Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:57 07.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Преместено мнениенови [re: huanji]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано04.09.06 20:12



Тема Re: Хей, пубер-комплексар - "черна станция"! [re: Darth_Vader™] X
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано 04.09.06 12:25
От IP

Това написа ти:

"Токова е истински твоя бог щом общуването с него ти позволява да се вбесяваш..."

цитирайки това:

" Тук говоря аз - а ти ме преследваш и ме вбесяваш. "

Това е само част от моето изречение, което написах преди....."високо интелигентния" мъде-ратор да изтрие няколко думички и измени смисъла му
Аз написах, че ти се ОПИТВАШ да ме вбесиш. Виж мижитурко - б/ч/д Оро е от създаването на дира в Клубовете и Лафчето. И няма нито едно нещо, явление, проява на юзър, което да ме очуди и смая или поне изненада. А още по-малко да ме вбеси. Твоите пубертетни изяви последните месеци събуждат в мен само едно единствено чувство - ДОСАДА !!!Мога да напиша една обширна статия за няколкото категории юзъри подвизаващи с в клубове.. Не са много. Не повече от 5 категории са. Ти определено влизаш в категорията "Комплексари, които пишат с една едничка цел - да правят интриги, да вбесяват другите и да са "черна станция" във всеки клуб. Такива инфантили-пубери /независимо от възраста/ ако успеят да извадят някого от равновесие и го ядосат - се радват и избиват комплексите си за малоценност в живота - защото там са безлични мижитурки и никой не ги ебава за слива.
Б/ч/д Оро е бил преследван неистово от всевъзможни лумпени и кретенчета като теб. Имаше един "Пътник" в Психоанализа, когото наричах "Путкин" защото само дебнеше да влезне някоя фуста в клуба и да почне с любовните си обяснения..... Тоя поне 2-3 години ме преследва във всеки клуб - за да разговаря с мен. Милион пъти му казах и го ругах: - С тебе няма да разговарям. Не си ми интересен и си много тъп! Но то добичето си продължаваше и продължаваше...... После се появи един "отровен" - едно тъпо копеле от с.Боженци което попрочело нещичко за Тао и станал таоист и тоя години наред се бе лепнал като пиявица за мен, за да сложи капак на всяка моя дума......Накрая ме клонира като тоя бабаит тука Юли - Бармана, който клонира Джаго Савера за да пише моя некролог в Окултизъм и дори един мод - "абетор" ме преследва поне 3-4 год из дира да ме нервира.
Жалки пубертясали глупаци-комплексари

Хей, това че тук е виртуал НЕ ОЗНАЧАВА ЧЕ ВСЕКИ Е ДЛЪЖЕН ДА ОТГОВАРЯ НА ВСЕКИГО - ОСОБЕНО АКО ЦЕЛТА НА ДРУГИЯ Е ДА ТЕ ВБЕСЯВА И НЕРВИРА.
Колко време те отбягвах гнидо и те игнорирах и ти повторих, че с теб няма да общувам и разговарям. Защото те скенирах от раз колко струваш. И ти прочетох писанията по другите клубове. За какво се бориш сега?

Този клуб не е за твоята гаванка. Ти не си дорасъл за йога точно както и вълците и Барман и мъдератора не са.

"А общуването ми теб само ме разсмива... "
На колко юзъри написа това шаблонно изречение из клубовете. По инерция -като една латерна.

Общуване м/у нас не е имало никога и НЯМА ДА ИМА пикльо.

Аз си пиша, ти ходиш подир мен и дрискаш. Това не е общуване.

Придържай се към компанията ти от твои връстници, които мислят и дрънкат като тебе.



Тема Re: Преместено мнениенови [re: huanji]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано04.09.06 20:14



Реших направо да преместя мнението, за да му се промени смисъла при редакцията.





Тема Re: Преместено мнениенови [re: huanji]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано05.09.06 06:45



"Реших направо да преместя мнението, за да му се промени смисъла при редакцията"

Когато коригираш епитети НЯМАШ ПРАВО ДА ИЗОПАЧАВАШ НАПИСАНОТО ОТ АВТОРА....ЗА ДА ПАСНЕ НА ТВОЕТО ТВЪРДЕ НЕАДЕКВАТНО МИСЛЕНЕ !!! Ако това продължи - ще се обърна към админа Киро който те натрапи в този клуб за съдействие.





Тема Re: Тема без модераторнови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано05.09.06 06:51



Ей болен и перверзен,

Това е клуб "Йога" а НЕ клуб "Болни и перверзни" или клуб "Фотография" !!!



Тук е за хора които практикуват йога и за тяхните гуру и учения.

Тая снимка, без която не можеш да дишаш не е на йога или гуру и НЕ Е ЗА ТОЗИ КЛУБ. Ако ти нямаш интереси по тематиката на тоя клуб - изчезни и не го пълни със СПАМ!
Бягай в клуб "Сатанизъм" или друг клуб за пубери словоблудци.


Редактирано от Awaken на 05.09.06 11:58.



Тема Re: Преместено мнениенови [re: Awaken]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано05.09.06 08:05



O'k, направо ще ги трия, за да няма недоразумения.



А ти знаеш правилата и съм сигурен, че ако искаш да ти остане някой пост ще си мериш езика. Иначе, много държиш другите да го правят по отношение на теб...



Тема Re: Тема без модераторнови [re: Awaken]  
Автор Coorhagen*Willendorf (romance&grief)
Публикувано05.09.06 10:22



хехе, дразниш ли се?

дразни се, дразни се, така ще влезеш в битка с егото си и най-сетне ще се освободиш от него.

sick pervert



Тема Re: Преместено мнениенови [re: Awaken]  
Автор Coorhagen*Willendorf (romance&grief)
Публикувано05.09.06 10:24



Ауейкъне, същият си какъвто те оставих преди месец. Никаква еволюция в мисленето и отношението към хората.
На такива йоги като теб Всевишният не дава просветление докато не се научат да общуват нормално.



sick pervert


Тема Re: Тема без модераторнови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано05.09.06 12:02



Хей пубер зомбясан,

В твоят болен и перверзен ум не можеш да направиш разграничение м/у "его" и "битката с перверзиите" на другите КОИТО НАРУШАВАТ ТЕМАТИКАТА И РЕГЛАМЕНТА ЗА УЧАСТИЕ В ЕДИН КЛУБ!

Нищо чудно с този "гуру" от снимката......





Тема Re: Преместено мнениенови [re: huanji]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано05.09.06 12:35



"O'k, направо ще ги трия, за да няма недоразумения. "

Значи вместо да си вземеш бележка отново.....ти излезна най-прав. Тази тоталитарност в клуба бях предвидил. Вървиш по пътя на всички "наставени и наложени от горе моди". Нищо ново!

Ето ти "Играта" разказана с 2 думи:

1.Ако си наблюдателен и достатъчно интелигентен досега трябваше да схванеш кой каква роля и позиция е заел в този клуб!

Дотук се провали!

2.Има 3 категории юзъри тук и в клубовете основно:
а/които пишат, за да споделят своя опит и познания и използуват интелигентен и уважителен към всички език. Те не се опитват да налагат своето мнение никому.
В тази категория съм АЗ !!!

б/които пишат, за да наложат на всяка цена на всички своите идеи и виждания и всеки, който ги оспори бива нападан, обиждан, отричан и оплюван и преследван до гроб. Щом напише и една дума - бива апострофиран и обиждан.
В тази категория е Юли Бармана

в/които нямат абсолютно никакво отношение към тематиката в клуба а влизат като "черни станции" единствено да се гаврят с всички и с тематиката и да правят инсинуации с цел да вбесяват този или онзи. Аз ги наричам "черни станции"
Тук принадлежат 2 "вълци", Dirt Vader, Цар Изрод и отново нападналия клуба - болен и перверзен /той си го написа/ Coorhagen*Willendorf /когото ти горещо приветства, че е нахълтал с перверзията си в клуба отново/ и няколко случайни навлеци.


А сега едно много основно положение:

Ако си запознат с "Причинно-следствения закон" /за това май се изисква повече интелект от този с който ти разполагаш..../

Юзърите от категория "а" могат да бъдат нападнати от юзъри от категория "б" и КОГАТО МОДА НЕ СИ ВЪРШИ РАБОТАТА И НЕ ГИ САНКЦИОНИРА МОМЕНТАЛНО - СЕ ПОЛУЧАВАТ ОНЕЗИ НЕЖЕЛАТЕЛНИ КОНФЛИКТИ КAKТО СТАВА ТУК, ЗАЩОТО НАПАДНАТИЯ ЗАПОЧВА ДА СЕ ОТБРАНЯВА.

Аз откакто влязох в този клуб преди месеци прегледах мненията на този Юли Барман - фанатизиран материалист и първосигнален прощъпулник и..... го отминах.
ТОЙ ОБАЧЕ ОТ ПЪРВИЯ МИГ СЕ НАХВЪРЛИ ЯРОСТНО ДА МЕ "ОБУЧАВА" И "ПРОСВЕЩАВА" СЪС СВОИТЕ ГНИЛИ КОНЦЕПЦИИ. ТО НЕ БЯХА НАПАДКИ, НЕ БЯХА ЕПИТЕТИ И т.н. И ПОНЕЖЕ НИКОЙ НЕ СЕ НАМЕСИ - ЗАПОЧНАХ ДА СЕ ЗАЩИТАВАМ И СЕ СТИГНА ДО ДНЕШНАТА СИТУАЦИЯ.

Тези факти обаче на тебе ти убягват защото си инфантилен пубер.



В заключение "Да би мирно седяло-не би чудо видяло!" или
ТИ КАТО МОД ТРЯБВА ДА СЛЕДИШ, КОЙ ЗАПОЧВА ЕДНА ВОЙНА, А НЕ КОЙ СЕ ОТБРАНЯВА.


И мога да ти гарантирам, че за всичките години мое участие в дира - НИКОГА НЕ СЪМ ЗАПОЧВАЛ ПРЪВ НИТО ЕДНА ВОЙНА !!! Аз просто информирам хората за една възможност да получат Ключът към СебеПознанието и...... съм нападан отново и отново от пубери и кретени недорасли за това което пиша.

Но този клуб /ако мода е на място/ е най-подходящ за тази моя информация.....




Wake up! Don't sleep! И приеми отговорностите, които съпътствуват пагона за който рева толкова неистово!



Тема Re: Тема без модераторнови [re: Awaken]  
Автор Coorhagen*Willendorf (romance&grief)
Публикувано05.09.06 13:53



ооу, продължаваме да се пеним! Дерзай Заспали! И ще се събудиш!!!

sick pervert




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.