Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:10 02.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Впечатления от срещата на клуба  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано20.12.04 20:05



Извинявам се първо че няма да си кажа името, но имам причини за това.

Главното ми впечатление е че срещата беше много вяла. Ако на това му казвате купон, то това трябва да е някакъв погребален. Ако бяхме правили асани сигурно щеше да е по-интересно. Стана обаче нито рак, нито риба... Алкохолът не може да компенсира липсата на някои неща.

Доста от хората които пишат често тук и дават част от облика на клуба така и не дойдоха (Раджа, Аз_ ...) - така и не разбрах защо, а пък част от тези които дойдоха не съм ги виждал да са писали.

Въобще човек си създава по друга представа като чете в клуба и действителността го отрезвява.

С това не искам да критикувам и съдя никого! Просто изразих моето мнение и ще ми е интересно да чуя това и на останалите. Може те да са видели по друг начин нещата.

Благодаря на Хуанджи и Титикша за организацията.



Тема Re: Впечатления от срещата на клуба [re: aз]  
Автор A3_ ()
Публикувано20.12.04 21:35



и алкохол ли е имало!!?!

Да ви призная малко ме бше срам да дойда а и не исках, и за да стане още по-искрено ние тогава с Раджа се видяхме случайно на улицата, но нито той щеше да отива към срещата нито аз, не че съм против срещите..., дори с радост бих отишъл, но на среща на клуб йога, не среща покрай клуба!
Ще се радвам да си направим среща, но в друга обстановка, с друга идея, с онзи плам..., в една атносфера на ЙОГА...

Ама сериозно ли имаше алкохол?!


Весела вечер!



Тема Re: Впечатления от срещата на клуба [re: aз]  
Авторйorин (Нерегистриран)
Публикувано20.12.04 22:01



аз що не ходим по такиви срещи и алкохола малко, и хората спечени



Тема Re: Впечатления от срещата на клуба [re: A3_]  
Автор xyaнджи ()
Публикувано20.12.04 22:25



Да имаше алкохол и пияни хора, аз само изпих поне две бутилки вино, изядохме една тава с кебапчета, а почти всички пушеха.

Но я кажи, ти какво си казал на човека от връх "Мусала"?



Тема Re: Впечатления от срещата на клуба [re: aз]  
Автор xyaнджи ()
Публикувано20.12.04 22:39



Имаш право, ще се поправим.
Иначе не обичам да коментирам подобни събития, на мен лично ми е винаги добре и гледам положителното в хората, както и във всяко нещо. Имам си мироглед, че на който му е добре, то е навсякаде и с всякакви хора и се придържам към него.

Раджа и Аз_ гледат с лошо око на хуанджи, понеже не е светец...или поне не се прави, затова няма да ги намериш ако съм там, но напълно им влизам в положение.





Тема А продължението [re: xyaнджи]  
Автор Mинyтa (60 секунди)
Публикувано21.12.04 09:13



защо пропускаш ? !

Те пороците си вървят ръка за ръка !
Алкохол, цигари и ...... секс.

Само не казвай, че не си спомняш.

Жалко,че са останали неудовлетворени някои .... анонимни никове.
Нищо, следващия път .




Тема Re: Впечатления от срещата на клуба [re: A3_]  
Автор titiksha (ученик)
Публикувано21.12.04 09:24



Вай вай. Ква стана тя? Ама да се разберем само аз като начинаещ йогин си поръчах червено винце и още един начинаещ си пийна мастичка. Ама ужас , светотатство мастиката беше топла. Е и винцето наливно беше възкиселичко така, че страдахме доста. И нашите страдания ни онивиняват поне отчасти надявам се
Иначе като се махнат тези житейски страдания срещатата ми хареса. Запоснах се с готини хора и явно много по напреднали от мен йогини. Останах с много приятни спомени и топлина(ама не от виното - честно!), които ще ме топлят поне до следващата среща.
Хайде, до нови срещи! Светлина и щастие.

P.S. Ама на следващата среща нали няма да са задължителни асаните. . Ако не са задължителни тържествено обещавам в замяна да не пия алкохол! Ееее поне не толкова много.

ОМ КРИЯ БАБАДЖИ НАМА АУМ

Редактирано от titiksha на 21.12.04 09:29.



Тема позьори:))) [re: aз]  
Автор (изрод)
Публикувано21.12.04 09:42



За пореден път се обеждавам, че много хора използват клубовете, само за да си усигуряват някакво си там мимолетно чувство на "баси, къв/ква съм пич/...ка":)))

Само се чудя, след като тук изпонапишете, покажете, парадирате.... абе, направите каквото можете, за да създадете някакъв си мечтан имидж, та след всичко това- като изключите компютъра и останете насаме със себе си- тогава какво правите?!?!?! Продължавате с театъра ли? Наритвате буклука под кревата и казвате "чисто е"?!

Бе то си е за вас...

Ако винаги така си правите купоните, дето ги описвате по този начин (справка- темата за организирането на купона, + мнението на Минутка (?!):), по същия ли стриктен начин си правите асаните, медитациите и т.н.?

Направо нямам думи....

То не бяха танци, не беше настроение, не беше чудо, че и секс имало накрая, ама аз нали се бях одрямала, та явно съм го пропуснала.... Само не разбрах- преди унилата обиколка в дъжда ли е бил или след това?

Айде останете си със здраве, йоги:))))))))))

...Ветровете духат от хората с ниско налягане към хората с високо налягане...


Тема Re: Впечатления от срещата на клуба [re: aз]  
Автор p-man (8)
Публикувано21.12.04 09:49



Да зема и аз да се изкажа ...

Винаги се радвам и ще се радвам да се виждам с хората, с които се видях .... друг е въпроса, че тия дни не съм в най-върховата си купонджийска форма и може би не съм допринесъл много за всеобщото веселие!
Винце пих и пак ще пия !
Щеше да е хубаво да бяха и другите клубари ... !

Живи и здрави




Тема Re: Впечатления от срещата на клуба [re: xyaнджи]  
Автор A3_ ()
Публикувано21.12.04 10:08




Подигравай се ти /казвам го с най-добро чувство/ ама сега съм в такъв етап на развитие, който изисква това, но стига толкова ти съвсем ясно разбираш

Стоян от Мусала ли, казах му, че си свързан с Минко, който е ученик на Чаушев.
Той постоя ли?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.