Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:49 23.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Най-добре е да се пцуем  
Автор whitewolf (free)
Публикувано22.03.06 22:24



Бае ви Оро и Брахман си спретнаха такава себереализация, че просто думи немам. Моля ви, недейте така, че позорите йогийската общност. То бива да се ругаете ама чак пък толкоз. Вълците ви беха виновни. Ок аз си затраях и какво се получи - същото. Ако ви чуе някой страничен, ще излезе, че йога е бая различна от това дето го приказвате докато сте в нирвана. Мир вам.
Но може би човек докато пцуе некого изкарва лошата карма от себе си и така се реализира на по-далавераджийско место от гледна точка да духовната практика. Сигур да е така.
Оро е неспасяем - ми то човек, като стане на години..
Обаче Брахмане на теб ще кажа - дай по-вдъхновено.
Ако Ботев беше писал такива стихотворения като твоето, щеше Любен Каравелов да го застреля, а не турците

Wolf I am,
Under the stars,
and under the blue sky I run.
And my spirits run with me.


Тема Re: Най-добре е да се пцуемнови [re: whitewolf]  
Автор h. ()
Публикувано23.03.06 09:39



Явно Ботев е понаписал и той нещо подобно...щото българин го застрелял...в гръб...
Ми тей де, докачлива нация.



Тема Re: Най-добре е да се пцуемнови [re: whitewolf]  
Автор Brahman_ (:-))
Публикувано23.03.06 10:04



Black Wolf писа:
Оро е неспасяем - ми то човек, като стане на години..
Обаче Брахмане на теб ще кажа - дай по-вдъхновено.
Ако Ботев беше писал такива стихотворения като твоето, щеше Любен Каравелов да го застреля, а не турците


Е не съм поет, и нямам претенции за това Бай Оро се обиди много яко от мен на два случая:

Първият случай беше когато му обърнах внимание за една грешка останала още от времето на Людмила Живкова. Тогава тя беше объркала жената думата „селфреализейшън” с думата „реализация на поредната петилетка” и „реализация на човека при комунизма”. Докато думата „селфреализейшън” се употребява само в смисъл „себепознание”. Бай Оро се обиди тогава, подскочи му егото много от тази забележка Дори и сега го наболява в момента, и не може да го преживее. Цял живот е вярвал в една комунистическа глупост, и сега изведнъж да се промени?? Хехехе не стават така!!


Второто за което го боли и то много, това е че аз показах тук в клуба кой е Прем Рават в същност? И какво се крие зад това име. Показах също и така наречените „тайни практики” които Прем Рават продава на запад. Все пак за да получи човек тези строго секретни тайни той трябва да ходи с години да си дава парите „само за салона и видеото” уж де?

Та поради тези неща, на Бай ти Оро му изхвърча чивията, и беснее толкова че дори забрави за Мулето Което в същност е единственото полезно нещо, което му се е случило през последните 70 години. Преди това другото хубаво нещо което му се е случвало на Бай ти Оро е че са му сменяли насраните пелени когато е бил бебе, но от тогава насам подобно нещо не му се е случвало

Иначе не се псуем с него, той ми е приятел, така както и Яго Сървера и му казвам съвсем открито, че съм му доброжелател. Това че е заблудено дърто магаре не означава че не бих му помогнал ако пита за помощ, нито пък ми пречи да му предложа да седнем на маса и да му ударим по едно приятелски. Е той си джавка, ама нали знаеш, кервана си върви



Тема Re: Най-добре е да се пцуемнови [re: Brahman_]  
АвторMax (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 14:30



Брахмане, целият ти цинизъм и простотия са събрани в една единствена думичка - ехидното - хехехе.

Интересно ми е как можеш да говориш за Патанджали-сутрите?!

Я ми кажи, ти да не се драскаш и ясновидец? Иначе откъде би могъл да знаеш кое е най-доброто и полезно нещо, което се е случило на еди-кой си. Аз, макар и далеч не толкоз извисен като теб си мисля, че все пак всеки най-добре си знае кое е добро и полезно за самия него и кое не....



Тема Re: Най-добре е да се пцуемнови [re: Max]  
Автор Brahman_ (:-))
Публикувано23.03.06 14:38



Хехехе извинявай май те настъпах по мазола за загубеният ти сайт на Шамбала Няма нищо де, то е мазол, наболява по малко там, ама иначе пък пада гювеч нали



Тема Re: Най-добре е да се пцуемнови [re: Brahman_]  
Автор The White Rider ()
Публикувано23.03.06 15:05



не съм си губил сайта, недей да се притесняваш. не разбирам защо ме споменаваш в тази тема обаче? аз нямам проблеми да пиша само от ника си. така, че няма опасност да ти направя засада от нерегистриран ник. изглежда си нещо нервен и сънуваш бели маймуни:)

Never mind, Light happens


Тема Re: Най-добре е да се пцуемнови [re: The White Rider]  
Автор Brahman_ (:-))
Публикувано23.03.06 15:15



Хихихи май този път те настъпах наистина Както и да е сайта ти е пълен буклук, само дезинформация, глупости на търкалета, измишльотини, фанатизми, суеверия и предрасъдъци. И което е най лошото дори онова което е вярно в писанията, и което е рационално и полезно, и от което би имало полза, дори и тези неща са извратени и представени погрешно



Тема Re: Най-добре е да се пцуемнови [re: Brahman_]  
Автор The White Rider ()
Публикувано23.03.06 15:23



да, нали. ти имаш един служебен списък с глупости, който прилагаш навсякъде. не те карам да правиш нищо от сайта, както и никого другиго. всеки сам избира. но и 2 тома от твоите (избиващи на вампиризъм) приказки не струват толкова колкото 30 минути практика от глупавия ми сайт :)
дерзай в света си, за изцяло материални типове като теб има една много хубава преспектива - да се одухотвори материята, тя ще ви накара да медитирате.

Never mind, Light happens


Тема Re: Най-добре е да се пцуемнови [re: The White Rider]  
АвторMax (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 15:30



Не му обръщай внимание. Не съм регистриран, но пиша с ник Max. Нямам представа за какъв сайт иде реч, но в главата на Брахман мислите са толкова необуздани и така стремглаво прескачат от лъжегуровци на Оро-вци, мошеници, засегнати, пострадали... и какво ли още не....че лично аз нямам намерение повече да го чета.
Той даже не можа да види такова очебийно нещо - че стилът ни на писане се различава - какво да говорим повече.

Колкото за това, че съзираш в Брахман нервност - това е естествена реакция , предизвикана от собственото му поведение и отношение към другите. Брахман не може да бъде "себе си". А когато не си "себе си", се появяват проблеми. В отношенията си към хората той е в повечето случаи циничен, груб, нападателен , обвиняващ, нетолерантен, манипулиращ. Зад всичко това обаче лепва думичката "любов". И твърди, че се държи така от любов, от обич към ближния. Разминаването между едното и другото е налице. Такава любов е изкривена любов, грозна любов. Абсолютен фалш, абсолютна заблуда. С две думи - ФАРС!



Тема Re: Най-добре е да се пцуемнови [re: Max]  
Автор Brahman_ (:-))
Публикувано23.03.06 15:57



хехехе и ти четеш от време на време и ще научиш нещо, няма начин




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.