Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:24 05.07.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема "костенурка" пред каминатанови  
Автор Cy (аз съм урод)
Публикувано17.10.04 22:04



Стара къща- солидна, каменна зидария. По зида- дива лоза- от онези, дето есенно време стават толкова огнено червени, че с часове не можеш да се откъснеш и погледа ти потъва ли потъва... Вали тих дъжд, под навеса в двора е напален огън, на двайсетина метра от къщата реката допълва есенната тишина. Бира и кестени. Без много движение, без приказки, нека огъня да си говори с реката и дъжда, няма да им пречим.

По- късно- раздвижване нагоре-надолу с наръчи дърва... звукът от стъпките потъва в нападалите листа и в дъжда... хубаво е когато вали:)

Вечер пред камината. Без електирчество, без музика, без излишен шум. Червено вино и тихи разговори за пластовете време и дали ги има изобщо...
Хубаво е да обмениш опит:)
После огъня съвсем те смълчава...

Та, как казвате, че мина вашия уикенд? В пост и молитва както винаги?





Ветровете духат от хората с ниско налягане към хората с високо налягане...

Редактирано от Cy на 17.10.04 22:19.



Тема Re: "костенурка" пред каминатанови [re: Cy]  
Автор xyaнджи ()
Публикувано17.10.04 23:13



Много истинско, благодаря.



Тема Re: "костенурка" пред каминатанови [re: Cy]  
Автор Mиpo ()
Публикувано18.10.04 14:23



Целувах те. Ти ме галеше. Усещахме се. Огънят ни говореше. Валеше сняг. Беше тихо.
- Поглед в бъдещето с 4тото око -

П.П. Трябваше да попиташ все пак и за морално-етичения и духовен аспект на уикенда.



Тема Re: "костенурка" пред каминатанови [re: Mиpo]  
Автор Cy (аз съм урод)
Публикувано18.10.04 13:37



И четвърто око ли има? Кое е четвъртото око?

Защо да е трябвало да питам за морално-етичния и духовен аспект на уикенда?

Друго ще питам- какъв смисъл влагаш в "морално-етичен"?

Ветровете духат от хората с ниско налягане към хората с високо налягане...


Тема Четвърто оконови [re: Cy]  
Автор Mиpo ()
Публикувано18.10.04 22:31



Ти не знаеш ли, че има Четвърто око? Все пак Патанджали го е описал (вярно че не в Йога-сутра). При Третото око виждаш нещата ЯСНО. А при Четвърто са малко размазани и несигурни. Четвъртото е между първите две очи и Третото. И за това не мога да ти кажа, примерно, кога ще бъде точно този уикенд, а мога да ти кажа, че ще се случи след около 2-3 месеца... Разбираш ли, когато се включи Четвъртото око нещата просветват, но са леко разфокусирани. Сигурно поне си чула за прочутия страничен ефект на Четвъртото око – ако гледаш в бъдещето се получават понякога странични "размърдвания" във времето. Точно както ДИРът се размърда сега и отговорът ти е 40 минути ПРЕДИ моя предишен постинг, на който си отговорила. Възможно е и понеже споделих нещо толкова лично в клуба и клубната аура на фино ниво не е свикнала с такива неща...

"морално-етичния и духовен аспект" го мярнах в една съседна тема. Ако беше попитала за положението на някоя чакра, сигурно щеше да получиш много отговори. Даже и да беше попитала морално ли е да си костенурка цял уикенд пред огъня – също. Няма значение какво е "морално-етично". Това е специална дума – не питай за смисъла, а просто я използвай и виж какво става.

Обаче има една дума, която бие рекорда в това отношение в тези клубове. Думата "любов". Когато човек не знае какво да каже и тази дума е спасителна... Апропо, от тук идва и връзката на Христос (Спасителя) с Любовта.... Всяко нещо може да бъде дълбокомъдрено обяснено с нея. Само не питай за смисъла й и кой какво влага в нея... Ще прозвучиш все едно, че си на маса с приятно пийващи си хора и на третата ракия ги питаш "А хубаво ли е да се пие?".



Тема Re: "костенурка" пред каминатанови [re: Cy]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано19.10.04 09:49



Ахх тиии.
Това Тай Чи ти е отворило някоя чакра:))))))))))))))))))))))))))



Това е твоят човек.
Тай Чи Чуан

Редактирано от Дyx на 19.10.04 09:54.



Тема Re: "костенурка" пред каминатанови [re: Mиpo]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано19.10.04 09:56



Какви са тези флиртове?!
Вземи и ти да си канализираш енергията...с малко Тай Чи





Тема Изотзад.нови [re: Cy]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано19.10.04 17:47



Помниш ли вчерашния виц за Йогата?

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Четвърто оконови [re: Mиpo]  
Автор Raja ()
Публикувано19.10.04 19:23



Къде Патанджали е описал третото око?



Тема Re: "костенурка" пред каминатанови [re: Mиpo]  
Автор Cy (аз съм урод)
Публикувано19.10.04 22:18



Благодаря. Че ме изчерви. Което показва, че пак уцели... Самия факт, че два дни се измъквам и не коментирам постинга ти, а замазвам нещата с многоочни въпроси е показателен:))

Май нещата са в положение "гладна кокошка просо сънува"... Мдаа

Още едно благодаря

Ветровете духат от хората с ниско налягане към хората с високо налягане...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.