Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:49 23.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Банване за спамаджиите интриганти. ГЛАСУВАЙ!  
Автор police (cтрог)
Публикувано09.04.06 15:26





Този клуб е окупиран и задръстван систематически от спамаджии, които нямат никакво отношение към ЙОГА. Предлагам да им се забрани достъпа до този клуб и наложи банване.


БАН ЗА НАВЛЕЦИТЕ СПАМАДЖИИ
Brahman
Black Wolf
whitewolf
Darth_Vader
Razputin
BG-AYR
hiparchia






Тема Re: Банване за спамаджиите интриганти. ГЛАСУВАЙ!нови [re: police]  
Автор The White Rider ()
Публикувано09.04.06 15:28



защо не си направиш частен клуб някъде другаде и не поканиш тези, които искаш да четеш там? ако се съгласят значи и те искат да пишат само по между си. дир.бг е публичен и свободен. стига с този двоен стандарт на база лични предпочитания.

Never mind, Light happens


Тема Re: Банване за спамаджиите интриганти. ГЛАСУВАЙ!нови [re: The White Rider]  
Автор astral_buddy ()
Публикувано09.04.06 15:53



Не съм съгласен с теб, защото чрез това проучване, предпочитанията няма да са ЛИЧНИ, а ОБЩЕСТВЕНИ!

Нека всеки си гласува и после може да се установи кой колко е анти-авторитетен тук!
Какво лощо има в изразяване на колективно мнение? Именно това е начина да си сверим часовниците кой колко струва!



Тема Хехехе това е вторият списък, публикувай първият:)нови [re: police]  
Автор Brahman_ (:-))
Публикувано09.04.06 16:47



Това е вторият списък, за хората които трябва да се банват.

Първият списък е:

Прем Креват великият цар - Махараджов
Дънов или селският тарикат поп който разправя басни от хиляда и една нощ
Махариши Хвърчи Гащи
Шибендо - амбулантният търговец на дребно
Нирмала Димбелска
Сай Баба Хермафродитов - тоя дето изнасилва деца



ПП
Между другото за да ме банваш, първо ще трябва да ми се помолиш на мен за разрешение. Без моето съгласие няма да стане хихихи

Редактирано от Brahman_ на 09.04.06 16:50.



Тема Ууууух:)ааааа!нови [re: police]  
Автор hipparchia (член)
Публикувано09.04.06 17:26



Йеееее...
Класирах се за банване:)

И то за възможно най-обосновани и разумни мнения, които позволяват силите ми

И маааалко хаплив език (който всички просветлени би трябвало да им минава покрай просветлените ушички без докачване)- много по-малко от някои про-йога хора тука. Ма кви сте йоги, кат' не носите на ефирен фарс

И съм единствената жена в списъка (да има дайвърсити)- освен ако някой не се крие

Освен това не спамя, а споря, моля ви се. А като го правиш добре...не се харесва

И- имам отношение към йога. Поне имам мнение и се опитвам да го докажа с по-ясни разсъждения и смислен език от доста хора (и притежавам йогийска скромност:)

Винаги се логвам с ника си

Реално не пиша по много теми...

Освен това пиша, защото искрено се притеснявам от човешкото желание да зацепи в посока духовност, без да балансира с най-базови способности на интелекта и критичното мислене. Ама после като ви фане некой гуру-педофил, да не тичкате да търсите кака си Хипархия. Иначе няма лошо, но a mind is a terrible thing to waste и затова пускам скептични предупреждения



Айде със здраве и caveat emptor



Тема Re: Ууууух:)ааааа!нови [re: hipparchia]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 17:34



Ако си права - няма за какво да се безпокоиш. Никой няма да гласува против тебе.



Тема Бива ли така?!нови [re: police]  
АвторЙoдa (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 17:36



Най-учтиво се извинявам, че се намесвам със скромното си мнение, но тематиката ми е близка и аз определено се чуваствам длъжен да се намеся.

Господин Пулийс ... мама ти да иба у задника смачкан да иба ... и тебе у ушите шта наиба дет си пуснал тази анкета ... а оня сифилистик баща ти, косматия пидирас дето му ампутираха мъдите щото щяха да му окапят, няма да го еба. Да'н съм луд и мех да зарази. Чичките от целия квартал са пропщяли от него. На баба ти у пръдливия ауспух ша го тура, да я поизчиста, че се била задръстила тъпата му путка с путка. Ей да знайп кура не съм си го мил от 3 месеца щот ми спряха водата, ама довечера имам среща с брат ти и той цяла нощ минети ша маа докат очите му се изцъклят като на плужек, а хуя ми заблести като златен... Най-накрая и у носа шта найба цяла седмица на кисело мялко ще са уригаш. Манаф мръсен...



Тема Сигурно:)нови [re: .]  
Автор hipparchia (член)
Публикувано09.04.06 17:40



Само си тренирам способностите за еуегантна защита от тъпизми. Не за тоя клуб, а като цяло. Иначе клубчето е много удобна среда за тва:)

Това спам ли беше? Или една добра идея как да оползотворяваме враждебните клубове (важи и за двете страни:)



Тема Re: Хехехе това е невменяемия Гуру на майничката Юнови [re: Brahman_]  
Авторcпpaвka (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 17:42



..."Дънов или селският тарикат поп който разправя басни от хиляда и една нощ"
майната Юлий от с. Цалапица /менте учЕн/


"Целият свят се прекланя пред мен.
Аз се прекланям пред Учителя Петър Дънов от България!

Алберт Айнщайн /истински учен!/


За останалите оплюти и отвъргнати и заклани от психопата-егоцентрист -
NO COMMENT!



Тема Re: Хехехе това е невменяемия Гуру на майничката Юнови [re: cпpaвka]  
Автор hipparchia (член)
Публикувано09.04.06 17:55



"Целият свят се прекланя пред мен.
Аз се прекланям пред Учителя Петър Дънов от България!
Алберт Айнщайн /истински учен!/

Сега...това било казано в радио интервю. Бравос на тоя, който намери писмен вариант и даде библиографска справка.

Пък и най-вероятно е казано за помощта на Дънов за спасяването на евреите. Чела съм изказвания на Айнщайн по отношение на религията и ми се струва малко вероятно изведнъж да е повярвал на цялото учение на Дънов.



Тема Re: Хехехе това е невменяемия Гуру на майничката Юнови [re: hipparchia]  
Автор diwa_orhideq ()
Публикувано09.04.06 19:21



Тц..., прекалено са ти разумни мненията. Трябва да пишеш за 'присъствия' и висши реалии. Никакви анализи и аргументации, моля ти се - те нямат стойност тук. Трябва да се оставиш да те водят светлините и енергиите. За тези неща трябва да говорим, разбираш ли

А ти к'во - интелект, критично мислене... Та те са врагове, не вдяваш ли. Погледни само как разбиват на кристали великите откровения за 'чорапите и краставиците'...



Тема Re: Банване за спамаджиите интриганти. ГЛАСУВАЙ!нови [re: police]  
Авторnov (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 19:21



ти си направил само за един да може да се гласува,
а аз искам да гласувам за всичките
дори и за още. защо не си включил h. ?



Тема Re: Банване за спамаджиите интриганти. ГЛАСУВАЙ!нови [re: nov]  
Автор Meч нa Пpaвocъдиe ()
Публикувано09.04.06 19:43



Много си прав, но такъв е моделът предложен за анкети в дира.



Тема Re: Бива ли така?!нови [re: Йoдa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 20:07



"Най-учтиво се извинявам, че се намесвам със скромното си мнение, но тематиката ми е близка и аз определено се чуваствам длъжен да се намеся.

Господин Пулийс ... мама ти да иба у задника смачкан да иба ... и тебе у ушите шта наиба дет си пуснал тази анкета ... а оня сифилистик баща ти, косматия пидирас дето му ампутираха мъдите щото щяха да му окапят, няма да го еба. Да'н съм луд и мех да зарази. Чичките от целия квартал са пропщяли от него. На баба ти у пръдливия ауспух ша го тура, да я поизчиста, че се била задръстила тъпата му путка с путка. Ей да знайп кура не съм си го мил от 3 месеца щот ми спряха водата, ама довечера имам среща с брат ти и той цяла нощ минети ша маа докат очите му се изцъклят като на плужек, а хуя ми заблести като златен... Най-накрая и у носа шта найба цяла седмица на кисело мялко ще са уригаш. Манаф мръсен... "

Явно тая анкета ти бръкна дълбоко в гъза!!! Да не си някой от списъка бе бабаит насран?



Тема Хехехе бай Оро-съвсем ти е изхвръкнала чивията:):)нови [re: cпpaвka]  
Автор Brahman_ (:-))
Публикувано09.04.06 20:28



Бай Оро толкова ли си закъсал бе човяк До там ли си стигнал че не ти издържат вече нервите на стари години

Виж кво, остави го Прем Креват, и карай там с цигу мигуто. Колкото можеш, тая кръчма малко чалка, в оная малко чалга, карай това за което си учил в пловдивския хххИНСТИТУТ

Но с йога не се занимавай защото ти действа зле. Освен ако решиш да си смениш учителя, и ми станеш ученик. Мисля че не е късно все още и ще те изведа на светло

Иначе както си се оплел в собствените си мисли, твоя цар гуро ум, до толкова се е отплеснал в погрешна посока, та анкети, та глупости, притеснявам се за теб сериозно вече


Той и Яго Сървера беше започнал да ме банва едно време, та гледам и ти сега си се хванал на същото хоро. От един дол дренки сте с него. Та ще ти дам едно предложение. Ти защо не поканиш Яго да дойде да слуша лекциите на Прем Креват, а ти в същото време вземи една по голям формат снимка на дебеланата и протягаш ръце към нея барабар с цигулката. Кой знае кво ще ти стане от това, знайш ли? Може да се оправиш, и да ти мине беса

Редактирано от Brahman_ на 09.04.06 20:33.



Тема EEeeeeнови [re: police]  
Автор whitewolf (free)
Публикувано09.04.06 20:34



Егати, аз само с един глас ли се оказах? Не се старая достатъчно напоследък май.

Wolf I am,
Under the stars,
and under the blue sky I run.
And my spirits run with me.


Тема ЗАЩО НИКОЙ НЕ Е ГЛАСУВАЛ ЗА МЕНнови [re: police]  
Автор Razputin (минаващ)
Публикувано09.04.06 20:52



Защото всички в този клуб вече разбраха, че съм най - великият Йога и ми имат респект.



Тема Re: ЗАЩО НИКОЙ НЕ Е ГЛАСУВАЛ ЗА МЕНнови [re: Razputin]  
Авторnov (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 21:27



защото анкетата е грешна
започнах да гласумвам отгоре надолу и естествено и за теб исках да гласувам, но ме се отговори, че павече от 1 човек нямам право да гласувам
така е и със другите - затова Брахман събра най-много точки, защото е на първо място
трябва да се постави анкета за всеки човек поотделно
дори една анкета не зваете как да си направите



Тема hahaha:))))))нови [re: police]  
Автор moon goddess ()
Публикувано09.04.06 22:06



веселичко:)))
ма още по-веселичко ще стане, ако изберам някой от тях за модератор, не искаш ли, Оро?
и без тва си си играл да съставящ листа - да се не губи труда ти поне



Тема Re: Банване за спамаджиите интриганти. ГЛАСУВАЙ!нови [re: police]  
Авторcтaтиcтиka (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 00:21



Тук можете да се запознаете с "приноса" за духовното издигане на юзърите в този клуб от страна на некои другаре от списъко за банване.....


СПАМАДЖИЯ-АНТИЙОГА №1
Черен вълк - черна станция.


========================
Black Wolf (ловец)

Публикувано 31.03.06 16:36

Е те тук уцели десятката! Наистина, аз имам едничката цел "да се гавря с йога (ще добавя - и с други "духовни" учения ), гуру и себереализацията"...

========================
Тема Re: АЗ СЪМ НАЙ - ВЕЛИКИЯТ ЙОГА [re: Razputin]

Автор Black Wolf (ловец)

Публикувано 07.04.06 00:28

Ами аз смятам великите йоги за най-нисшите същества на света, така че си прави сметкатна...

===========================

СПАМАДЖИЯ - АНТИЙОГА №2
Бял вълк - черна станция.

============================

Re: Въпрос за отношението към околните [re: ..] Темата е видяна: 0
Автор whitewolf (free)
Публикувано 25.03.06 23:05

Е, няма отношение към йога. Пукни се от яд!!
Аз специално съм тук затова, да ви церя от йога. Айде да видим каков ще кажеш


========================

Тема Re: Големият български Йога Венцислав Евтимов ХИХИХИХИ [re: Max] Темата е видяна: 2832
Автор whitewolf (free)

Публикувано 02.04.06 17:55

Не търся себе си. Нямам този чисто йогийски проблем.

=======================
Тема Re: Идеята е... [re: пpaзни пpиkaзkи]
Темата е видяна: 615
Автор whitewolf (free)

Публикувано 25.03.06 22:49

изчезвай бе пенгез, абе мама му стара, цял живот ли само духовни ще гоня от себе си

==========================
Тема Re: За изкуството и духът [re: Brahman_] Темата е видяна: 615
Автор whitewolf (free)

Публикувано 26.03.06 20:13

Тези които се занимават с духовност, 99 процента от тях си губят времето и се самозалъгват, а останалите един процент лъжат и другите

Бай Тенекеджиев, как можа да го кажеш?!?!?! ххахахахахаха
Ей, абе ти направо ми обра точките. Взе ми репликата..
хахахахахаха, ей това беше направо убиец


======================

Black Wolf & hipparchia

=======================
Тема Re: КОЙ се крие зад "Brahman_" LTD? [re: a]

Автор Black Wolf (ловец)

Публикувано 06.04.06 12:54

А я обяснете, пиленца, какво бошо има в "собственото Его"? И какво има реално човек освен т.нар. его?
Сега, различните източни "умници" може да са казали, че "егото" е нещо лошо. Не знам, може в тяхната Циганландия да не им трябва - то на маймуни като тях не не нужно нито его, нито ум, нито нищо...

Но ние сме НОРМАЛНИ хора от по-висша раса и за нас егото е нещо НОРМАЛНО. Разбира се, живеем в свободна страна, и ако някой ска да се видиотява по източен обрезец - моля!

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


==================
Тема Re: КОЙ се крие зад "Brahman_" LTD? [re: Black Wolf]

Автор hipparchia (член)

Публикувано 06.04.06 13:15

Да бе, и аз не мога да разбера къде е далаверата...все пак нали ще останеш с някаква чувстваща и, колкото и да не искаш, интерпретираща и анализираща част от себе си. Все пак хорицата тука се борят за куул духовни изживявания на "единство".

Някой да обясни, освен куул елемента какво остава? Освен чисто субективното, индивидуално преживяване. На мен тва ми се струва именно като топ егоизъм. Обяснете къде е далаверата да си промиеш мозъка...


=================
Тема Re: КОЙ се крие зад "Brahman_" LTD? [re: hipparchia]

Автор Black Wolf (ловец)

Публикувано 06.04.06 13:56

Ами каква е далаверата на един наркоман като се надруса? И при йогата е същото - тя е "духовен" наркотик. Духовен, духовен, но си остава дрога...

Според мен, хората приемат наркотици,за да избягат от истинската реалност във въображаема. Абсолютно същото е и при йога.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


=====================
Тема Re: КОЙ се крие зад "Brahman_" LTD? [re: Black Wolf]

Автор hipparchia (член)

Публикувано 06.04.06 15:18

Йога към по-задълбочено вярване се отнася както марихуаната към хероина...gateway drug...някой беше казал.

=====================

А сега БАШ "браман"- хем насран-хем аслан и ВАШИЯТ МОДЕРАТОР И ДИКТАТОР!

....................
Аз съм МОДЕРАТОРА:):) [re: ..............]

Автор Бpaxмaн (Нерегистриран)
Публикувано 07.09.05 12:10

От както съществува този форум аз съм му модератора, ако не ме харесвате изберете си някой друг

========================

Тема Re: За изкуството и духът [re: cмиpeниe] Темата е видяна: 615
Автор Brahman_ (:-))

Публикувано 26.03.06 19:56

Въпросът беше по какво се различават хората, които се занимават с духовност и тези, които се занимават с изкуство.

Тези които се занимават с изкуство, малко или не, се занимават с духовност. Кога знаят, кога не знаят, кога го разбират, кога не го разбират.

Тези които се занимават с духовност, 99 процента от тях си губят времето и се самозалъгват, а останалите един процент лъжат и другите




******************

Тези които се занимават с духовност, 99 процента от тях си губят времето и се самозалъгват, а останалите един процент лъжат и другите

Това написа човек занимаващ се с йога поне от 30 год. Бил в Индия, живял в ашрами и учил Веданта. Преписал няколко книги и превел маса древни текстове....... Този може ли да се нарече "нормален" ???? Но иска да ви командва, манипулира и наставлява как да мислите и как да живеете.......
Да ви промива мозъците по комунистически.



Тези които се занимават с духовност, 99 процента от тях си губят времето и се самозалъгват, а останалите един процент лъжат и другите

Това написа човек занимаващ се с йога поне от 30 год. Бил в Индия, живял в ашрами и учил Веданта. Преписал няколко книги и превел маса древни текстове....... Този може ли да се нарече "нормален" ???? Но иска да ви командва, манипулира и наставлява как да мислите и как да живеете.......
Да ви промива мозъците по комунистически.



Тези които се занимават с духовност, 99 процента от тях си губят времето и се самозалъгват, а останалите един процент лъжат и другите

Това написа човек занимаващ се с йога поне от 30 год. Бил в Индия, живял в ашрами и учил Веданта. Преписал няколко книги и превел маса древни текстове....... Този може ли да се нарече "нормален" ???? Но иска да ви командва, манипулира и наставлява как да мислите и как да живеете.......
Да ви промива мозъците по комунистически.




Тези които се занимават с духовност, 99 процента от тях си губят времето и се самозалъгват, а останалите един процент лъжат и другите

Това написа човек занимаващ се с йога поне от 30 год. Бил в Индия, живял в ашрами и учил Веданта. Преписал няколко книги и превел маса древни текстове....... Този може ли да се нарече "нормален" ???? Но иска да ви командва, манипулира и наставлява как да мислите и как да живеете.......
Да ви промива мозъците по комунистически.



Тези които се занимават с духовност, 99 процента от тях си губят времето и се самозалъгват, а останалите един процент лъжат и другите

Това написа човек занимаващ се с йога поне от 30 год. Бил в Индия, живял в ашрами и учил Веданта. Преписал няколко книги и превел маса древни текстове....... Този може ли да се нарече "нормален" ???? Но иска да ви командва, манипулира и наставлява как да мислите и как да живеете.......
Да ви промива мозъците по комунистически.



ДОКОГА ЩЕ ТЪРПИТЕ МУТРИТЕ И МУТРАГЕНТСТВОТО В СВОЯ ЖИВОТ????

Докога диктатура на Простака-олигофрен-първосигнален лумпен???






Тема Re: Хехехе бай Оро-съвсем ти е изхвръкнала чивията:):)нови [re: Brahman_]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 00:26



Ей тикво неграмотна, я фащай Буквара.
Напред науката е слънце......


От тебе акъл никой не ще да взима. Спри да проповядваш и фъфлиш и заекваш неграмотно. Залегни над правописа на родния си език !!!



Тема Re: Банване за спамаджиите интриганти. ГЛАСУВАЙ!нови [re: cтaтиcтиka]  
Авторшokиpaн (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 00:45



Видяхте ли това:

dirt.bg
Предупреждение: Форумите на dir.bg се фалшифицират! Злобен "хакер" се разпорежда над участниците и администрацията!

dirtbg.v33.org/

Не са ли окупаторите-спамаджии в клуба начело с "Браман" част от една организирана саботажна дейност.....



Тема Re: Банване за спамаджиите интриганти. ГЛАСУВАЙ!нови [re: шokиpaн]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 00:52



ТОЗИ ФОРУМ Е ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА ФОРУМИТЕ НА ДИР.БГ.

ПОЛЗВАЙТЕ ГО КАТО КНИГА ЗА ПОХВАЛИ И ОПЛАКВАНИЯ

Ако там са ви цензурирали и искате да изкажете мнението си за даден администратор или модератор или за когото и да е каквото и да е, може да го направите тук.

Натиснете CTRL-D, за да добавите тази страница във Favorites сега.

Популяризирайте този сайт сред участниците в дир.бг чрез сигнатура или по друг начин.
Така те винаги ще знаят къде да дойдат тогава, когато в дир.бг ги цензурират!
Copy/paste:



Администраторите, разбира се, също ще дойдат, защото ще искат да прочетат какво мислите и сте написали за тях.

ВХОД

Обратно към цензурата



Тема Re: Банване за спамаджиите интриганти. ГЛАСУВАЙ!нови [re: .]  
Авторagain (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 02:02



Популяризирайте този сайт сред участниците в дир.бг чрез сигнатура или по друг начин.
Така те винаги ще знаят къде да дойдат тогава, когато в дир.бг ги цензурират!
КНИГА ЗА ПОХВАЛИ И ОПЛАКВАНИЯ

http://dirtbg.v33.org





Тема Re: Банване...нови [re: police]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано10.04.06 12:32



О, колко мило!
Нали се сещате, че каквното и да стане, ще има достатъчно клубове, в които да се изобличава упадъчното йогическо учение?

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Редактирано от Black Wolf на 10.04.06 12:37.



Тема Re: Банване...нови [re: Black Wolf]  
Автор Brahman_ (:-))
Публикувано10.04.06 12:44



Моля ви, не ми отваряйте работа да регистрирам 1001 ника...

Всичките нерегистрирани никове са на Бай Оро. На чалгата не му издържаха чивиите, и се е повредил през този уикенд Трябва да се отнасяме по внимателно към него защото развеселява обстановката и придавав колорит Да не го изпуснем като почетен член на клуба де. Между другото ако аз бях администратор бих забранил със закон да се цензурира по какъвто и да е начин Бай ОРО. Такъв образ рядко се среща, никой не го взема на сериозно, но става за майтап. То е нещо подобно на шутовете едно време в кралския дворец. Та бай Оро никой не трябва да го пипа. Той е шута на Дира!!

Също като неговият палячо Прем Креват



Представям си бай Оро Чалгата какъв образ е с цигу мигуто в някой селска кръчма като свири на ухо на пияните цигани. Трябва да помолим Мулето да изкара някой негова снимка да се посмеем и да видим кой е по голям палячо, той или Прем Креват

Редактирано от Brahman_ на 10.04.06 12:48.



Тема Re: Банване...нови [re: Brahman_]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 17:42



Селянче негрАмотно, което се прави на учЕн,
Ти наистина ли се радваш и изпитваш "мукти" като пускаш тези снимки на Прем Рават от преди 30 год, когато хората го караха да се облича като цар и следва древните индийски традиции, които той още преди 30 преустанови и прекъсна завинаги.

Наистина ли изпитваш някакво задоволство да сееш интриги и простотии и инсинуации? Ти, който в своите очи /единствено!/ си сколар, пандид, корифей в областта на Веданта. Прочел и изял с кориците всички древни книги, преписал много от тях, издал книги и....самоназвал се "Браман".

Хей "йога" м/у другото се превежда "САМОКОНТРОЛ". Защо при тебе той отсъства тотално.

Защо наричаш Оро чалгаджия, след като има висше музикално класическо образование, свирил е не чалга а топ-поп музика със всички БГ звезди - като Емил, Лили, Богдана, Йорданка - целия елит. По концерти и по ТВ. Оро, който живее в Скандинавия и в тукашните вестници са писали не веднаж и дваж за него като пианист, диригент и педагог. Това не се случва често в тези страни, където дискриминацията е невероятна и тези "тъмни балкански субекти" настанили се в тяхните страни - са аутсайдери нон стоп.

Ти знаеш ли, че Консерваторията в Пд е родила и създала ако не някой друг - Теодоси Спасов, прочул БГ по света. За другите не знам - но има и други прочули БГ по света завършили тази Консерватория. Защото нивото в никой случай не е по-ниско от това в Софийската Консерватория. Но ти какво знаеш за това?


Какво целиш с тези курвенско-педераски пинизи и хави, майна?

Аз ще ти кажа:
Това, което е постигнал Оро на световен план - ти не можеш да опошлиш и заличиш, както правиш и с всички световни авторитети и святи хора-месии пратеници на Бога. Ти всичките ги закла........ с простотията и под "мъдрото" ръководство на твоят любим Гуру- Цар Ум..... Болен, повреден, атрофирал, недоносен и зомбясан.


Виж, колко си популярен в този клуб.

Само онзи фатмак - черния вълк те бие по точки.




Тема Re: Банване...нови [re: !]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано11.04.06 17:52



Абе това почитателите на източната "духовност" сте много странни хора... Не можетге ли да разберете, че следването на някакъв гуру (който ще да е!), е признак на ниска интелигентност и както му викате вие, "ниско ниво на съзнание"?... За примитивните индуси, които са неразвито племе, може би следването на някакъв "учител" е удобно. Но ние сме европейци, БЕЛИ хора, представители на по-развита раса. Така че "ученията" от Индия (и подобни цигански страни), може да са верни за нисшите народи, но за нас не важат...

Съжалявам за грешките, но пиша на някаква скапана клавиатура...

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Редактирано от Black Wolf на 11.04.06 18:04.



Тема Re: Банване...нови [re: Black Wolf]  
Автор Цap Изpoд (XVIII)
Публикувано11.04.06 18:01



За примитивните инду-мингияни ще да си прав. А какво ли остава за хора от бялата раса, които съзнателно и съвсем целенасочено са деградирали до нивото да чустват потребност от водач-просветител в лицето на една получовекоподобна маймуна за?
Насилствената доброволна деградация винаги страшно ме е озадачавала!



Тема Re: Банване за спамаджиите интриганти. ГЛАСУВАЙ!нови [re: police]  
Автор vitaminko ()
Публикувано11.04.06 18:06



Ех Оро, Оро,
що си не изсърбаш тараторо.
Па се плесни по главата
и си легай във кревата.

БАН не е за всеки,
който кара ски със щеки.
Требе да си много учен,
та и Нобел да получиш.

БАН това е място
дет науката е краста.
Ей тъй както си седиш в ръката с кламер
да моиш да фащаш секи спамер.

********************************************************************************


Тема Re: Банване...нови [re: vitaminko]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано11.04.06 18:16



Оставете го човека. Наистина! В края на крайщата, той също си има право на мнение и право да го отстоява. Нали така?

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Банване...нови [re: Black Wolf]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано11.04.06 18:34



То добре да си го отстоява, ама като не може?
По-добре да се занимава с цигулииране - там с цигу-мигуто сигурно има добър успех като тъмен балкански субект.

Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.


Тема Re: Банване...нови [re: Цap Изpoд]  
Автор whitewolf (free)
Публикувано11.04.06 19:55



хахахахахахах ебати точното изказване. Тая вечер доста истини прочето. Благодаря.

Wolf I am,
Under the stars,
and under the blue sky I run.
And my spirits run with me.


Тема Re: Банване...нови [re: Black Wolf]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 20:05



Съжалявам за грешките, но пиша на някаква скапана клавиатура...

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Редактирано от Black Wolf на 11.04.06 18:04.


Нямаше нужда изобщо да пишеш!
По-добре да бе метнал пушката на рамо и да отпрашиш по пътеките към гората за лов. Дотам си стигнал в личната си еволюция. Ловджия!

Но класацията за спамаджии за банване водиш уверено!



Тема Re: Банване...нови [re: !]  
Автор whitewolf (free)
Публикувано11.04.06 20:07



Ти водиш в класацията за душевноболни. Защо те няма в списъка, а дедо чвор. Да питам аз, така любезно???

Wolf I am,
Under the stars,
and under the blue sky I run.
And my spirits run with me.


Тема Re: Банване...нови [re: whitewolf]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано11.04.06 21:10



защото за него няма класации - дядо Орко е мярка за спам - той е извън всякакви класации!

Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.


Тема Re: Банване...нови [re: whitewolf]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 22:32



Тук можете да се запознаете с "приноса" за духовното издигане на юзърите в този клуб от страна на некои другаре от списъко за банване.....


СПАМАДЖИЯ-АНТИЙОГА №1
Черен вълк - черна станция.


========================
Black Wolf (ловец)

Публикувано 31.03.06 16:36

Е те тук уцели десятката! Наистина, аз имам едничката цел "да се гавря с йога (ще добавя - и с други "духовни" учения ), гуру и себереализацията"...

========================
Тема Re: АЗ СЪМ НАЙ - ВЕЛИКИЯТ ЙОГА [re: Razputin]

Автор Black Wolf (ловец)

Публикувано 07.04.06 00:28

Ами аз смятам великите йоги за най-нисшите същества на света, така че си прави сметкатна...

Re: Аз съм за:):):) [re: The White Rider]


Автор Black Wolf (ловец)

Публикувано 10.04.06 19:07



Как какво общо имаме с йогата? Борим се срещу нея, ето к'во!



СПАМАДЖИЯ - АНТИЙОГА №2
Бял вълк - черна станция.

============================

Re: Въпрос за отношението към околните [re: ..] Темата е видяна: 0
Автор whitewolf (free)
Публикувано 25.03.06 23:05

Е, няма отношение към йога. Пукни се от яд!!
Аз специално съм тук затова, да ви церя от йога. Айде да видим каков ще кажеш


========================

Тема Re: Големият български Йога Венцислав Евтимов ХИХИХИХИ [re: Max] Темата е видяна: 2832
Автор whitewolf (free)

Публикувано 02.04.06 17:55

Не търся себе си. Нямам този чисто йогийски проблем.

=======================
Тема Re: Идеята е... [re: пpaзни пpиkaзkи]
Темата е видяна: 615
Автор whitewolf (free)

Публикувано 25.03.06 22:49

изчезвай бе пенгез, абе мама му стара, цял живот ли само духовни ще гоня от себе си

==========================
Тема Re: За изкуството и духът [re: Brahman_] Темата е видяна: 615
Автор whitewolf (free)

Публикувано 26.03.06 20:13

Тези които се занимават с духовност, 99 процента от тях си губят времето и се самозалъгват, а останалите един процент лъжат и другите

Бай Тенекеджиев, как можа да го кажеш?!?!?! ххахахахахаха
Ей, абе ти направо ми обра точките. Взе ми репликата..
хахахахахаха, ей това беше направо убиец


======================

Black Wolf & hipparchia

=======================
Тема Re: КОЙ се крие зад "Brahman_" LTD? [re: a]

Автор Black Wolf (ловец)

Публикувано 06.04.06 12:54

А я обяснете, пиленца, какво бошо има в "собственото Его"? И какво има реално човек освен т.нар. его?
Сега, различните източни "умници" може да са казали, че "егото" е нещо лошо. Не знам, може в тяхната Циганландия да не им трябва - то на маймуни като тях не не нужно нито его, нито ум, нито нищо...

Но ние сме НОРМАЛНИ хора от по-висша раса и за нас егото е нещо НОРМАЛНО. Разбира се, живеем в свободна страна, и ако някой ска да се видиотява по източен обрезец - моля!

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


==================
Тема Re: КОЙ се крие зад "Brahman_" LTD? [re: Black Wolf]

Автор hipparchia (член)

Публикувано 06.04.06 13:15

Да бе, и аз не мога да разбера къде е далаверата...все пак нали ще останеш с някаква чувстваща и, колкото и да не искаш, интерпретираща и анализираща част от себе си. Все пак хорицата тука се борят за куул духовни изживявания на "единство".

Някой да обясни, освен куул елемента какво остава? Освен чисто субективното, индивидуално преживяване. На мен тва ми се струва именно като топ егоизъм. Обяснете къде е далаверата да си промиеш мозъка...


=================
Тема Re: КОЙ се крие зад "Brahman_" LTD? [re: hipparchia]

Автор Black Wolf (ловец)

Публикувано 06.04.06 13:56

Ами каква е далаверата на един наркоман като се надруса? И при йогата е същото - тя е "духовен" наркотик. Духовен, духовен, но си остава дрога...

Според мен, хората приемат наркотици,за да избягат от истинската реалност във въображаема. Абсолютно същото е и при йога.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


=====================
Тема Re: КОЙ се крие зад "Brahman_" LTD? [re: Black Wolf]

Автор hipparchia (член)

Публикувано 06.04.06 15:18

Йога към по-задълбочено вярване се отнася както марихуаната към хероина...gateway drug...някой беше казал.

=====================

А сега БАШ "браман"- хем насран-хем аслан и ВАШИЯТ МОДЕРАТОР И ДИКТАТОР!

....................
Аз съм МОДЕРАТОРА:):) [re: ..............]

Автор Бpaxмaн (Нерегистриран)
Публикувано 07.09.05 12:10

От както съществува този форум аз съм му модератора, ако не ме харесвате изберете си някой друг

========================

Тема Re: За изкуството и духът [re: cмиpeниe] Темата е видяна: 615
Автор Brahman_ (:-))

Публикувано 26.03.06 19:56

Въпросът беше по какво се различават хората, които се занимават с духовност и тези, които се занимават с изкуство.

Тези които се занимават с изкуство, малко или не, се занимават с духовност. Кога знаят, кога не знаят, кога го разбират, кога не го разбират.

Тези които се занимават с духовност, 99 процента от тях си губят времето и се самозалъгват, а останалите един процент лъжат и другите




******************

Тези които се занимават с духовност, 99 процента от тях си губят времето и се самозалъгват, а останалите един процент лъжат и другите

Това написа човек занимаващ се с йога поне от 30 год. Бил в Индия, живял в ашрами и учил Веданта. Преписал няколко книги и превел маса древни текстове....... Този може ли да се нарече "нормален" ???? Но иска да ви командва, манипулира и наставлява как да мислите и как да живеете.......
Да ви промива мозъците по комунистически.



Тези които се занимават с духовност, 99 процента от тях си губят времето и се самозалъгват, а останалите един процент лъжат и другите

Това написа човек занимаващ се с йога поне от 30 год. Бил в Индия, живял в ашрами и учил Веданта. Преписал няколко книги и превел маса древни текстове....... Този може ли да се нарече "нормален" ???? Но иска да ви командва, манипулира и наставлява как да мислите и как да живеете.......
Да ви промива мозъците по комунистически.



Тези които се занимават с духовност, 99 процента от тях си губят времето и се самозалъгват, а останалите един процент лъжат и другите

Това написа човек занимаващ се с йога поне от 30 год. Бил в Индия, живял в ашрами и учил Веданта. Преписал няколко книги и превел маса древни текстове....... Този може ли да се нарече "нормален" ???? Но иска да ви командва, манипулира и наставлява как да мислите и как да живеете.......
Да ви промива мозъците по комунистически.




Тези които се занимават с духовност, 99 процента от тях си губят времето и се самозалъгват, а останалите един процент лъжат и другите

Това написа човек занимаващ се с йога поне от 30 год. Бил в Индия, живял в ашрами и учил Веданта. Преписал няколко книги и превел маса древни текстове....... Този може ли да се нарече "нормален" ???? Но иска да ви командва, манипулира и наставлява как да мислите и как да живеете.......
Да ви промива мозъците по комунистически.



Тези които се занимават с духовност, 99 процента от тях си губят времето и се самозалъгват, а останалите един процент лъжат и другите

Това написа човек занимаващ се с йога поне от 30 год. Бил в Индия, живял в ашрами и учил Веданта. Преписал няколко книги и превел маса древни текстове....... Този може ли да се нарече "нормален" ???? Но иска да ви командва, манипулира и наставлява как да мислите и как да живеете.......
Да ви промива мозъците по комунистически.



ДОКОГА ЩЕ ТЪРПИТЕ МУТРИТЕ И МУТРАГЕНТСТВОТО В СВОЯ ЖИВОТ????

Докога диктатура на Простака-олигофрен-първосигнален лумпен???





Тема Re: Банване за спамаджиите интриганти. ГЛАСУВАЙ!нови [re: police]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано31.07.06 12:31







Тема Re: Банване за спамаджиите интриганти. ГЛАСУВАЙ!нови [re: police]  
Автор koбpaO8 (зеленочерна)
Публикувано06.02.07 08:32



Моля,
обърнете внимание на датата,
минали са ве4е 7 месеца


темата , по приетото правило /90 дни/
трябва да се заключи/архива/



Тема Re: Банване...в живота /реала/??????нови [re: Цap Изpoд]  
Автор Жopж_Caнд (Coup de theAtre)
Публикувано06.02.07 09:27



"Насилствената доброволна деградация винаги страшно ме Е озадаЧавала!!!!"
Озадачавала, значи ли интерсеувала?!?
Бихте ли се пояснили, моля????

п.п.лично сега ве4е , мисълта изказана от вас ТУК ,
преди станалите събития /известни вам/
ме заинтригува!!!!!!
и искам обяснения!!!!!!!

Редактирано от Жopж_Caнд на 06.02.07 09:29.



Тема Re: Банване за спамаджиите интриганти. ГЛАСУВАЙ!нови [re: koбpaO8]  
Автор Coorhagen*Willendorf (Annitsurushi)
Публикувано06.02.07 10:38



нищо не е прието още.



Тема Re: Банване...в живота /реала/??????нови [re: Жopж_Caнд]  
Автор Darth_Vader (killer)
Публикувано06.02.07 13:33



Г-це Кобра, защо за по-малко от час написахте 2 менния с 2 ника?


това наистина ме заинтригува!!!!!!
и искам обяснения!!!!!!!




Тема Re: Банване...в живота /реала/??????нови [re: Жopж_Caнд]  
Автор Kravopiev (666)
Публикувано06.02.07 14:11



Негово Таласъмско Вампирячество Славний Solemn*Dirge Модераторский се издриска:

Засега няма да ви трия постовете и на двамата. Правилата още не са напълно приети.
Но веднъж бъдат ли, ще действам според тях.


Кви правила, кви пет лева? Квито вампирясаният Модератор си измисли





Тема Re: Банване...нови [re: Darth_Vader™]  
Автор Kravopiev (666)
Публикувано06.02.07 14:13



Негово Таласъмско Вампирячество Славний Solemn*Dirge Модераторский се издриска:

Засега няма да ви трия постовете и на двамата. Правилата още не са напълно приети.
Но веднъж бъдат ли, ще действам според тях.


Кви правила, кви пет лева? Квито вампирясаният Модератор си измисли





Тема Re: Банване...в живота /реала/??????нови [re: Kravopiev]  
Автор Darth_Vader (killer)
Публикувано06.02.07 14:39



Така е, Орко! Човекът си държи на принципите! Ти какво сега - страхувая се, че ще има правила ли?



P.S.
Вземи, че гласувай за мен в тази анкета, защото вече гласувах един път за себе си, и не ми позволява да го направя пак. А ми е неудобно Вълкът да ме води с няколко обиколки...




Тема Re: Банване...в живота /реала/??????нови [re: Darth_Vader]  
Автор Жopж_Caнд (Coup de theAtre)
Публикувано06.02.07 15:11



Ваше Вели4ество Цар Изрод,
като истински благородник,
а вие сте се самотитоловали с
царската си титла
все още не съм станала
ваш поданик, поне доброволно....
та не се лаская за интригата/и
които реализирахте уж небрежно м/у другото...
плътно по петите ви вървя
и се уча от примера
който ми сервирахте от лани





Тема Re: Банване...в живота /реала/??????нови [re: Kravopiev]  
Автор Жopж_Caнд (Coup de theAtre)
Публикувано06.02.07 15:14



Правилата за 5 лева,
важеха от април до септември
наложени от вас и съподвижници
в клуб 40-50.
Тук е клуб ЙОГА
мизата е друга





Тема Грешишнови [re: Darth_Vader]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано06.02.07 15:14



Това "Kravopiev" не е ник на Оро, а на "Брахман", т.е. Юли Железаров, който е изпаднал в някакъв стадий на старческо озлобление и решил да оспами клуба.





Тема Re: Грешишнови [re: бeзпътeн]  
Автор Бpaxmaн_ (666)
Публикувано06.02.07 15:30



V otgovor na:
Това "Kravopiev" не е ник на Оро, а на "Брахман", т.е. Юли Железаров, който е изпаднал в някакъв стадий на старческо озлобление и решил да оспами клуба.

Ex 4e si zagubena putka

...... pozna

Редактирано от Solemn*Dirge на 06.02.07 18:56.



Тема Pi4a Darth_Vaderнови [re: Darth_Vader]  
Автор Бpaxmaн_ (666)
Публикувано06.02.07 15:42



Г-це Кобра, защо за по-малко от час написахте 2 менния с 2 ника?


Hei pi4

ti kato pi6e6 s 4 nika koi ti se barka na teb

Tolkova ti e sma4kana tikvata



Тема Re: Грешишнови [re: Бpaxmaн_]  
Автор Aлekc (ПроГностик)
Публикувано06.02.07 15:48



Вече съм сигурен на 100%, че това не е бай Оро.

Съмнявам се да е и Брахман.

Но Модераторът бързо ще се ориентира в ситуацията по Ай Пи адреса.



Не е необходимо въже, когато хората сами се обвързват.

Тема Re: Грешишнови [re: Aлekc]  
Автор BrandofAmber (горд таласъм!)
Публикувано06.02.07 15:51



Освен ако пича не ползва proxy. Това им е кофти на клубовете, че няма никакъв начин да баннеш някой, ако не иска да бъде баннат. ;)

The world will end but the mirror will remain, mirroring nothing. Osho


Тема Re: Pi4a Darth_Vaderнови [re: Бpaxmaн_]  
Автор Darth_Vader (killer)
Публикувано06.02.07 16:16



Я ми кажи кои са другите 4 ника?


Ако не го направиш, ще докажеш, че си нагъл лъжец!
А ако го направиш ще докажеш колко ти е акъла!
А сега да те видя, умикко!




Тема Re: Грешишнови [re: Aлekc]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано06.02.07 16:28



Следя клуба няколко месеца преди да влезеш, в т.ч. и преди да се назначи модератор. И преди сме хващали "Брахман", или Юли Железаров, да прави подобни инфантилни интриги.

Между другото по Ай Пи може и да не бъде "хванат" Тенекеджиев

, понеже вероятно се е постарал да си подсигури някое прокси. Но по психологическите характеристики се разпознава безпогрешно.



Тема Re: Грешишнови [re: бeзпътeн]  
Автор Aлekc (ПроГностик)
Публикувано06.02.07 16:59



Този човек къде живее?

В България или в чужбина?

Не е необходимо въже, когато хората сами се обвързват.


Тема Re: Pi4a Darth_Vaderнови [re: Darth_Vader]  
Автор koбpaO8 (зеленочерна)
Публикувано06.02.07 17:01



ТИ си знаеш,
ние също-
сиреч това си ТИ !





Тема Re: Банване...в живота /реала/??????нови [re: Kravopiev]  
Автор koбpaO8 (зеленочерна)
Публикувано06.02.07 17:11



Чакай,
май е на път
още една загадка
да стане ЯВНА!
Значи ли това,
че "момчето" мод.
СИ ТИ?!?

искам да кажа 4 или 1 ти превъплъщение
в никовете ТИ!
Един въпрос към всички клубари;
някой виждал ли е реално и сигурен ли Е напълно,
че модератора ни е момче??????



Тема Re: Грешишнови [re: Aлekc]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано06.02.07 17:12



В чужбина.



Тема Pi4a Darth Vader pi6e s 4 nikaнови [re: koбpaO8]  
Автор Бpaxmaн_ (666)
Публикувано06.02.07 17:17



Levij ta6ak na moderatora pi6e s 4 nika

Негово Таласъмско Вампирячество Славний Solemn*Dirge Модераторский се издриска:

Засега няма да ви трия постовете и на двамата. Правилата още не са напълно приети.
Но веднъж бъдат ли, ще действам според тях.



Брей много голям деятел си станал бре

Я си смали грандоманството

Кви правила, кви пет лева? Квито вампирясаният Модератор си измисли


Модераторско грандоманство - трие което си иска и което му е удобно



Тема Re: Pi4a Darth Vader pi6e s 4 nikaнови [re: Бpaxmaн_]  
Автор Darth_Vader (killer)
Публикувано06.02.07 17:23



Орко, напиши ги и четирите де. Какво чакаш.
С този ник вече май се подготвяш за бановете ли?





Тема Re: Pi4a Darth Vader pi6e s 4 nikaнови [re: Darth_Vader]  
Автор Бpaxmaн_ (666)
Публикувано06.02.07 17:29



pi4 mrasenm - ljav ta6ak na moderatora
koga ebah maika ti, koga se prakna ot mirizlivata i putka?

Негово Таласъмско Вампирячество Славний Solemn*Dirge Модераторский се издриска:

Засега няма да ви трия постовете и на двамата. Правилата още не са напълно приети.
Но веднъж бъдат ли, ще действам според тях.



Брей много голям деятел си станал бре

Я си смали грандоманството

Кви правила, кви пет лева? Квито вампирясаният Модератор си измисли


Модераторско грандоманство - трие което си иска и което му е удобно



Тема Re: Грешиш-- той живее в BG!!!нови [re: бeзпътeн]  
Автор koбpaO8 (зеленочерна)
Публикувано06.02.07 17:32



Защо му вярваш,
гостувал ли си му
там в чужбината?
Не схващаш ли
че лъже безподобно!!!



Тема Това е Барманът Тенекиджиевнови [re: Darth_Vader]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано06.02.07 17:35



Стига си обвинявал Оро. Дедо Оро поне има някакво достойнство, а Барманът не... Спомни си историите с клонирането на ника на Джаго и други подобни. Все Барманът ги "твори" такива. А Оро е свестен.



Тема Re: Pi4a Darth Vader pi6e s 7 никанови [re: Бpaxmaн_]  
Автор koбpaO8 (зеленочерна)
Публикувано06.02.07 17:52



Стига вече си ни баламосвал.
Е, добре разбрахме, че си и всички там /да не ги изброявам 7-те ти ника/
и си модератора.
Еми очаквам да ме баннеш





Тема Re: Грешиш-- той живее в BG!!!нови [re: koбpaO8]  
Автор Aлekc (ПроГностик)
Публикувано06.02.07 18:03



Оро живее в Осло, а Брахманът - в Англия.

Не е необходимо въже, когато хората сами се обвързват.


Тема Re: Грешиш-- ТЕ живеят в BG!!!нови [re: Aлekc]  
Автор koбpaO8 (зеленочерна)
Публикувано06.02.07 18:09



Така им е било удобно да се преставят.
Съмнявам се в информацията ти,
дано да греша



п.п. нещо повече,
май са ЕДИН

Редактирано от koбpaO8 на 06.02.07 18:11.



Тема Re: Грешиш-- ТЕ живеят в BG!!!нови [re: koбpaO8]  
Автор Aлekc (ПроГностик)
Публикувано06.02.07 18:21



О, не. Преди време Имаго предложи Брахман и Аюс за модератори. И уточни, че Брахман живее в Англия. А Имаго е публична личност, а не фантом. И приятел на Брахман и Витаминко.

Не е необходимо въже, когато хората сами се обвързват.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.