Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:35 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мнението ми за Секса и снимкатанови [re: vitaminko]  
Автор smokche (хвъркато)
Публикувано21.04.06 14:29







Тема Re: Разпутине,нови [re: Razputin]  
Автор Mиpo ()
Публикувано21.04.06 14:57



Благодаря за съвета, но аз не търся смисъл в действието на 4те дами, а изследвам отношение на йогите (себеподобните) към това действие. А както сам виждаш, интерес не липсва. Даже ти в съседната тема за медитацията нищо не ми писа, но тук ми даваш вече съвети... Хм, както казва известният поручик Ржевски, сексът (или нещата около него тук) сближават хората.

Та теб какво ти привлече вниманието снимката? Кажи един път нещо за теб, а не все за другите.



Тема Re: Разпутине,нови [re: Mиpo]  
Автор Razputin (минаващ)
Публикувано21.04.06 15:03



Лизането на путки, какво друго да ми привлече вниманието. Но колко такива (че и по - добри) снимки из нета съм изгледал..., а и не само снимки. Но нормално за млад човек еретик.

Ще ти пиша и в другата тема щом настояваш, не съм писал, защото ми се струва прекалено теоретична.



Тема Re: Хайде хайде сега :):)нови [re: Fire walker]  
Автор Цap Изpoд (XVIII)
Публикувано21.04.06 15:22



Ти си едно истинско яко курве. Обичам те! Като имам път към Канада ще те разчекна като пиленце. Ще те разплача от щастие!



Тема Re: Fire walker, тъпа си като гъзнови [re: Razputin]  
Автор Fire walker ()
Публикувано21.04.06 15:24




ти си един голям предполагач, ше извиняваш за неологизма

мислиш си и си се чудиш...мисли си..щом ти дава кеф


Само едно нещо не ми стана ясно-тая окровена логическа грешка-ако не съм прочела нещо или не съм го чула от някъде, значи това е знание втора ръка и не е мое осъзнаване?!?!?!:)))) Я опитай пак да премислиш тази верига от факти....Не е ли ,че ако си чул и прочел-втора ръка, а ако си личнo преживял-собствено разбиране и осъзнаване?:)) И в нета дори, не всеки успява да се направи на умен...:)))
Mens agitat molem

Редактирано от Fire walker на 21.04.06 15:27.



Тема Re: не бягай от въпроса, Миронови [re: Mиpo]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано21.04.06 15:24



а иди се прегледай на сексопатолог



Тема Re: Ламбата ми светна!нови [re: Mиpo]  
Автор vitaminko ()
Публикувано21.04.06 15:28



Абе Миро ше ме размажеш от смях бе човек.

********************************************************************************


Тема Re: Мнението ми за Секса и снимкатанови [re: vitaminko]  
Автор Fire walker ()
Публикувано21.04.06 15:37



Ма аз не съм говорила за кама сутра и разни пози, а именно за импровизация...но майсторска импровизация..не 3 секундната схема-цици, задник и вътре....


А това,което казваш е друг въпрос...да имаш проблеми с ерекцията е отделна работа и няма връзка със секса като такъв. Това е психологически или медицински проблем...или просто хода на времето.Между другото именно този подход-цици, задник ,вагина допринася най-много за еректилните проблеми, защото поставя акцента върху твърдостта на пениса и бързото и постигане. Ако просто правиш любов с жената и я доксоваш навсякъде с цялото си тело, устни и ръце..няма да мислиш толкова много станал ли ми е или не и колко точно ми е станал. Вашият опит с музиката показва това-като не си съсредоточен в пениса си нещата стават от самосебе си...Един стандратен съвет,който сексолозите дават при еректилна дисфункция е бъдете интимни и правете всичко, но без пенетрация-забранено е да вкараваш члена си където и да било. Обикновено всички проблеми приклюват тогава.Освен разбира се тези, които се дължат на физическо заболяване.


А в този контекст-Ошо разкава един виц:" Един пастор излиза да проповядва в църквата си и казва: Деца мои, има три бесни кучета, с които трябва да се преборим-кучето на алчността, кучето на омразата и кучето на секса. Аз се пропборих и с трите. От задния ред се чува въпрос: отче, сигурен ли сте,че последното куче не умря от естествена смърт?"


Твойте разсъждения са малко по тая линия....ще ме прощаваш за откровенността.

Mens agitat molem



Тема Re: Хайде хайде сега :):)нови [re: astral_buddy]  
Автор Fire walker ()
Публикувано21.04.06 15:42



Ама ето пак идеята.че сексът е нисш и бездуховен. Това е религиозната пропагандаа, която някак си е успяла да промие мизъците и на йогите.

Сексът Е ДУХОВНОСТ. Зависи кой секс разбира се...Точно така, както не всяко религиозно обусловено действие е духовно, не всяка молитва е духовна, така и не всеки акт на вкарване на пенис във вагина е духовен. Снимката на Миро не е е духовна, тя е изображение на 4 жени в неудобни пози , в още по-неудобни обувки, с перуки и изкуствени цици се правят,че се забавляват докато около тях има 10 души с прожектори и камери.... Сексът, който с еслува когато обичаш някого е духовност. И той трябва да се прави колкото се може повече.

Не, през ден не ми стига. Сорри.

Mens agitat molem



Тема Re: Хайде хайде сега :):)нови [re: Цap Изpoд]  
Автор Fire walker ()
Публикувано21.04.06 15:45



виждаш ли клопката на елементарното мислене , вкоято си пропаднал с всичка сила?

Не съм курве, въпреки,че думата не ме обижда, но тя просто не е точно обозначение за мен.Правя секс, само ако обичам човека.И съм трудна.Няма да се видим ако минеш към Канада, защото не се срещам с нет познайници, а още по-малко пък правя секс с тях.

Mens agitat molem




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.