Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:59 25.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Клуб ЙОГА е тръгнал май след БЕИНСА ДУНО...къмнови [re: Jago Savera]  
Автор kaви (търсещият)
Публикувано24.07.06 05:36



Цитирам:
"кави", вместо, обзет от мирова скръб, да пишеш такива фаталистични заключения, що не земеш да напишеш нещо за йога... Да видим еволюцията или инволюцията в мисленето ти, в светогледа ти за тия 2 и кусур години...?
Може да желая просто да чета нещо смислено и ценно, а не за Нирмала Деви. Защото за нея и последователите и май само парите са ценни.


Цитирам:

Или по-скоро оня, дето е прилапал ника, да видим дали пък му пасва?!. Да напише нещо поетично, по-така... йогично-магично-космично-комично... Ама да не е в стил "Пишурката"...


Да не си станал литературен критик? Защото нали знаеш кои стават обикновено-неуспелите да пишат...

Нищо лично иначе.



Тема Re: Клуб ЙОГА е тръгнал май след БЕИНСА ДУНО...къмнови [re: Бeлю]  
Автор kaви (търсещият)
Публикувано24.07.06 05:50



Цитат:Та този клуб беше време да се очисти от тези, които смятаха, че “ще ни изтърпят” и че отново ще дойдат да пълнят с безсмислици и спам.

Ти Белю Чистача ли си или Белю Хайдутина? И кой си ти, анонимни, нерегистрирани писачо, че да решаваш кое и как да се чисти? Да си бил някога на клубни срещи? Да познаваш някой от участниците в този клуб на живо? Или просто словоблудстваш...

И кои сте вие, които смятате, че някои щели да ви изтърпят? Това конспирация ли е, какво ли???



Още цитат:Както е време и да се смени името на клуба

На шри матаджийски ли да се прекръсти? Сахаджистки може би? Ама проблема е, че на промити мозъци клуб не им трябва-за какво им е-то всички истини ги е казала жената. Всичко е ясно-какво има да се обсъжда???



Тема Re: Клуб ЙОГА е тръгнал май след БЕИНСА ДУНО...къмнови [re: kaви]  
Авторбeзпътeн (Нерегистриран)
Публикувано24.07.06 08:29



През последните два - три месеца (аз от толкова съм и регистриран) съм пускал доста интересни теми с различни никове, в т.ч. и с този. Отваряй темите и чети. За някои това може и да е "училище", за мен не е. Но не отричам, че попадах и на интересни и съдържателни за мен неща. Който има "очи" вижда, такива като тебе "виждат" само "лошото" и обичат да се вайкат.

Клубът за мен е един от най - добрите и най - интересните в дира. С цялото разнообразие от писаници.





Тема гОркият кави!нови [re: kaви]  
АвторJago Savera (Нерегистриран)
Публикувано24.07.06 09:01



...kaви (търсещият)
Публикувано 24.07.06 05:24...


ГОркият кави,
Сън не го ловИ!!!

Във времето за медитация
Пуска прокламация след прокламация!!!

Той си ни е еманация
на българската озлобена нация!

Важното е, че... след тежка изнемога...
дири пристан пак - къде?! -
в клуб "Йога"!





Тема Re: Клуб ЙОГА е тръгнал май след БЕИНСА ДУНО...къмнови [re: BlackWolf]  
Авторбeзпътeн (Нерегистриран)
Публикувано24.07.06 09:24



Няма как да стане. Интересът е голям, клубът е атрактивен с разнообразието от пишещи тук.



Йога като учение е просъществувало хиляди години, а интересът към тази древна наука нараства все повече... Което означава, че човечеството се пробужда, насочва своя интерес към практически полезните неща. Към това, което има смисъл.



Тема Re: Клуб ЙОГА е тръгнал май след БЕИНСА ДУНО...къмнови [re: kaви]  
Авторбeзпътeн (Нерегистриран)
Публикувано24.07.06 09:38



"Да не си станал литературен критик? Защото нали знаеш кои стават обикновено-неуспелите да пишат..."

А в тая тема се явяваш баш "литературен критик". С много претенции без някакво покритие. Не поучавай другите, не ти подхожда, не си особено интелигентен, както проличава от жалките ти критики.



Тема Клуб Велики Просветленинови [re: kaви]  
Авторпpoбyдeн (Нерегистриран)
Публикувано24.07.06 11:37



Ти пък къде видя години на смислено съществуване?! Тук винаги е било място за чесане на просветленческата краста. Затова и името на клуба трябва да бъде не Йога, а Велики Просветлени





Тема Re: Клуб Велики Просветленинови [re: пpoбyдeн]  
Автор Razputin (ентусиаст)
Публикувано24.07.06 22:59







Тема Re: "Поклон на великите Деви!"нови [re: kaви]  
Автор Jago Savera (amar.pada)
Публикувано25.07.06 12:30



Може да желая просто да чета нещо смислено и ценно, а не за Нирмала Деви....



кави, интересно защо не си реагирал така, като ужилен, когато в клуба си чел за Сарасвати!

:



Автор xyaнджи ()
Публикувано 04.10.04 22:58

Знам велики йогини, не много, но знам. Много ги уважавам. И да кажа нещо, което не съм казвал до сега има един скромен йога, моя милост да кажем, дето има един духовен учител, който е в духовният свят и е над земното ниво. Та този учител...последно е бил в женско тяло. И сега така се появява в женски образ. Поклон на Сат-гуру!

-------
Автор xyaнджи ()
Публикувано 05.10.04 18:11

Имаш предвид Сарасвати ли, ами тя не ми се появява в образ, просто я усещам. И аз й казвам Сарасвати, защото не знам името й. И не знам жена ли е, просто е нещо добро и любящо, затова му казвам жена. Обича ме с чистотата на майка, затова й казвам - Майко! Не правя добре, търся я когато имам нужда, а Тя вечно ми угажда...като на дете.

------
Автор xyaнджи()
Публикувано 05.10.04 18:26

Радост за ушите ми. Покон на великите Деви.




Редактирано от Jago Savera на 25.07.06 12:36.



Тема Re: "Поклон на великите Деви!"нови [re: Jago Savera]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано25.07.06 13:12



Убеден съм, че Хуанджи не си представя Сарасвати като дебела, разплута свиня!



Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.