Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:51 28.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Към Киркорнови [re: KREDOR]  
Автор The White Rider ()
Публикувано15.07.06 20:09



хех дори лаик като мен в хатха йога знае от само няколкомесечните занимания преди години, че йога не е гимнастика, не е състезание, не е демонстрация, а единствено и само осъзнаването в движението е това, което е ключът в използването на тези техники.
чудно ми е кой беше единственият човек в този клуб, който казва "азани" вместо по-възприетото в българия "асани".

Never mind, Light happens


Тема Re: Към Киркорнови [re: The White Rider]  
Автор h. ()
Публикувано15.07.06 20:11



Добрин казва азани. Честно казано и на мен по ми харесва и години наред го изпозлвах, но после се подведох...





Тема Хата Йоганови [re: US]  
Автор KREDOR (непознат)
Публикувано17.07.06 13:42



Нещо не е скучна темата или няма какво да споделите?

На мене лично ми е много интересно мнението на Jago, Вълците пък дори и на Оро (истинският, не психото) за телесните упражнения.

Специално към Jago: имаше една тема кадето споделих нещо за Сахаджа (бях се писал RUSSIAN). Понеже ми хареса стила на общуване, бих искал да те попитам какво е твоето мнение за тези теоретични постановки. Разминават ли се те със Сахаджа или стоят на съвсем различни плоскости?



Тема Re: Хата Йоганови [re: KREDOR]  
Авторsx (Нерегистриран)
Публикувано18.07.06 15:31



muahahahahahahaha





Тема за спеца KREDORнови [re: KREDOR]  
Авторбaй Пeтko (Нерегистриран)
Публикувано18.07.06 17:27



От всичко което си написал само тука в цитата по долу се доближаваш малко до истината с първата част на текста, а с втората показваш колко си зле.
Цитат"Това, което отличава асаните от всички други видове физически упражнения е, че тяхното изпълняване не само не води до разход на енергия, но и за сметка на включването в действие на особени физиологични механизми, предизвиква тялото да я натрупва в огромно количество"
Знаеш ли какво е това "ЕНЕРГИЯ"? И как се натрупва в огромни количества? Абсолютен лаик!
И поне едно нещо спазваш ли от ЯМА и НИЯМА? Или май и ти си прочел два реда и си като мишката дето си видяла дупето и си казала: е това е манастир!
А да не говорим за правилно хранене. Посочи основния ведически принцип за разпределение на ПАНЧА БХУТА ако си много ербап?
Пък за хатха и йога си изредил 100 думи и пак не си улучил. Цъ, не позна!
Къде са Брахма, Шива да дойдат да ви приберат.



Тема До бай Петконови [re: бaй Пeтko]  
Автор KREDOR (непознат)
Публикувано18.07.06 23:43



Бай Петко,

За мишката и манастрира... Не бях го чувал тоя лаф :)

А за това доколко съм спец :) Е, че какъв спец съм аз. Никакъв спец не съм. Хареса ми дадена гледна точка, копирах я и искам да я обсъдъм в клуба. За съжаление се получава, че малко сам си приказвам, но може би това означава, че вече съм "свой човек" тука :)



Тема Re: Хата Йоганови [re: sx]  
Авторxs (Нерегистриран)
Публикувано20.07.06 19:37



?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.