Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:49 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Медитация в снимки с Пепси- Перицанови  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано24.11.05 11:58





Ето някои моменти в образ:


















Който има усет, нека усети.

И кво от това?



Тема Ах ти разбойнико Муле,нови [re: Myлe]  
Автор titiksha (ученик)
Публикувано24.11.05 12:11



Максимално, ме накефи.

ОМ КРИЯ БАБАДЖИ НАМА АУМ


Тема Re: Медитация в снимки с Пепси- Перицанови [re: Myлe]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано24.11.05 12:15



Благодаря ти Муленце.



Тема Re: Медитация в снимки с Пепси- Перицанови [re: Myлe]  
Автор vitaminko ()
Публикувано24.11.05 12:52



А този на големите снимки тук

и тук не е ли Сай Баба?

********************************************************************************

Тема Re: Медитация в снимки с Пепси- Перицанови [re: vitaminko]  
Автор lncognita ()
Публикувано24.11.05 12:56



да, развратника сай баба е



Тема Re: Медитация в снимки с Пепси- Перицанови [re: lncognita]  
Автор Brahman_ (непознат)
Публикувано24.11.05 13:48



Ами и аз да благодаря на „Муле”:)

Толкова да четем тук за Перица, най накрая и да го видим. Моите първи впечатления. Прилича ми на тези хора дето: Едно време по панаирите по селата са ходили едни такива сладкодумци. Сядат на един висок стол, отпред тях има нещо като хармониум, акордеон или нещо подобно. Свирят и пеят, и разказват истории разни. Гледал съм един такъв във Баня – Карловско. Като хване една история и я кара по два часа. Събира народ около него. Ту пее, ту разказва, общува с публиката. И в същото време продаваше едни брошурки, със самата история. Историята беше много „сълзлива” и бабите и булките слушаха и плачеха :):) Не знам има ли ги още тези хора в България??

Та първото впечатление за Перица от тези снимки е че той е един от тези сладкодумци, умее да подхване мохабед, и да го раздухва в която си иска посока:)

Неприятното впечатление което ми остави е че си е сложил там портрета



Интересно защо му е нужно да слага изобщо портрет?

За да може хората да му се молят на Сай Баба?

За да може Сай Баба да им въздейства по телепатия, там по някакъв магически начин? В Индия този трик върви много добре за простолюдието. Слагаш портрета на някой Гуру, и ела да видиш какво става:):) Народа вярва в мистични и чудотворни неща:):) Събира се тълпата:):)

Или може би самият Перица си няма доверие на себе си и на собствените си сили, та търси малко странична опора????:):):)

Или пък използва популярността на този и онзи гуру, и по този начин събира повече хора???? Например нареди там снимки на Сай Баба, Нирмала Деви, Ошо, Рамакришна, Вивекананда, Бабаджи, Христос, Мохамед, Кришна, Буда, и т.н. И събира от всякъде душички за публика:):)

Хммммм….. Не знам, не го познавам, нито съм го слушал, това е само едно бегло впечатление. Възможно е човека да си е съвсем ОК.

Но от това което гледам на снимките, ми се струва че единственият който се кефи наистина от цялата сбирка, е само Перица. Всички други са като че ли пълни с някакво очакване, някаква надежда да стане нещо с тях, да почнат да се усмихват като Перица:):) Само че те трябва да знаят, че това няма да стане лесно. Поне така ми се струва:):) Може да греша но Перица, се усмихва, защото е събрал толкова балами там около него които му вярват. Кеф му е. Ако хората го гледат и искат да започнат да се усмихват като него, и те трябва да съберат около себе си последователи като Перица, за да могат да се усмихнат и те!!! Трудна работа, трябва да се професионални сладкодумци, и малко музиканти, и певци. А то си е дарба:):):)



Тема Re: Медитация в снимки с Пепси- Перицанови [re: Brahman_]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано24.11.05 14:08



откъде ги разбираш тия работи?
много си ходил по Индия, май
но такива се пренесоха отдавна и на запад

е, има и истински, но те се познават!!
(от познавачите, естествено)



Тема Re: Медитация в снимки с Пепси- Перицанови [re: ..]  
Автор Brahman_ (непознат)
Публикувано24.11.05 14:24



Ти да не си Пепси????
Не те познавам, и само предполагам, само предполагам, не се обиждай де:):) Ама този портрет на Сай Баба дето си го сложил зад гърба ти малко те излага жъ знайш



Тема Re: Медитация в снимки с Пепси- Перицанови [re: Brahman_]  
Автор Raja ()
Публикувано24.11.05 14:26



Харесва ми как по детски реагираш понякога.
Едва ли е Пепси.


Животът е хубав.



Тема Re: Медитация в снимки с Пепси- Перицанови [re: Raja]  
Автор Brahman_ (непознат)
Публикувано24.11.05 14:39



Ти пък от къде знаеш, може и да е Пепси, или неговият дух, превъплотен в ума на някой мушморок Те чалгаджиите (а ми се струва че Пепси е май чалгаждия и човек който развлича публиката но на духовни теми) могат да обсебят ума на техните поклоници. Имат много магнетична и каразматична сила в тях. Умеят да се харесват на хората, и хората ги обичат и са готови да направят какво ли не за тях.

Тук познавам фенове на Боб Дилан например, които са си прекарали целият живот в събиране на пари и ходене на неговите концерти. При това той дори не е чувал за тях. То е все едно че Боб Дилан се е преродил в тях, и живее чрез тях.

Та този двуточков мушморок, май до толкова се е влюбил в Пепси, та си е забравил ума, и като говорим с него, все едно че говорим с Пепси:):) Да не мислиш че ако Пепси ти отовори, няма да бъде същото, каквото би ти отогорил някой от неговите мушмороци???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.