Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:01 28.04.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Банване за спамаджиите интриганти. ГЛАСУВАЙ!  
Автор police (cтрог)
Публикувано09.04.06 15:26





Този клуб е окупиран и задръстван систематически от спамаджии, които нямат никакво отношение към ЙОГА. Предлагам да им се забрани достъпа до този клуб и наложи банване.


БАН ЗА НАВЛЕЦИТЕ СПАМАДЖИИ
Brahman
Black Wolf
whitewolf
Darth_Vader
Razputin
BG-AYR
hiparchia






Тема Re: Банване за спамаджиите интриганти. ГЛАСУВАЙ! [re: police]  
Автор The White Rider ()
Публикувано09.04.06 15:28



защо не си направиш частен клуб някъде другаде и не поканиш тези, които искаш да четеш там? ако се съгласят значи и те искат да пишат само по между си. дир.бг е публичен и свободен. стига с този двоен стандарт на база лични предпочитания.

Never mind, Light happens


Тема Re: Банване за спамаджиите интриганти. ГЛАСУВАЙ! [re: The White Rider]  
Автор astral_buddy ()
Публикувано09.04.06 15:53



Не съм съгласен с теб, защото чрез това проучване, предпочитанията няма да са ЛИЧНИ, а ОБЩЕСТВЕНИ!

Нека всеки си гласува и после може да се установи кой колко е анти-авторитетен тук!
Какво лощо има в изразяване на колективно мнение? Именно това е начина да си сверим часовниците кой колко струва!



Тема Хехехе това е вторият списък, публикувай първият:) [re: police]  
Автор Brahman_ (:-))
Публикувано09.04.06 16:47



Това е вторият списък, за хората които трябва да се банват.

Първият списък е:

Прем Креват великият цар - Махараджов
Дънов или селският тарикат поп който разправя басни от хиляда и една нощ
Махариши Хвърчи Гащи
Шибендо - амбулантният търговец на дребно
Нирмала Димбелска
Сай Баба Хермафродитов - тоя дето изнасилва деца



ПП
Между другото за да ме банваш, първо ще трябва да ми се помолиш на мен за разрешение. Без моето съгласие няма да стане хихихи

Редактирано от Brahman_ на 09.04.06 16:50.



Тема Ууууух:)ааааа! [re: police]  
Автор hipparchia (член)
Публикувано09.04.06 17:26



Йеееее...
Класирах се за банване:)

И то за възможно най-обосновани и разумни мнения, които позволяват силите ми

И маааалко хаплив език (който всички просветлени би трябвало да им минава покрай просветлените ушички без докачване)- много по-малко от някои про-йога хора тука. Ма кви сте йоги, кат' не носите на ефирен фарс

И съм единствената жена в списъка (да има дайвърсити)- освен ако някой не се крие

Освен това не спамя, а споря, моля ви се. А като го правиш добре...не се харесва

И- имам отношение към йога. Поне имам мнение и се опитвам да го докажа с по-ясни разсъждения и смислен език от доста хора (и притежавам йогийска скромност:)

Винаги се логвам с ника си

Реално не пиша по много теми...

Освен това пиша, защото искрено се притеснявам от човешкото желание да зацепи в посока духовност, без да балансира с най-базови способности на интелекта и критичното мислене. Ама после като ви фане некой гуру-педофил, да не тичкате да търсите кака си Хипархия. Иначе няма лошо, но a mind is a terrible thing to waste и затова пускам скептични предупреждения



Айде със здраве и caveat emptor



Тема Re: Ууууух:)ааааа! [re: hipparchia]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 17:34



Ако си права - няма за какво да се безпокоиш. Никой няма да гласува против тебе.



Тема Бива ли така?! [re: police]  
АвторЙoдa (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 17:36



Най-учтиво се извинявам, че се намесвам със скромното си мнение, но тематиката ми е близка и аз определено се чуваствам длъжен да се намеся.

Господин Пулийс ... мама ти да иба у задника смачкан да иба ... и тебе у ушите шта наиба дет си пуснал тази анкета ... а оня сифилистик баща ти, косматия пидирас дето му ампутираха мъдите щото щяха да му окапят, няма да го еба. Да'н съм луд и мех да зарази. Чичките от целия квартал са пропщяли от него. На баба ти у пръдливия ауспух ша го тура, да я поизчиста, че се била задръстила тъпата му путка с путка. Ей да знайп кура не съм си го мил от 3 месеца щот ми спряха водата, ама довечера имам среща с брат ти и той цяла нощ минети ша маа докат очите му се изцъклят като на плужек, а хуя ми заблести като златен... Най-накрая и у носа шта найба цяла седмица на кисело мялко ще са уригаш. Манаф мръсен...



Тема Сигурно:) [re: .]  
Автор hipparchia (член)
Публикувано09.04.06 17:40



Само си тренирам способностите за еуегантна защита от тъпизми. Не за тоя клуб, а като цяло. Иначе клубчето е много удобна среда за тва:)

Това спам ли беше? Или една добра идея как да оползотворяваме враждебните клубове (важи и за двете страни:)



Тема Re: Хехехе това е невменяемия Гуру на майничката Ю [re: Brahman_]  
Авторcпpaвka (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 17:42



..."Дънов или селският тарикат поп който разправя басни от хиляда и една нощ"
майната Юлий от с. Цалапица /менте учЕн/


"Целият свят се прекланя пред мен.
Аз се прекланям пред Учителя Петър Дънов от България!

Алберт Айнщайн /истински учен!/


За останалите оплюти и отвъргнати и заклани от психопата-егоцентрист -
NO COMMENT!



Тема Re: Хехехе това е невменяемия Гуру на майничката Ю [re: cпpaвka]  
Автор hipparchia (член)
Публикувано09.04.06 17:55



"Целият свят се прекланя пред мен.
Аз се прекланям пред Учителя Петър Дънов от България!
Алберт Айнщайн /истински учен!/

Сега...това било казано в радио интервю. Бравос на тоя, който намери писмен вариант и даде библиографска справка.

Пък и най-вероятно е казано за помощта на Дънов за спасяването на евреите. Чела съм изказвания на Айнщайн по отношение на религията и ми се струва малко вероятно изведнъж да е повярвал на цялото учение на Дънов.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.