Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:42 07.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Тема без модераторнови [re: intendo]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано26.09.06 00:30



Е, тя темата е точно за това...хората да си байцват чакрата.



Йогите са основно на ра-а-а-а-м-м...



Тема Re: Преместена тема - Гластност на бележкинови [re: Awaken]  
Автор Coorhagen*Willendorf (romance&grief)
Публикувано26.09.06 00:32



аз достатъчно съм дал на клуба.

Сега просто се застъпвам за Хуанджи като най-добрият модератор.

Няма значение дали говоря, пиша за или практикувам йога, всеки има правото да си каже мнението и да участва, в който клуб в дира си иска. Членски книжки срещу заплащане не се раздават.

Снимката ми е незлоблива, единствените предразсъдъци към нея са си в теб, премахни ги и няма да имаш проблеми.

Нищо против теб нямам, Ауейкън, но милея за клуб Йога, защото е първият ми клуб, който съм писал дълго време в дира и страдам, когато тъне в кавги и ненужни раздори.
Надявам се повече няма да се занимаваш с миналото ми и настоящето ми на равноправен "йогин", а ще говорим по същество.

sick pervert



Тема Re: Тема без модераторнови [re: huanji]  
Автор intendo (непознат )
Публикувано26.09.06 04:31



Да-сега загрях след като прегледах цялата тема-умно си го измислил.
Йога е предимно на Рам но забрави ли Ом-
Рам ,Рам,Ширирам и Ом,Ом Хариом.-това ми го каза като бях дете първият Йога влязъл в Бг с претенции за Гуру-Суами Махариши дев Мурти(нищо че и той се оказа по-късно отчасти мошенник)-след циркаджията Дjое Клемандоре.-Това към Авакен които като съвсем непредубеден и нов -взех по погрешка за тинейдjaр.А той бил претендент за стар.Но се успокоих като разбрах че има и по-стари от мен.
Оh Boys!Отдавна не съм се забавлявал толкова по Интренет-но за някои персонажи по-добре да не ги срещам-и тези от снимките са мноого стряскащи.
На Авакен бих пожелал да успокои Топката-и да намери техники за разпределение на Праната -i да не се хаби както се казва-с годините енергията ще му трябва за по сериозни неща-лично за него.Щом някои ви досажда-измислете ако не знаете подходяща техника -да миряса. Е има хора-с вече знаещи се аспекти в хороскопа-наричат ги енергийни вампири-които несъзнателно ви дразният и после СМYК-енергийка от разстроената ви Чакра.За тези неща пише и класичката в литературата за Аурата-Barbara Анн Бреннан.Тя препоръчва в такива случаи да се излъчи енергия с Любов към атакуващият-и вампират се успокоява.Прилича на филм но .....





Тема Re: Тема без модераторнови [re: intendo]  
Автор Coorhagen*Willendorf (romance&grief)
Публикувано26.09.06 11:43



a, твоите години колко са, драги Интендо?



sick pervert


Тема Re: Преместена тема - Гластност на бележкинови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано26.09.06 12:00



"Ауейкъне, вече ни дразниш с тези постоянни оплаквания.

Все на теб са ти криви, а ти си най-голямата ябълка на раздора тук.

Мирни малко и всичко ще се укроти, нали видя колко са обичани скандалджиите..... "


Знаеш ли в една лудница кой е "ябълката на раздора"? и кои са наричани
"скандалджии" ?
Докторите бе! Защото за лудите те се явяват препятствие с/у лудуването им, което много им харесва. В този клуб на луди се опитвам да внеса малко разум и ред и затова съм нападан и оплюван и гонен. А ти си определено от лудите. И когато се изказваш говори от 1 лице ед.число - а не "ние" !!!


Хуанджи е модератор и той имено му е гласувано доверието да решава, кое е морално и правилно и кое не, ако не ти харесва агитирай всички в клуба за друг модератор или предложи нов правилник ако го харесаме, харесаме
Хуанджи не е избиран никога за модератор - А БЕ НАТРАПЕН ОТГОРЕ - от тъпата тиква Киро-админа, за когото всички клубове от раздела "Религия и Мистика" са излишни и ненужни. Един мод в никой случай не е нещо повече от един обикновен юзър - разликата е ЧЕ ТОЙ ПОЕМА ПОВЕЧЕ ОТГОВОРНОСТИ ОТ ВСЕКИ ЮЗЪР - ДА СЕ СПАЗВАТ ПРАВИЛАТА И ДА САНКЦИОНИРА НАРУШИТЕЛИТЕ. "Пазач на правилата и реда"
Този Хуанджи определено има някои качества, но аз лично го виждам като човек, който има много да учи и се развива. И ако не е инат и проклет може да се развие в много положителна насока именно в ролята си на "мод".


"Но с непрестанните си глупости просто ни доказваш, че именно в теб е проблема, а не в нас.
Осъзнай се овреме, нищо лошо не ти мислим. "

Момченце младо и зелено, б/ч/д Оро от десетилетия не е казал НИТО ЕДНА ГЛУПОСТ ни в живота, ни тук в дира!!! Това го запомни!!!
1.Поради възрастта и жизнения си опит на човек обиколил 3 пъти земното кълбо и служещ си с 8 езика.
2.Поради Реализацията на СебеПознанието която практикува от 27 год без паузи.
За един слепец и задръстен с концепции дори думите на един месия или пророк могат да звучат като "пълни глупости".
Та - въпрос на гледна точка.
"Осъзнаването" мойто момче настъпи в мига в който Оро видя тази Светлина в Себе си практикувайки Ключът, който му бе даден от СатГуру още преди 27 год. Да! Същата тази Светлина за която всички писания говорят, че е "Истинската форма на Бога" и който я е видял е онемял от великолепието и ....не може да я опише по никакъв начин. Виделият тази Светлина става Просветлен !!! А не "просветен" от книги и догми и учения.


"И престани да се заяждаш с Юли, така само си вредиш, вредиш и на него."
Отново слаба наблюдателност и сбъркано становище!!!
Когато влизам в един клуб да пиша нещо - ТО Е ЗАЩОТО ИМАМ НЕЩО ЗНАЧИТЕЛНО ДА КАЖА. НЕЩО, КОЕТО ЩЕ БЪДЕ ОТ ПОЛЗА ЗА ВСИЧКИ - НЕ ЗА ДА СЕ ПРАВЯ НА ИНТЕРЕСЕН И ДА ПЕЧЕЛЯ АПЛАУЗИ ИЛИ ПРИЗНАНИЯ АЗ САМИЯ. А още по-малко от скука - за да направя някоя интрига и да вбеся някой юзър. Не, не! Тези игри при мен не съществуват. Когато влязох тази зима в този клуб - аз пуснах тема с информация за "СебеПознанието". Чиста информация.
Юли Железаров - Тартора и Диктатора и Цензурата на клуба /самообявил се за такъв/ се нахвърли с/у мен и моя учител и то не бяха епитети и обиди и инсинуации и неверни измислици и директни лъжи по адрес на Прем Рават.
Отначало му отговорих кротко и сдържано като се надявах да престане с тази атака. Не взе от дума. Защото е фанатизиран тъп и задръстен атеист-материалист и не е дорасъл за света на духовното и Реализацията. Тогава приех ръкавицата за дуел и го подпуках с изобличения на дейността му и епитети и....в резултат тоя побесня и ми пусна некролога клонирайки ника на Джаго Савера.....защото няма доблест да пише със своя ник. Това поведение на един йога ли е? Или на един пубер на 10-15 год. А тоя е вече дърт козел на 55год. с огромно Его на сколар и експерт по йога и древните писания. Тоя зомби пуска една клевета и лъжа - аз му отговарям и обяснявам къде греши. Тоя пак пуска същата клевета. Аз пак му обяснявам че лъже и няма основание да прави тази интрига. Той пак си пуска клеветата - КАТО АБСОЛЮТНО ЗОМБИРАН КРЕТЕН, КОЙОТ СИ ПОВТАРЯ ЕДНО И СЪЩО КАТО РАЗВАЛЕН ГРАМОФОН. Как ще общуваш с такъв идиот? Общуване не се получава!


http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=okultizm&Number=1946010587&page=4&view=collapsed&sb=5&part=

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=okultizm&Number=1946159170&page=0&view=collapsed&sb=5&part=

А вчера отново е вдигнал темите си с некролога и оплювания - КОЕТО ГОВОРИ ЧЕ ТОВА НЕ Е БИЛО МОМЕНТНО СЪСТОЯНИЕ НА ЯРОСТ - А ЧАСТ ОТ НЕГОВАТА ПРИРОДА НА АБСОЛЮТНО ЗАДРЪСТЕН С НАЙ-ОТРИЦАТЕЛНИ КАЧЕСТВА УМ.

Значи: "Четете какво ви проповядвам за йога и реализацията и какво е казано за това как да си обуздаем ума - НО НЕ МЕ ГЛЕДАЙТЕ АЗ КАКВО ВЪРША.
Аз не влизам в играта.

Не влизаш ама....си с двата крака в нея!!!

Ето това искам да му покажа на този жалък интригант зубрач и преписвач.





Тема Re: Преместена тема - Гластност на бележкинови [re: huanji]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано26.09.06 12:06



"Тема Re: Преместена тема - Гластност на бележки [re: Awaken]
Автор huanji ()
Публикувано 25.09.06 22:58

Оправих заглавието.

Не казах, че е забранено да се дава гластност на личните бележки "


Нищо не си оправил!!!





Тема Re: Тема без модераторнови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор intendo (непознат )
Публикувано26.09.06 12:11



This is kind of sick pervert question to me?
Шегувам се...Досадните години са ми доста-но пооомня-първите йоги влезли в НРБ.Помня и единственият Йога известен да е постигнал Самадхи-до 80-те години- Кънчо Канев-и единствен познавач в Бг на санскрит-написал Речника на термините в Йога-имаше титла Шри получена в Индия.При него водеха закъсали практици на йога-например от упражнения на Сахаров-да ги оправя.
Лозански,Ефтимов и Василев.

Но-Йога съвсем не е най-впечатляващото което сам видял и чул в Бг и по света....





Тема Re: Преместена тема - ГЛАСНОСТ на бележкинови [re: huanji]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано26.09.06 12:38



"Имам сестра, по- малка. И навремето като се сдърляме с нея, като дойде майка ми, тогжи по един шамар и на двамата. И всеки почва да се сърди, ма тя почна първа, ма той почна пръв. Цъ, не минава номера да му се не види, майка опасна жена. Та да видиш как почнахме да се скатаваме, щото правилото важи - поравно и на двамата. "

Ето един повод за размишления, анализ и....синтез..
Защото същия модел съществуваше и в моето семейство м/у мен и сестра ми - с година и 1/2 по-голяма от мен. Тя обичаше /и до днес го обича/ просто да ме нервира и вбесява по всякакъв начин. И какво - в резултат и двамата бивахме шамаросани и наказвани едновременно. ТОВА Е АБСОЛЮТНО НЕПРАВИЛНА ПЕДАГОГИКА. И тя се прилага в дира от админите и модите поголовно. Някой се оплаче че друг юзър го клонира или напада или преследва и.......клонираният, нападнатия, преследваният бива санкциониран гарантирано......защото се оплаква , а виновника най-често се измъква "ни лук ял - ни мирисал".... Това е АБСУРД И ЛУДОСТ.
Сталин е прилагал същата тактика.
Идват и му се оплакват, че в някое село имало протести и размирици, защото хората нямали вода и храна и работа . И "гениалния" Сталин постъпвал така:
Праща един взвод войници да изтребят всички селяни и после праща някой да види дали има още размирици. И му докладват, че няма повече никакви протести и размирици.

"Нет людей - нет проблемьй"
Проста работа , а?

Та и сега в дира същата картина.

Хей, не бих спорил дали това е само българистански и балкански манталитет, но едно нещо е явно и излиза на лице:
В СЪЗНАНИЕТО НА БЪЛГАРИСТАНЕЦА СА СЕ ЗАКРЕПОСТИЛИ МНОГО ИЗВРАТЕНИ И АБСОЛЮТНО НЕРАЦИОНАЛНИ ЕЛЕМЕНТИ НА МИСЛЕНЕ И ДЕЙСТВИЯ И ПРОКЛЕТИИ И ПРОСТОТИИ. Трябва да е от дългогодишното робство и от уникалната смесица на всякакви изроди от всякакви племена и националности на тази територия. Отрепки и лузъри.
Тези закостенели модели на мислене дават отражение и на днешния живот на българистанеца и обясняват ЗАЩО НЕЗАКОННОСТА И КОРУПЦИЯТА И ПРЕСТЪПНОСТА НАМИРАТ ТОЛКОВА ДОБРА ПОЧВА ИМЕННО В ТАЗИ СТРАНА......И ЗАЩО НИКОЙ НЕ РЕАГИРА НА ТЯХ.


"Шегувам се, но няма да търсим кой е започнал, а кой как се държи в момента. Нали става? "

НЯМА НИЩО СМЕШНО И НИЩО ЗА ШЕГУВАНЕ.
И проблема не е толкова страшен като се има предвид че в клуба основно се подвизават само няколко юзъра.
Взимаш един молив /може и химикалка/ и си правиш следните Бележки за най-нашумелите юзъри:
1.Юли Железаров "Брахман" - има деспотично поведение на Диктатор и не позволява в клуба на никой да пише за своя учител, учение и практики на йога. ПРЕДУПРЕЖДАВАМ ГО ДА НЕ НАПАДА НИКОГО ПОВЕЧЕ И ДА НЕ ПРЕЧИ НА СВОБОДНОТО ДЕМОКРАТИЧНО ПРАВО НА ВСЕКИ ЮЗЪР ДА СЕ ИЗКАЗВА. АКО НЕ МЕ ПОСЛУША - СЛЕДЯ ГО И МУ ТРИЯ ВСЯКО НАПАДЕНИЕ НА ДРУГ ЮЗЪР.
2.Dirt Vader - този юзър му стана навик да дебне Оро да пусне една тема и да се лепне за него и да го оплюва и се гаври и с темата и най-вече с юзъра.
ТОВА ПОВЕДЕНИЕ НА НАВЛЕК-КОМПЛЕКСАР-ИНТИРГАНТ ТРЯБВА ДА ГО ПАРИРАМ. ПРЕДУПРЕЖДАВАМ ГО ДА НЕ ПИШЕ ПОВЕЧЕ В ТЕМИТЕ НА ОРО И АКО ПРОДЪЛЖИ - ГО ТРИЯ.
3.Black Wolf - този юзър каза и доказа многократно, че йогите са идиоти и че ще прави всичко да им пречи да практикуват йога. ЗА ТОЗИ ЮЗЪР ТРЯБВА ДА ИМА ТРИЕНЕ И БАН БЕЗПОЩАДНО ВСЕКИ ПЪТ КОГАТО ВЛИЗА ЗА ДА САБОТИРА И СЪСИПВА КЛУБА ИЗОБЩО.
4.Оня с дългия ник и с вечната снимка на някакъв сатанист - НИКОГА НЕ Е ПУСНАЛ НИ ТЕМА НИ ПОСТИНГ СВЪРЗАНИ С ЙОГА - А ВЛИЗА ЗА ЛАФ МОАБЕТ И УБИВАНЕ НА ВРЕМЕ И РАЗВОДНЯВАНЕ НА ВСЯКА СЕРИОЗНА ТЕМА. СНИМКАТА БЕЗ КОЯТО НЕ МОЖЕ ДА ДИША - Е АБСОЛЮТНО НЕУМЕСТНА ЗА ТОЗИ КЛУБ. ТРЯБВА ДА Я МАХНЕ И ДА ПИШЕ ПО ТЕМАТИКАТА НА КЛУБА А НЕ САМО ДА СИ ЧЕШЕ ЕЗИКА И ДАВА АКЪЛ.


И когато тези извращения се елиминират в този клуб - ГАРАНТИРАМ ЧЕ В КЛУБА ЩЕ СЕ СЪБЕРАТ ИНТЕЛИГЕНТНИ ЮЗЪРИ С НАСОЧЕНОСТ ПО ТЕМАТИКАТА И ЩЕ ЗАПОЧНАТ НАЙ-СЕТНЕ ИНТЕЛИГЕНТНИ ДЕБАТИ И РАЗМЯНА НА МНЕНИЯ А НЕ ДЖАФКАНЕ, ОБИДИ И ПОДИГРАВКИ И ИНТРИГИ.

Но ТИ като мод трябва да установиш този Ред и да го поддържаш постоянно.


Никак не е лесно с тези българистански тикви.....и твоята също де.....



С мен проблеми няма никакви!
АКО НИКОЙ НЕ МЕ НАПАДА ЗА ДА МЕ ВБЕСЯВА - НЯМА ДА СЕ ЗАЩИТАВАМ.




Тема Re: Тема без модераторнови [re: intendo]  
Автор vitaminko ()
Публикувано26.09.06 12:41



"Помня и единственият Йога известен да е постигнал Самадхи-до 80-те години- Кънчо Канев"

Как точно се установява-измерва подобно постижение?



********************************************************************************

Тема Re: Преместена тема - ГЛАСНОСТ на бележкинови [re: Awaken]  
Автор vitaminko ()
Публикувано26.09.06 12:51



Ей-й-й голям ревльо се оказа!



********************************************************************************


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.