Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:38 15.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Чудя се защо се сърдите  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано22.05.06 14:03



като ви каже някой, че сте изкукали. И се усъмни дали пък да не е страничен ефект от йога. Което не е лишено от смисъл като знам какео съветват някои гурута - да се кара внимателно и без прибързване(особено за раджайога).

P.S.
Не всички са така, но като гледам малоумието на Орките, брахМунчовците и бабоЯгоСървера направо се плаша от страничните ефекти!

Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.


Тема Re: Чудя се защо се сърдитенови [re: Darth_Vader™]  
Автор Razputin (ентусиаст)
Публикувано22.05.06 17:21



Да, но случаят с повърхностните обвинения към Йога може да се окаже аналогичен на следния хипотетичен абсурд:

Да се обвиняват леките автомобили например за това, че има толкова катастрофи и трагедии по пътищата.





Тема Един ВЪПРОС??нови [re: Darth_Vader™]  
Автор Brahman_ (:-))
Публикувано22.05.06 17:48



като ви каже някой, че сте изкукали. И се усъмни дали пък да не е страничен ефект от йога. Което не е лишено от смисъл като знам какео съветват някои гурута - да се кара внимателно и без прибързване(особено за раджайога).

P.S.
Не всички са така, но като гледам малоумието на Орките, брахМунчовците и бабоЯгоСървера направо се плаша от страничните ефекти!

Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.


Абе тук на запад има една група абсолютни ШАШЪЦИ, пълни ненормалнци, които вярват в филма "Междузвездни войни" и дори са си направили нещо като култ.

Та като те гледам, ти явно си се причеслил към тях
Мисля си кое е по добре, междузвездни войни или нирмала дембелска, и знаеш ли не мога да реша все още кой е по шашък

Та дано да може да си отговорим за в бъдеще на подобен въпрос!! Тук поне имаме вече един представител на шашъците Стар Уорс Ще сравняваме и ще видим кой трябва да бъде затворен първи във веселата болница!!



Тема Re: Един ВЪПРОС??нови [re: Brahman_]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано22.05.06 18:25



Да бъдеш джедай е много по-добре! А сит - още по-добре!

Мислиш ли, че става дума за "култ"? по-скоро това се привърженици на ролевине игри.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Редактирано от Black Wolf на 22.05.06 18:26.



Тема Re: Един ВЪПРОС??нови [re: Brahman_]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано22.05.06 19:41



Ето една тема на Brahman_ :
Насраното мюсюлманско дупе на Яго СъЗвяра
и се питам това следствие на страничен ефект ли е от занмания със йога? Но като знам, че брахМунчо от йога не разбира, а само от веданта си правя съответните изводи за Веданта!
Между другото знам доста диалектни думи но точно тази шашък ми е непозната. Би ли ми казал какво значи и от кой български(ако е български) диалект е? Така де да знам какво си ми казал, щото обикновено като ми каже някой нещо дето не го знам си мисля, че псува и му начупвам кофате ако не го преведе своевременно!

Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.


Тема Re: Чудя се защо се сърдитенови [re: Razputin]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано22.05.06 19:48



Ами точно това казвам и аз, че някои практикуват погрешно, а даже и не знаят какво е йога и го бъркат с разни измислени религии и философии!
Иначе се бият в гърдите, че са големи йоги... А не правят елементарня ралзика между ЙОГА и ВЕДАНТА все едно един християнин да твърди, че е мюсюлманин и да превежда И Дзин например!

Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.


Тема Re: Един ВЪПРОС??нови [re: Darth_Vader™]  
Автор vitaminko ()
Публикувано22.05.06 20:00



Вейдъре, как караш на полупроводници в тая жега бе човек?! Нема ли кой да ти даде цели?! Не се тормози толкова с въпроси! Пази си чиповете да не прегреят!



********************************************************************************


Тема Re: Един ВЪПРОС??нови [re: vitaminko]  
Автор kozaa (рогата)
Публикувано22.05.06 20:09



малей, вярно си е...
на таз горещина сте баси ентусиастите да се дърлите за глупости

The chase is better than the catch



Тема Re: Един ВЪПРОС??нови [re: Darth_Vader™]  
Автор h. ()
Публикувано22.05.06 21:57



Ooo, лошо значи, много лошо.



Тема Re: Чудя се защо се сърдитенови [re: Darth_Vader™]  
Авториндoпeд (Нерегистриран)
Публикувано22.05.06 22:22



А ти правиш ли разлика между Мадхямака-Прасангика и Саутрантика-Йогачара?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.