Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:18 04.07.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Завърши експеримента "Красавицата и звяра"-провал!нови  
Автор Ria* (никоя)
Публикувано03.12.05 15:52



Започналия преди време експеримент "Красавицата и звяра"-завърши за съжаление с пълен провал!
Поканих звяр от вън,за да видим дали може да научи красавицата ни на малко съзнаниице или поне да започне да мисли...
Звяра не само,че не успя да я научи ,но в края на експеримента ни-ТЯ започна да му показва кое е и как...

Ето извадка от думите и:
Браво на Мулето, започва да се оправя Аз му казах че вчера направи една правилна постъпка, и се обърна в правилната посока на пътя. Днес вече взе че направи и 10 крачки

Браво Муле Ако караш така и Титикша ще вземе пример от теб.

Обявявам експеримента за НЕУСПЕШЕН и освобождавам звяра от неговата задача---разбира се той може да остане,за да се пробва отново и отново,но се оказва,че липсва на много хора,които не могат да дишат без него......така,че избора си е негов...

А,може би звяра няма правилен подход на обучение???

С изненада констатирам,че има ефект от друг експеримент "Красавицата и красавицата"...

Думите ми,че човек не трябва да се привързва и прилепва към нищо са доразвити и написани на по висок пандитски стил...
Както и това,което казах,че човек трябва да остане сам в един момент също е доразвито (в същия стил) и е "поднесено " на Титикша...


Никой нищо не знае освен позналите, а пък те не искат и да знаят.


Тема Re: Завърши експеримента "Красавицата и звяра"-провал!нови [re: Ria*]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано03.12.05 16:00





Привет!
Всички екперименти са неуспешни!
Не се отчайвай!
Не зная кого си цитирала, ама няма значение.
Ако имаше значение,щеше да има значение.

Важното е другото......

И кво от това?





Тема Re: Завърши експеримента "Красавицата и звяра"-провал!нови [re: MУЛE]  
Автор Ria* (никоя)
Публикувано03.12.05 16:10




Красавицата съм цитирала...

Забравих да ти кажа НАЙ-ВАЖНОТО!!!
Онази вечер видях това куче дето си снимал на Централна гара---мокро,отслабнало-ядеше нещо от една торбичка.
Разказах му,че е вече звезда и снимката му е в интернет,но то само вдигна глава,за да ми хвърли един пренебрежителен поглед и продължи да яде...

Какво ли си е помислило???


...........................................................................................

За някои неща не мога да не те призная...


Например за това:
А ти ходеше на зъболекар.
И докато ти бъркаха в устата изрече много умни и мъдри приказки и много смешни при това, подигравайки се с хората, дето не могат да ги разберат още..
Хайде видял си нещо по някакъв начин,но не мога да разбера от 3-те изречения,които казах - на зъболекар не можеш да говориш много...
кое беше подигравка към хората-нещо не си "дочул" вероятно...или си го изтълкувал погрешно...


И като си някъде където знаеш и какво мисля-че няма значение -искам да те попитам:
Не виждаш ли,че подхода ти не е резултатен?

Ако аз съм там,където си ти-ще прикоткам писанчетата и като им създам доверие към себе си-с един удар ще им отсека главите...ХЕЙ-това е МЕТАФОРА!!!
Нали знаете,че всичките ни проблеми са от ума???
А той е в главата...

Никой не може да отдаде КАКВОТО и ДА Е от себе си на човек,на който няма ДОВЕРИЕ!!!!!!!!!

Странно е,че аз ги казвам тези неща на ТЕБ,ама той живота си е такъв...нелогичен...

Редактирано от Ria* на 03.12.05 18:44.



Тема Re: Завърши експеримента "Красавицата и звяра"-провал!нови [re: Ria*]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано04.12.05 17:04





Животните не са така глупави като хората.
Ето затова, на тях не им трябват мъдреци и учители.
Те си знаят всичко и не се лутат духовно.

"За някои неща не мога да не те призная... "

Не е нужно да признаваш Мулето- то е мошенник от класа.
Дори и на тего не му е нужно твоето признание, а да не говорим за теб.
На теб въобще не ти е нужно да признаваш мулето.

Тази книга,която е записана , докато Ошо е бил на зъболекар, е страшно хубава.
А и в другите Му беседи прозира много чувство за хумор, който следва да бъде разбран.

Той някъде споделяше:
"Избирах 700 години родителите си, мястото и времето в което да се въплътя.
Около Земята е пълно с много глупави души,които напират да се въплътят на всяка цена..."
или нещо в този смисъл....

Чети по внимателно Ошо!
ТОЙ е мъдрец !
А ти?

Моля те не ми отговаряй със задника си!


Не мисли с него...опитай нещо друго.
При теб ума едва ли е в главата ти....хе хехе

Беше много "приятно" онази вечер...

И кво от това?



Тема Re: Завърши експеримента "Красавицата и звяра"-провал!нови [re: Myлe]  
Автор Ria* (никоя)
Публикувано04.12.05 19:06




Чакал е Ошо 700 год. вероятно,за да е съвременник на Мулето...

А го зная това щото съм мъдра...

И на мен ми беше "много приятно"...

Разбира се,че на теб ще ти отговарям със задника си-мога и с нещо "друго",но не си толкова умен,че да разбереш какво ти казва "другото"...така,че задника ми ти е напълно достатъчен...


Никой нищо не знае освен позналите, а пък те не искат и да знаят.


Тема Re: Завърши експеримента "Красавицата и звяра"-провал!нови [re: Ria*]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано04.12.05 19:37




Всичко в теб, включително задника ти, са "примамки" на кукичката.

Цялата ти енергия е насочена за произвеждане на семена и клетки за размножаване.
Така е в животинското , така е и в растителното царство.
Така е при тъпите хора, които обаче искат да спекулират и да крият основния си смисъл за съществуванието си.
Творенето на "потомство" е най силната сила в природата, на която си подвластна и ти.
Йога предлага техники ,но не дава отговор на въпросите.
Ти едва ли мислиш въобще.
ПРоцесите , които са задействувани са дълбоко подсъзнателни и влизат в скрит конфликт с бедното ти съзнание.
"А го зная това щото съм мъдра..."

Не, преди да отговориш отново, виж задника си още веднаж.
ТОЙ това си Ти.
Все още това си ти.
И задникът ти въобще не е мъдър.
Неговата поява е само на десетки години.
А появата на така наречените хора е на десетки хиляди години.

Хората не са произведения на задниците си.
Не се разочаровай от това де!
Досега, в историята на човечеството, нито един задник не е успал да прокопса.
Дори и тогава, когато задника е бил йогистки.






Тема Re: Завърши експеримента "Красавицата и звяра"-провал!нови [re: Ria*]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано05.12.05 07:56




Рия няма да пише повече в този клуб!
Мулето съжалява за това.
Рия е сърдита на Мулето или се прави на сърдита.
Това е много готино.
Поводът е, че Мулето е публикувало снимка на Рия в темите, но причината е друга.
Причината е че Мулето малко разбъзика Рия, разклати я.
Иначе едва ли ефекта би бил същия.

Рия, на теб ти пише Мулето:
Анализирай поведението си и усети играта на Егото.
То е засегнатото, а не ти.
Ти си много симпатична жена, но си се привързала към това "женско, в теб а това е повърхността...това не е твоята същност.
Твой е изборът дали ще пишеш тук или не.
Това не е избор на Мулето.
Вечертта ,която бяхме заедно беше прекрасна.
Мулето благодари на всички тези,които я озариха с присъствието си.
Ти беше една от тях.
И снимките не са лоши, нито обидни.
Това , че не можах да те снимам гола, без дрехи , не е голям пропуск.
Винаги може да го запълним тозди пропуск...някога и някъде...
Ти самата желаеш това- усети това.
Зад пуританското ти лицемерно възпитание, стои желанието ти,то се усеща.
Душата няма пол.
Истинските неща, не осъзнават пола си.
Ти още не си истинска, но се стремиш към това.
Усети го.
.................................
Смешно е някаква си снимка да бъде причина за да не пишеш тук.
Това не е вярно.
Ти се страхуваш от Мулето, усети това.
А Мулето е толкова безобидно и усмихнато....то те гледа ей така.... през свитите си очички...от които прозира симпатията,гадорията му...и се чуди от къде да те ритне още веднаж.

Муле- гад такава....ако не ритне и не ухапе някой, какво муле е ?
Някой път ще му счупя тиквата глупава....хе хе хе хе

И отгоре на всичко е побъркано, виж го , какво е ненормално:





Тема Re: Завърши експеримента "Красавицата и звяра"-провал!нови [re: Myлe]  
Автор Ria* (никоя)
Публикувано05.12.05 08:27



Здрасти,Муле...

Тук няколко хора правите изводи,които са далеч от истината...поне моята такава.
Решението да не пиша не дойде заради снимката-защото каквото-такова ...съм,а понеже преди това говорих с Миро-това е един познат,който пишеше тук,но сега се позагуби... и той каза нещо,което "повлече" след себе си много изводи...
Нещото беше,че и аз съм "хваната" вече в безконечния кръг на нета...
Замислих се...понякога и това го мога...какво всъщност става тук-по тези клубове???

Само едно-"вкостеняване" на егото и стремежа да се изкарам права,умна,добра ...или дявол знае още каква,но условието е да съм положителна в очите си...

ДА,но на мен ТОЧНО ТОВА не ми е нужно и не ми трябва-целта ми е КАКВАТО и ДА СЪМ да се ОСВОБОДЯ ИЗЦЯЛО ОТ НЕГО!!!

Но по тези клубове както казах вече не забелязвам да съм станала по съзнателна,защото агресията,която се изсипва от всички върху всички-не само върху мен ме кара да се "стягам" още повече...


Просто ТОВА НЕ Е моята медитация и моят начин за духовно израстване.ВАШИЯТ може и този да е...нали затова света е интересен-защото сме различни...,но за мен си е чиста загуба на време!!!

Естествено,че нямам нищо против никой и ви благодаря...все пак бяхме заедно-по един или друг начин,но...всеки си знае себе си...
Все още съм его,а то предпочита да се забавлява ,смее и да не гледа толкова сериозно на този живот,а тук го направихте ей такова-с малки изключения от тези с КРАСИВОТО чувство за хумор-там вече МНОГО благодаря!!!

Това е причината,поради,която на този етап не ми се пише ...и чете тук,но понеже живота ме научи НИКОГА да не казвам НИКОГА -ще кажа-довиждане!!!


Никой нищо не знае освен позналите, а пък те не искат и да знаят.


Тема Re: Завърши експеримента "Красавицата и звяра"-провал!нови [re: Ria*]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано05.12.05 10:25





"Тук няколко хора правите изводи,които са далеч от истината...поне моята такава. "

Истината е нещо, което за теб не съществува.
Истината не съществува за хората,те са деца на лъжата.
Това обяснява факта, че те търсят истината и не могат да я видят.
Та и ти така:
"Тук няколко хора правите изводи,които са далеч от истината...поне моята такава. "

Глупости:
"ДА,но на мен ТОЧНО ТОВА не ми е нужно и не ми трябва-целта ми е КАКВАТО и ДА СЪМ да се ОСВОБОДЯ ИЗЦЯЛО ОТ НЕГО!!! "

Как "егото" може да се освободи от егото?
Ето ти го егото.
Усети това!
Истината в мъглата:



Всъщност, както искаш.
Голям праз!
И да пишеш и да не пишеш- няма значение.


И кво от това?



Тема Re: Завърши експеримента "Красавицата и звяра"-провал!нови [re: Myлe]  
Автор Brahman_ (:-))
Публикувано05.12.05 12:12



Специално Благодарности на мулето, за публикацията на всички тези снимки Преди пусна интересни снимки и сега пак Добре е да се видят мушмороците не само в НАМА - име, но и в РУПА - форма и цвят.

Браво, и аз се изкефих както каза Титикша онзи ден Като гледам все хубави хора са, ама КОЙ КОЙ Е, не е писано. Само се досещам че човека с дългата брада и дълга коса е май Муле. Но кои са останалите?? Някой ако знае би ли писал???

И пак благодарности на Мулето, въпреки че главата му е тъпа, и нищо не разбира от духовност, но като човек се вижда че е чудесна сбирщина от Васани. Пък и за какво му е да става "духовен" и да се просветлява?? Това няма да му донесе много файда!!! СЕРИОЗНО!! Абе взеха да ми стават още по симпатични мушмороците

Ако бях модератор, не бих изтрил нито едни техен постинг Следващият път ако съм в България ще дойда непременно на сбирката




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.