев от 84-та година.Чудесна е.

А-Сахаров-все пак-с внимание!Но друго си мисля-сега нали сме в Бум на Интернет-толкова много информация-която преди е смятана за тайна-явно сме в критичен момент щом всичко това е изпуснато в ефира .Всъщност вече няма Тайна....Вече търсещият трябва да разчита на себе си -за да попадне там където трябва.



Тема Re: Тема без модератор - 2 [re: intendo]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано27.09.06 23:06



Книгата я имаме, но вече излязоха много по- сериозни трудове в тази област.



Внимателно, по принцип с всичко.

Съгласен, тайните отдавна са наяве. Друг е въпроса, дали всеки може да ги ползва. Моят учител казваше - "Зниаето само се пази...".



Тема Re: Тема без модератор - 2 [re: huanji]  
Автор intendo (непознат )
Публикувано27.09.06 23:15



Наистина -v Бг?
Аз сега сам на лечителска вълна-но тук нещата стават толлова мудно-докато се организиират..!!После пак са нередоовни-но по -добре нещо отколкото нищоо.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.