Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:17 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Аууу... [re: aз]  
АвторЯнa (Нерегистриран)
Публикувано21.12.04 18:21



каква стана тя!

Ами сега?! М?

аз понеже обаче таковата - вината поемам, та затова така, смело напред. Иначе в този сняг едва ли клубно облекло ще надяна А за интересното - както си го направим, нали знаеш. Цитат - любим - от Карлсон: "искам да е забавно, иначе не играя"



Тема Re: позьори:))) [re: CУ]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано21.12.04 19:01



"Обеждавам"? "Усигуряват"? "Буклука"? А стига ве...
Сбъркала си "унила" - "Онила" трябваше да напишеш

______



Тема Re: Ин вино веритас ;))) [re: aз]  
Автор titiksha (ученик)
Публикувано21.12.04 19:02



Колко е толкова според теб. Всичко е относително. Като се има предвид колко съм пил преди години сега съм нещо кат начеващ въздържател. Не казвам че е само от високи духовни постижения и реализации може и от възраста да е.
Какво ми дава алкохола ли. Ами не съм го обмислял сериозно и ме сварваш неподготвен. По скоро нищо съществено. Приисква ми се да пийна и пийвам. Харесва ми дъха на виното неговия аромат и остатъчния вкус. Ако е качествено разбира се.
Ама то аз и шоколад си похапвам сегиз тогиз като ми се прияде. Само не питай и шоколада какво ми дава че ще ме откажеш ей - от шоколадчето де ако трябва да се обеснявам и за него . След толкова писане...

ОМ КРИЯ БАБАДЖИ НАМА АУМ


Тема Ама ти наистина ли [re: aз]  
Автор Mинyтa (60 секунди)
Публикувано21.12.04 19:17



си толкова сериозен и праволинеен ,или само се правиш?

Че защо да си търся мъж, след като съм си намерила, и то отдавна ? !

Ти естествено ми хареса най- много !!! .

Щом искаш да съм откровена, че то там имаше ли мъже?!
Аз не забелязах, не бяха ли само Йоги . Те броят ли се за такива ?




Тема Re: "не съм във форма" [re: aз]  
Автор A3_ ()
Публикувано21.12.04 20:27



Имам едно предложевие за теб, за да не се обърква комуникацията да си смениш ника
Благодаря ти!




Тема Re: Ама ти наистина ли [re: Mинyтa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.12.04 20:41



Какви мъже ти харесват (явно че йогите не са в тази група)?



Тема Re: Ин вино веритас ;))) [re: titiksha]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.12.04 20:44



Питам те и за шоколада. Просто те питам, нали ти го правиш. Или да питам Патанджали?

И защо истината е във виното??



Тема Re: "не съм във форма" [re: p-man]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.12.04 20:47



Колко изчерпателен отговор и всичко засягащ отговор1



Тема Re: "не съм във форма" [re: A3_]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.12.04 20:53



Адаш, не се вталявай. Аз не те карам да сменяш твоя. Един йога трябва поне да не е привързан към ника си. Пък ти си и с главни букви ... Иначе май ще го сменя, защото не върви всички да са с "отворени гърди", а само аз ... Засрамих се от прикритостта си като пич с шорти на нудиски плаж.



Тема Re: Аууу... [re: Янa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.12.04 20:56



Ако ти е забавно аз да те събличам, кажи и ще го уредим. Понеже изяви желание за голи гърди ... Иначе виж какво пише Касандра в мечтите си за безгрешното слово.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.