Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:10 15.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Светът е един хлъзгав път.  
АвторПeпи (Нерегистриран)
Публикувано05.03.06 22:34



"Светът е един хлъзгав път.
И от незнание и от неразбиране на нещата, хората могат да се подхлъзнат, да паднат и да се окалят.
От незнание на нещата ние правим много погрешки.
Но в природата нищо не отива напразно. Всичко, каквото правите, ще послужи за благо в природата.
Вие не можете да харчите енергиите на природата както искате. Тя ще ви впрегне на работа. Ние не дме ро-умни от нея. Тя ще си вземе и капиталът, и лихвите.
Ето защо всички ние трябва да бъдем много внимателни с нея. Абсолютно никаква лъжа. За природата ти трябва да бъдеш като отворена книга.
По отношение на природата ти трябва да бъдеш много чистосърдечен, без никаква лъжа.Затова в ума си не допущай никаква тъмнина и в сърцето си никакво безлюбие. Ако искате да ви върви, така трябва да постъпвате."

Учителят Беинса



Светът е един хлъзгав път.
Та внимавайте...
че много криви издънки се навъдиха...
да не се спънете...



Тема Re: Светът е един хлъзгав път.нови [re: Пeпи]  
АвторПeпи (Нерегистриран)
Публикувано05.03.06 22:43



*Ние не сме по-умни от нея.



Тема Re: Светът е един хлъзгав път.нови [re: Пeпи]  
Автор whitewolf (free)
Публикувано05.03.06 22:52



Хубаво е да си пишеш мнения сам. Когато човек си говори сам, това е знак за самостоятелност.

Wolf I am,
Under the stars,
and under the blue sky I run.
And my spirits run with me.


Тема Re: Светът е един хлъзгав път.нови [re: Пeпи]  
Автор Dharma. ()
Публикувано05.03.06 23:27



и ти за да си в час - хързууууууул по пързалката, а?

I know I am God cause one day as I was praying, I realized I was talking to myself


Тема Re: Методи за чистененови [re: Пeпи]  
Авторr-н Cмит (Нерегистриран)
Публикувано12.03.06 17:58



“Сега ще ви дам един пример за обяснение на кармата.
Един млад момък отива с другари да се повесели. Влизат в една кръчма и започват да пият. Младият момък за пръв път пие, вследствие на което скоро се напива и се забелязва, че не може да владее тялото си, едва се държи на краката си. Напили се добре, всички заедно излизат от кръчмата. Улиците са кални, понеже наскоро е валял дъжд. Младият момък за почва да залита из улиците – тук падне, там падне, цял се окаля. Докато стигне до дома си, той изтрезнява, но вече е цял окалян.

Калта – това е кармата на неговия живот, от която той трябва да се изчисти. Аз не се сперам върху причините как и защо е пил с другарите си, как се еокалял. Можете да кажете, че той не е желаел да пие, но другарите му го подвели и т.н. Важният въпрос е, как може този момък да изчисти дрехите си от калт, как може да изчисти сърцето си от желанието да пие питиета, от които да губи сазнанието си.
Затова ще ви дам три метода, чрез които можете да се чистите…”



Тема Аз на кого говоря?!?нови [re: r-н Cмит]  
Автор r-жa Cмит (възмутена)
Публикувано12.03.06 21:27




Един ден ма няма вкъщи и ти съвсем са перколяса! не стига другото, ми тръгна да се излагаш и по форумите.......

да не мислиш, че не знам какви си ги вършил днеска - пак си събирал ония откачалки вкъщи, че и сте играли паневритмия у задния двор .... съседката веднага са обади да ми каже, как целия квартал сеир гледал - чак децата се събрали да ви се смеят на акъла!!!!!

Докога ще ме излагаш така? Ооох Божке - зачерни ма ти мене с туй братство... Само ма караш да са червя пред хората!!! ми и аз съм човек пък в крайна сметка - съобразявай са малко Ма тъй е - спала като съм съ женила - на ти сега 5 минути невнимание, цял живот страдание

Редактирано от r-жa Cмит на 12.03.06 22:31.



Тема Re: Светът е един хлъзгав път.нови [re: Пeпи]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано13.03.06 12:15



.



Тема Re: Светът е един хлъзгав път.нови [re: Пeпи]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано15.03.06 22:54



Защо си хабиш думите? Казано е "не хвърляй бисери на прасетата"



Тема Пепи моля те наистинанови [re: ...]  
Автор whitewolf (free)
Публикувано15.03.06 22:57



Прав е човека, не си хаби думите. Те и без
това не са много

Wolf I am,
Under the stars,
and under the blue sky I run.
And my spirits run with me.


Тема Re: Пепи моля те наистинанови [re: whitewolf]  
АвторПeпи (Нерегистриран)
Публикувано15.03.06 23:06



Защо си мислиш, че говориш с Пепи?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.