Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:03 05.07.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Пепси в София:)  
Автор Лия (***)
Публикувано22.10.04 14:56



на 24, 25, 26. 10 (неделя, понеделник, вторник)
на ул. Бенковси 25, къщата зад Пожарната от 18.30 до 21.30.
Този път ще минем без ребърдинг.

Замествам другарче в подаването на инфо, че Тити отлетя по работа.




Тема Re: Пепси в София:)нови [re: Лия]  
Автор refract (~)
Публикувано22.10.04 20:55



Лия,
имам два въпроса към теб и към всички, които в голяма или малка степен идват редовно на беседите на Пепси..
Заличката в къщата зад пожарната не ви ли се струва някак .. 'сурова'? Тези в културния дом и преди в детската градина са далеч по-подходящи според мен и доста по-предразполагащи. Поне по себе си съдя, че съм доста по възприемчив и отворен на тези места.
И другото което е .. има ли разлика между ребърдинг-а, който се прави след беседите и ребърдинга който може всеки да си го прави вкъщи?



Тема Re: Пепси в София:)нови [re: Лия]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано23.10.04 00:25



дано дойдем повече

смърт и разложение
"Death makes angels of us all and gives us wings..."-Jimbo


Тема Re: Пепси в София:)нови [re: refract]  
Автор Лия (***)
Публикувано23.10.04 11:15



Има нещо вярно, някак си по-студена е. В детската градина беше много хубаво.Доколкото знам, когато е възможно се наема залата в Красно село.
За ребърдинга, според мен има разлика. По-силно, по-дълбоко е изживяването след беседите и в присъствието на Пепси . Но когато е за първи път може и нищо да не се получи, от шубе Препоръката е най-малко 7 пъти да се направи в група и човек, ако се почувства готов, да продължи сам.



Тема Re: Пепси в София:)нови [re: necrossumus]  
Автор Лия (***)
Публикувано23.10.04 11:18



колкото толкова



Тема Re: Пепси в София:)нови [re: Лия]  
Авторвъпpoc (Нерегистриран)
Публикувано23.10.04 11:52



какво всъщност правите на този ребърдинг?
и за какво са били лекциите, никога не казвате

само не ми отговаряйте от сорта: ела и ще видиш



Тема За наемането на зали и предмета на лекциитенови [re: въпpoc]  
Автор titiksha (ученик)
Публикувано23.10.04 12:12



Не винаги имаме свободен избор на зала, която да наемем. Понякога залите в Културния Дом Красно са заети с други мероприятия. И общо взето импровизираме за да можем да се съберем някаде.
За лекциите:
Никога не се знае предварително каква ще е лекцията. Всеки път е различно. Говори се за медитация, за традицята на суфите, или пък за Беинса Дуно. Пепси много го почита и уважава. За Йога , за Шри Чинмой-Учителя на Пепси. Разбира се всичко е съпроводено с тънак хумор и лекциите се прекъсват от песни, звуците на мриданга или флейта. За мен лично е най-важна атмосферата а нея поне аз трудно мога да предам с думи и затова казвам, че е по-добре да се види лично да се почувства.

ОМ КРИЯ БАБАДЖИ НАМА АУМ


Тема Re: За наемането на зали и предмета на лекциитенови [re: titiksha]  
Авторвъпpoc (Нерегистриран)
Публикувано23.10.04 12:19



а за ребърдинга?

споменаваш разни имена - за какво по-точно си говорите, за техния живот или какво?

като сте малко, защо не се събирате на открито или в заведение да си говорите. музиката не е най-важното, пък и може да си я запишете



Тема Re: Пепси в София:)нови [re: Лия]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано23.10.04 12:23



както казват лудите автори на любовни романи

смърт и разложение
"Death makes angels of us all and gives us wings..."-Jimbo


Тема Re: За наемането на зали и предмета на лекциитенови [re: titiksha]  
Автор Лия (***)
Публикувано23.10.04 12:29



Ах, Тити слънчице ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.