Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 10.05.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: КрияЕбаните са завистницинови [re: @]  
АвторБoинr7O7 (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 13:04



Ти пък чак сега ли разбра

Шибенду им го мушка здраво и прекарва всичките КрияЕбани. А на тях им е приятно Затова им викат КривоЕбани

Между другото знаеш ли че, Йогананда не е споменал нито дума за бащата на Шибенду смотаният Сатия Чаран?? Нито за дядо му Тинкори Лахири! Не ги е смятал за Йоги изобщо. Само към Лахири Махасай показва благодарност. Те затова не го пускат Шибека дори да припари в Селфреализейшън. Истинската практика на Крия Йога, се предавала по линията на Шри Юктешвар и Йогананда.



Тема срещанови [re: Kypekтop]  
Авторmian (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 13:51



Зад компютъра всеки се показва както му се харесва.

Хей КУРЕКТОР, като се правиш на голямата работа, те поканвам на срещата, която ще си направи клуба, за да се видим кой кой е.

От думите за твоята персона, придобих интерес относно визията ти.

А и не само от нея...

Самочувствието ти дано да е подплатено, приятелю.

Не си падам по празните приказки и играта на думи. На срещата ще се види кой е ебан, преебан и т.н.... да не изброявам.



Занимавам се от 5 години с Крия йога и се радвам, че още един практикуващ Крия йога се появи в този форум.
Вероятно се познаваме с него, но ще се видим ( ако КРИЯБАН) дойде и той на срещата.



Тема Re: срещанови [re: mian]  
Автормoжe (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 15:56



И аз се занимавам с крия йога от 5 години (т.е. от 2001), така че сигурно се познаваме, най - малкото по лице.

Може да дойда на срещата, ако е в удобна за мен дата, но така или иначе ще разберем кой кой е, като се видим на някоя сбирка на криябаните.

Темата е интересна и актуална и трябва да се чете посланието на Лахири, а не да се обръща внимание на евтините и пуберски провокации, дело на пропадналото същество Юли Железаров.



Тема Да не съм луднови [re: mian]  
АвторKypekтop (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 16:56



Занимавам се от 5 години с Крия йога и се радвам, че още един практикуващ Крия йога се появи в този форум.

Аз не се занимавам нито с крия йога, нито с каквато и да е йога и нямам намерение да го правя в бъдеще. Виждам, че заниманията с йога се отразяват зле на на разума и здравето. Затова не посещавам йога курсове и на йогски срещи не ходя.

На среща с някой крияЕбанка бих отишал с кеф ако не е грозна, дебела и стара.

Ти отговаряш ли на условията





Тема Re: Да не съм луднови [re: Kypekтop]  
Авторmian (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 19:12



Не влизам в никакви рамки от умствените ти обусловености.


Хуанджи беше пуснал една тема за крадците на работно време, аз също влизам в дир-а през работно време, но го уплътнявам изти4ането на работния ден. И се забавлявам с глупости, подобни на твоите бълващи щуротии. Като не се интересуваш никак от йога, аджеба "къв го дириш тука" (да бъда малко пряма).



Тема Re: срещанови [re: мoжe]  
Автормиaн (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 19:22



Вероятно се познаваме.

Ами отвори сайта за крия и в галерия намери снимката, която е в доджото на Тошко, там зад оранжевите блузи има една дълга коса и 4ерна блуза.



Да не би и ти да си на тази снимка?
Ако не, сегав понеделник ,ако дойдеш в доджото ще се видим




Тема Re: срещанови [re: миaн]  
Авторkpиябaн (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 19:50



Ясно.

Ама ме няма на онази снимка. В понеделник не знам дали ще дойда, но като се видим някъде (а сигурно ще е скоро), ще ти се обадя.



Тема Re: срещанови [re: kpиябaн]  
Автормиaн (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 19:55



добре, като се появиш в следващите пъти ти ще се обадиш.
тук в този форум откакто го посещавам нерегулярно не се е появявал друг от Крия. Не се учудвам защо!!!





Тема Re: срещанови [re: миaн]  
Авторkpиябaн (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 20:21



Е, няма лошо да се споделят, а защо не и да се обсъждат, послания от Шибенду Лахири. А що се отнася до "провокациите" - кой както ги възприема, вярно, че ако някой не харесва нещо в учението на Лахири, може да каже конкретно какво не одобрява и т.н., а инфантилното използване на цинизми не води до нищо съдържателно и има за цел да "опорочи" общуването и изобщо обсъждането на дадено послание. Все едно.

Темата е относно "толерантност и нетолерантност; одобрение и критика". Така че и одобрението, и критиката не е задължително да оказват някакво особено влияние в емоционално отношение.

Дори и да е налице инфантилно и малоумно плюене, лишено от всякакъв интелект, какъвто е случаят.

Така че не виждам защо някой трябва да се влияе особено от нечии думи, особено когато се изчерпват в инфантилно плюене.

Гуру не е личност, а процес, всякакво пристрастяване към някаква "гуру-личност" създава впоследствие култ и секта, сляпо следване, а не индивидуално разбиране. Все едно кой какво мнение ще изрази по отношение на крия йога в крайна сметка.



Тема Re: срещанови [re: kpиябaн]  
Авторmian (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 08:34



Толерантността може да бъде стремежът на енергията да види "какво е", което ни поддържа в забавлението на "това, което би трябвало да бъде".

Фактите съществуват и ние можем да ги приемем или да избягаме от тях.

Този, който претендира да знае, не знае! "Ни-що"-то (no-thing) обхваща всичко!


(фрагменти от 95 послание)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.