Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:54 27.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема За писането и модерирането  
Автор whitewolf (free)
Публикувано14.04.06 20:01



Аз, честно казано бях доста учуден, когато напоследък в клуба се разгоря някакъв страховит дебат по отношение избора на модератор - има ли нужда, няма ли, кой да бъде и т.н. Та порових назад в историята на темите и се оказа, че този въпрос е бил поставян нееднократно, периодически през последните /зафиксирани/ години на съществуването на клуб йога.
Оказа се и друго. Темите, които са пускани преди време, поне според мен не са ни по-интересни, ни по-смислени от тези сега. Това противоречи на идеята за "носталгия по старите клубари", която донякъде напомня песента на Васко кръпката за старите хипари, дето извадили китари, а после се напили и си отишли / не беше точно такава де /.

Ако трябва да сме честни, напоследък в клуба теми пускат едва неколцина хора / сред които и моя скромност /. Същите хора обаче не се терзаят никак от липсата на модератор. За разлика от тях, други хора се терзаят силно, но пък не пишат теми, което очертава втора разлика. Аз не казвам, че пусканите теми са до една / или даже повечето / смислени и по същество. Това очевидно не е така. Обаче поне ги има. Аз, честно казано хич и не подозирах за личността "астрал бъди" например, докато не се изказа вещо по отношение на модерирането.
Изглежда ситуацията в клуба е следната: Има хора които пишат и такива дето само четат. Вторите си имат интереси и се стремят да четат нещо във връзка с тях. Първите обаче това не го подозират май.
На няколко пъти, бе изразено мнението, че всяка сериозна и съществена тема пусната тук бива оплювана и подигравана от разни диверсанти / главно Черния вълк и аз, но също и Брахман, напоследък Распутин и др. /. Аз не съм съгласен с това. Сутрите на Патанджали, Брахман си ги пуска и никой не ги оплюва, поне никой от диверсантите. За беседите на Дънов, е там съжалявам много, но те са смешни в самата си същност.
Аз не мисля че реално тук има нужда от модератор. Той няма да подобри нищо. Само ще обърка нещата още повече, ще ограничи участието в клуба, пусканите теми и т.н. Може би тук има хора, които считат че целта на този форум е да прокламира йога / рекламира даже /. Това е голяма глупост. Същото смятам и по отношение на опитите да се постват разни позитивни визии, изпълнени с идеите за "Любов", "Гуру" / Сатгуру / и "Себереализация".
Нищо против, подобни теми, обаче айде малко по-реалистично да го даваме. Йогийския фолклор, струва ми се, е добре известен, но от него полза никаква.
Не ще и дума, че подобни визии, превръщат йога именно в "глупости на балъци", както го беше формулирал бай Оро в една от вече легендарните си анкети, целящи да изобличат провокаторите и въобще враговете с партиен билет в настоящия клуб.

Wolf I am,
Under the stars,
and under the blue sky I run.
And my spirits run with me.


Тема И на мен ми е чудно???нови [re: whitewolf]  
Автор Brahman_ (:-))
Публикувано14.04.06 21:02



Тази тема за модератор я изфабрикува Хуанджи. Много е трудно да се разбере как точно и защо. Тук в този клуб има доста неща които се разиграват задкулесно, с бележки и прочие. Групата на Хуанджи под негово ръководство разбира се изведнъж реши че трябва да го направят модератор.

Само за майтап, реших да им се противопоставя. Знам че има хора които са против модератор, това са Бай Оро, Яго и някой други мушмороци. В същото време знам че Миро също би се радвал на подобна длъжност. За да става интересно, и за да се уравновесят силите, поставих срещу Хуанджи Миро. Така се разкриват някой неща, които иначе остават скрити. Става въпрос за Хуанджи и неговата група. Веднага започнаха да гледат като настъпани жаби и да крякат. Явно е че не искат да делят власта

Всичко би се свършило за един ден, но... на Хуанджи не му минават мераците, и продължава да се натиска за модератор. Аз пък продължавам да го бъзикам с Миро И той все още не може да се усети, че се излага по този начин и че си показва силното желание за МОДЕРАТОР на показ, и става малко смешно



Тема Re: За писането и модериранетонови [re: whitewolf]  
Авторaнkeтa (Нерегистриран)
Публикувано14.04.06 21:32



Да бъдеш тъпигьоз е присъщо на....тъпигьозите.
Да си дебелокож - е присъщо на дебелокожите.

Преди дори да ти дойде на ум да влезнеш - а не да пишеш своите словоблудства в този клуб трябва да си наясно по този въпрос:

Защо влизам и пиша в този клуб?
а/защото ме интересува йога като Път към Просветлението, което търся и аз.
б/защото искам да узная повече за това което са казали просветени йоги през вековете
в/защото искам да се самоусъвършенствувам с някои методи на йога

или

защото съм мръсно и гадно копеле, което иска да съсипе този клуб и унищожи всички йоги по света.


Ето твоето становище гнидо смрадлива:

Re: Въпрос за отношението към околните [re: ..] Темата е видяна: 0
Автор whitewolf (free)
Публикувано 25.03.06 23:05

Е, няма отношение към йога. Пукни се от яд!!
Аз специално съм тук затова, да ви церя от йога. Айде да видим каков ще кажеш



Тема Re: Големият български Йога Венцислав Евтимов ХИХИХИХИ [re: Max] Темата е видяна: 2832
Автор whitewolf (free)

Публикувано 02.04.06 17:55

Не търся себе си. Нямам този чисто йогийски проблем.

Тема Re: Идеята е... [re: пpaзни пpиkaзkи]
Темата е видяна: 615
Автор whitewolf (free)

Публикувано 25.03.06 22:49

изчезвай бе пенгез, абе мама му стара, цял живот ли само духовни ще гоня от себе си


Тема Re: За изкуството и духът [re: Brahman_] Темата е видяна: 615
Автор whitewolf (free)

Публикувано 26.03.06 20:13

Тези които се занимават с духовност, 99 процента от тях си губят времето и се самозалъгват, а останалите един процент лъжат и другите


Бай Тенекеджиев, как можа да го кажеш?!?!?! ххахахахахаха
Ей, абе ти направо ми обра точките. Взе ми репликата..
хахахахахаха, ей това беше направо убиец


никаква нужда от коментар или словоблудства от твоя страна.


Обирай си парцалите насрани от тоя клуб и щом си вълк фащай гората при вълците.




Тема Re: И на мен ми е чудно???нови [re: Brahman_]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано14.04.06 22:15



"Тази тема за модератор я изфабрикува Хуанджи. Много е трудно да се разбере как точно и защо"

Е как ще е трудно? - порови се малко назад и виж от какво беше вбесен, че пусна темата за Гъза - от темата, която пуснах (не си спомням под какъв ник:))) за безмълвието на ума

та такива рабити--- да му се даде власт да не се пишат такива неща тук
че много го дразнят



Тема Re: И на мен ми е чудно???нови [re: ..]  
Автор Brahman_ (:-))
Публикувано14.04.06 22:32



Аха значи някой го е настъпал по мазола



Тема Re: За писането и модериранетонови [re: aнkeтa]  
Автор whitewolf (free)
Публикувано15.04.06 02:37



Тези които се занимават с духовност, 99 процента от тях си губят времето и се самозалъгват, а останалите един процент лъжат и другите

Хахахахаха, да, това е наистина най-вярната мисъл относно духовните учения,за която поне аз НЯКОГА съм чел или чувал. Отново моите поздравления за Брахман. Направо удари десятката, стотицата даже. Тая негова мисъл, трябва със златни букви да я напишем над портата на клуб йога за да може всеки да я прочете. Точно така е както го е казал.
Духовните са способни само на едно нещо - на духовност. За нищо друго не ги бива.

Wolf I am,
Under the stars,
and under the blue sky I run.
And my spirits run with me.


Тема Re: За първобитната психика на навлецитенови [re: whitewolf]  
Автор!!! (Нерегистриран)
Публикувано15.04.06 11:43



Тези които се занимават с духовност, 99 процента от тях си губят времето и се самозалъгват, а останалите един процент лъжат и другите

Хахахахаха, да, това е наистина най-вярната мисъл относно духовните учения,за която поне аз НЯКОГА съм чел или чувал.


Тикво зелена,
Това е "най-вярната мисъл" ЗА ТЕБЕ И ЛУМПЕНИ ЗАЛУПЕНИ КАТО БРАМАН.
Вие сте на най-ниското стъпало на еволюцията - там където за човека освен материя не съществува .....нищо друго. Заслужавате съчувствие и ....много бой с черпака по първобитните тикви, защото се опитвате да налагате своя примитивизъм на по-напредналите в своята еволюция.
Но тъпунгер, връщане в еволюцията назад няма!!!




Тема объркал си сенови [re: !!!]  
Автор whitewolf (free)
Публикувано15.04.06 11:48



Духовните са способни само на едно нещо - на духовност. За нищо друго не ги бива.

Е това е поантата.

Wolf I am,
Under the stars,
and under the blue sky I run.
And my spirits run with me.


Тема Re: За първобитната психика на навлецитенови [re: !!!]  
Автор Brahman_ (:-))
Публикувано15.04.06 11:49



Абсолютен и неоспорим факт е че!!!

Тези които се занимават с духовност, 99 процента от тях си губят времето и се самозалъгват, а останалите един процент лъжат и другите

Бай Оро го ДОКАЗВА НА ПРАКТИКА
Тикво зелена,
Това е "най-вярната мисъл" ЗА ТЕБЕ И ЛУМПЕНИ ЗАЛУПЕНИ КАТО БРАМАН.
Вие сте на най-ниското стъпало на еволюцията - там където за човека освен материя не съществува .....нищо друго. Заслужавате съчувствие и ....много бой с черпака по първобитните тикви, защото се опитвате да налагате своя примитивизъм на по-напредналите в своята еволюция.
Но тъпунгер, връщане в еволюцията назад няма!!!





Тема Re: объркал си сенови [re: whitewolf]  
Автор Brahman_ (:-))
Публикувано15.04.06 11:54



Ами не са способни дори и да духат както трябва, главите им са пълни с пирони, дъски, катинари, вериги, смазочни масла, всякакъв вид отпадъци

Това им пречи да мислят, това им пречи и да се кефят. Единствено помага на онзи малък един процент от тях тарикати, които си карат самолетчетата за сметка на идиотщината и глупоста на останалите 99 процента




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.