Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:26 04.07.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема loshi pomisli?  
Авторzvezda (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 15:59



Hi Imam edin vupros ,moje li chez meditazia da premahnesh loshi misli?Oh ot niakolko godini imam dosta loshi misi ,ne sikam da pravia loshi nehsta i ne iskam da nikoi da se sluchva neshto losho ,no postojanno si mislia tupi enshta ,primerno ako ne otida tam i tam,,shte mi se lsuhi tova i tova i tn(imam trevijno depresivni misli) ,napravo me poburkvat nai nakraja iskam da spra s tiah ,kogato sum zaeta ne misoia loshi neshta no kato sum svobodna ili neznam si kakvo oh togava me nalitat mnogo loshi pomisli ,za koeto suvesta me grize!Imam chuvstvotot che shte poludeja ,opitavam se da duba dobur chovek ,da mislia dobro i tn....no ne moga da si kontroliram mislite ,,,Kazete miliavi ima li niakau nachin chez meditazia da prevuzmogna tova losho mislene v men! Kak da meditiram !

Chuvstvotot koeto imam sled tezi loshi chuvtsva e tolkova uzasno che me hvashta strah da ne se sluchi neshto losho na choveka za kogog sum pomislila ,iskam da se promenia ,opitavam no vse bez rezultat! Imam chuvstvotot che niakakuv diavol se e vselil v men!

Triabva da ima nachin ,vse oshte virvam!Daite moliavi suvet!



Тема Re: loshi pomisli?нови [re: zvezda]  
Авторnew (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 16:28



Не определяй мислите като добри или лоши- остави ги да се случват, без име.
В никакъв случай не се старай да имаш добри мисли- ще се объркаш още повече- как трябва да изглеждат, как да ги задържиш, ами после?, ами другите?...
Темата е голяма, просто отговарям, ако има и други мнения- ще стане.



Тема Re: loshi pomisli?нови [re: zvezda]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 16:40



В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ МЕДИНАЦИЯ!! (или това което се практикува като такава)

Препоръчвам ти да отидеш на лекар и да започнеш да взимаш някакви хапчета временно.
Разходки сред природата и физически упражнения. Може хата-йога и дълбоко йогийско дишане.
Нищо повече!



Тема blagodariaнови [re: ..]  
Авторzvezda (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 16:50



blagodaria za otogovorite !kakvo e tova hata-joga?



Тема Re: blagodariaнови [re: zvezda]  
Авторnew (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 16:58



Влез в някоя търсачка на Интернет- напиши Hatha Yoga и ще добиеш по-цялостна и повърхностна представа за това. Практикувай и след време пак задай въпроса си.



Тема Re: blagodariaнови [re: new]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 17:03



влез в този сайт
http://www.google.bg/




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.