Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:09 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Миро,нови [re: Saraha]  
Автор Lanfear* (Dark Angel)
Публикувано15.03.06 01:43



Честит рожден ден и от мен Желая ти да се слееш със занчението на името си ...чакай че стана много завъртяно нещо...желая ти да живееш в мир ... със себе си и със света


Daughter of the Night

Тема Ошо видеонови [re: Saraha]  
Автор Mиpo ()
Публикувано15.03.06 01:48



Сараха, ти значи дойде тук от Ошо клуба за да ми се подмазваш . Сработи малко смазката ти и съм ти отговорил там и обяснил ситуацията. За теб и всички останали съм качил там един видео файл на Ошо и темата е за разликата м/у морал и будност. Чудесна тема и за Йога клуба!

Файлът ще остане само 3 дена на сървера!



Тема Lanfear,нови [re: Lanfear*]  
Автор Mиpo ()
Публикувано15.03.06 01:54



Като подарък от теб си избирам да ми кажеш това, което те попитах и ... не знам защо, не успя последния път. Това е тъкмо крачка към задълбочаване на мира между мен и теб.

П.П. Като ми остане време ще разкажа някъде за последните ми наблюдения върху Брейн генератора.



Тема Re: Lanfear,нови [re: Mиpo]  
Автор Lanfear* (Dark Angel)
Публикувано15.03.06 03:27



Хм..аз ти отговорих, че го смятам за съвсем истинско...и се идентифицирам с него навсякъде.... и от друга страна си имам сериозни основания да не го казвам...но щом това ти е желанието за р.д, трябва да го уважа.... Ще ти отговоря но ще те помоля да си остане само за теб... преведи си фамилията ми на български и.... това е то


Daughter of the Night

Тема Верно,Миро се преобразих...нови [re: Mиpo]  
Автор ***AГAPTA*** (...............)
Публикувано15.03.06 09:40



И заслугата е твоя.Не знам дали да те благославям,или проклинам за това....- живота ще покаже.
Засега ти благодаря.
Мисията ти в моя живот беше съществена.



.............................


Тема Миро,нови [re: чepи]  
Автор cмиpeниe (непознат)
Публикувано15.03.06 12:03



Поздравявам те за това, че/ако си постигнал усещането, че всеки ден се раждаш и се чувстваш по един и същ начин - буден и отворен.
Аз постигнах радостта и успях да се неутрализирам илюзиите, свързани с останалите празници и все пак на рожденния ми ден, все още ми е малко по-особено, по-емоционално, има и радост и приповдигнатост и тъга, и разочарование. Като вече осъзнавам, че това идва от очакванията, свързани с егото, а не от още едната претъркулила се година от живота
Честито! от сърце




Тема Зодиитенови [re: Darth_Vader™]  
Автор Mиpo ()
Публикувано15.03.06 12:07



Брей, как съм пропуснал да ти отговоря снощи... Трябва да си използвал Силата си за да се "скриеш" . Иначе виждаш, че няма нищо лошо в една прегръдка/приемане и ти благодаря за нея..

За компенсация на разсеяността ми снощи, ще ти кажа нещо относно зодиите. Въпреки, че всички зодии са еднакво "хубави" или "лоши" в зависимост от използване им, Риби на мен ми харесват с тяхната "водност" (хм, те са символ точно на тай-чи). Но съм забелязал доста Риби (както и Раци), които могат да бъдат отнесени от чувствителността и сензитивността си. А като се говори за зодии, освен Слънчевия знак (Риби при мен) е много важно да се видят и останалите знаци като Луна, Венера, Марс, Асцендент и т.н., защото човек е припокриване/наслагване на много знаци.

Та при мен Луната и Асцендента са ми съответно в Козирог и Телец, които ми дават достатъчно Земя за вкореняване.

Венера и Марс обаче са ми съответно в Овен и Стрелец, чийто Огън също ми е много полезен и го обичам.

Така, че не съм чисти Риби... Но мога да ти кажа, че и преди 20 години съм имал същите знаци, но определено не бих казал, че тогава съм се възползвал по най-добрия начин от тях. За това предпочитам духовните практики, които променят, пред астрологическото пасивно констатиране определени факти.





Тема Re: тирамисунови [re: Mиpo]  
Автор smokche (хвъркато)
Публикувано15.03.06 13:02



надявам се си си взел от тирамисуто, сложих го за всички, които искат - в хладилника

сетих се още преди време бях забелязала на сайта ти, пък и сега още седи - в английската версия си използвал:

"fluent spoken, written and read"

мисля, че по-добре би звучало:

English (fluent - written and spoken) или питай някой, който повече разбира.

Не ми звучи добре и "mother tongue", но явно е правилно...

иначе друго за даване - нямам



Тема Re: Lanfear,нови [re: Lanfear*]  
Автор Mиpo ()
Публикувано15.03.06 16:32



Аз също си имах сериозни основания да питам . Това което ми казваш сега малкото или фамилното ти име е? Аз питах за първото. Интересуваше ме определено РЕАЛНО нещо за теб. Иначе, ако може да си позволя си второ желание, не се идентифицирай и с двете имена.

П.П. Желанието ми беше да ми го кажеш на мен. Ако други се интересуват от името ти, да се обърнат към теб.



Тема За Рождения деннови [re: cмиpeниe]  
Автор Mиpo ()
Публикувано15.03.06 17:45



Ще ти споделя нещо относно усещането ми за рождения ден. Преди доста години, разказвах част в една тема, но ... къде ли е, не го намирам. Но пък търсейки го, намерих и извадих старите рождените теми:

, - , - .

Преди време РД беше важен празник за мен. Не само заради външното внимание, но така го усещах и за мен самия... Веднъж през втората година на казармата, няколко дена преди рождения ми ден, ни изкараха неочаквано нашата групичка компютъристи на едно учение за наказание понеже един от нашите се беше "издънил" за нещо си. Уж трябваше да излезем само за няколко часа, но станаха няколко дена... А ние нямахме "бойна готовност" (това е торбата/раницата с разни принадлежности за по-дълъг престой). И беше едно мразовито и снежно мартенско време, а ние бяхме излезли просто така само с дрехите на гърбовете си (двама приятели даже нямаха зимни дрехи и обувки освен шинела, а бяха с летни такива). И цяла нощ опъваме в снега палатки за офицерите и към 3ч през нощта като свършихме се оказа, че проста за нас няма палатка, защото въобще не бяхме предвидени за това учение. На отиване (бяхме някъде в Гоцеделчевско) един камион се обърна и едно момче умря пред погледа на приятеля ми, който се е опитвал безуспешно да отмести железния шкаф, който го е задушавал...

Аз носех контактни лещи и понеже не бях взел никакви продукти за почистването им, очите ми се възпалиха и няколко дена сълзяха непрекъснато и едва виждах. Ситуацията беше станала направо трагикомична и нищо не ме интересуваше вече... Спомням си, че по едно време трябваше да застъпя на пост пред палатката на командира. И той като излезе и ме видя небръснат от няколко дена и с някакви сламки/тревички вместо връзки на обувките (защото връзките бидейки някакви стари се скъсаха от снега) ми направи някаква забележка, а аз за разлика от друг път когато се спичах от него, даже не намерих за нужно да му отговарям.

Накрая трябваше да дойде и командващия армията ген. Любен Петров (който след това стана и началник на ГенЩаба и сега е депутат) за да провери как подопечените му си играеха на войници борейки се с някакви въображаем врагове. И докато го чакахме строени на някаква поляна, слънцето изгря към обяд, очите ми се бяха поправили и за първи път имах възможността да се осъзная от тези няколко дена... И изведнъж, за първи път за последните 20тина години си дадох сметка чак на обяд, че днес ми е рожден ден... И рожденият ми ден (за който бях предвидил преди това да почерпя приятели и т.н.) изведнъж беше станал нещо второстепенно и далечно. Просто друго нещо от живота се беше наложило тогава като по-важно.

Следващата година като студент вече се опитах по стар навик да го празнувам, но усетих как не беше това старото усещане. И по-следващата година, когато вече бях започнал да медитирам вече, целият ми интерес към него се бе изпарил ... Или по-точно, беше се пренесъл ДРУГАДЕ - към това да гледам как стоят нещата във всяка ситуация и миг (по възможност).

Надали съм буден и отговорен всеки нов ден, но определено не очаквам нищо от рождения ден и нечии внимание на този ден. Просто, защото съм усетил дълбоко, че и най-хубавото чуждо внимание не може да ми свърши работа, ако аз не си обърна внимание.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.