Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:22 25.09.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: За хуанджи и другите...нови [re: Aelan]  
АвторPaмa (Нерегистриран)
Публикувано20.10.04 17:57



Това не е заяждане. Тук има Истина, но като не я виждате...
А който я вижда, сигурно си мълчи



Тема Re: За хуанджи и другите...нови [re: иcтинa]  
Автор xyaнджи ()
Публикувано20.10.04 18:02



Не знам какво, ти говориш за любов, та рекох да ви събера, не ма мешай мене там. :)))

Естествено, че ще си обереш крушите.



Тема Re: За хуанджи и другите...нови [re: Paмa]  
Автор Aelan ()
Публикувано20.10.04 18:05



Кое не е заяждане моля

Не знаете какво правите и най-вече защо го правите. или
Само не ми казвайте, че имате любов и че знаете какво е.

Ако не беше смешно и автора не се беше кръстил истината някой даже би се засегнал.




Тема Re: За хуанджи и другите...нови [re: Aelan]  
Автор xyaнджи ()
Публикувано20.10.04 18:13



Защо, нека да се повеселим заедно.

В самото заяждане няма нищо лошо, само моето отношение може да го направи такова, а аз съм далеч от такива крайности.



Тема Re: За хуанджи и другите...нови [re: xyaнджи]  
Автор Aelan ()
Публикувано20.10.04 18:26



ОК enjoy the party тогава



Тема Re: За хуанджи и другите...нови [re: иcтинaтa]  
Автор Изrpeв ()
Публикувано20.10.04 19:16



А каква е твоята истина за любовта...Според мене искаш да кажеш и това е само стръвта...



Тема Re: За хуанджи и другите...нови [re: Изrpeв]  
Авториcтинa (Нерегистриран)
Публикувано20.10.04 19:40



Не, исках да се разбере връзката между любовта и секса, дето му викат трансформирането на сексуалната енергия. Ама кой да чуе?

Там в темата за брахмачаря един ник хубаво сподели и аз го подкрепям.

Да добавя само, че енергията се стреми към по-голямо блаженство, натам тече. (тук има много върху което да се работи..)
Ако при медитация усетиш по-голямо блаженство, отколкото в секса, енергията се насочва натам и чувстваш, че секса започва да пречи на медитацията и на това блаженство. А то е чистата любов в сърцето.
Неописуемо е!
Пожелавам на хуанджи и другите да я усетят.
Най-чистъсърдечно!



Тема Re: За хуанджи и другите...нови [re: sofianka]  
Автор xyaнджи ()
Публикувано20.10.04 21:15



Щом чак ти дотърча да ме питаш, направо съм поласкан.



Тема Re: За хуанджи и другите...нови [re: xyaнджи]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано20.10.04 21:52



мнее, аз отдавна си чета в това клубче, набирам сила за старт. Но този момент около тебе нещо ми се губеше от известно време.



Тема Re: За хуанджи и другите...нови [re: иcтинa]  
Автор xyaнджи ()
Публикувано20.10.04 21:57



За да кажеш каквото имаш, не е нужно да отхвърляш някой друг, за да се освободи място. Просто, пораженията които ще си причиниш(сам), са твърде големи, ако ги виждате, няма да сте толкова самонадеяни. Ако имаш какво да кажеш, то ще бъде чуто и без това.

Освен това, човек имайки в себе си зони на аберация, без ни най- малко да вникне в причината поради която реагира, става пленник на егото си.

По отношение на брахмачарията никой тук не е казал повече. Няколко цитата ако можеха да помогнат, всички щяха да го постигнат, а релността е съвсем различна.

За да реагира по определен начин, човек е бил засегнат. И любовта в момента е напълно блокирана.

За мен, всичко е игра, можеш да ме псуваш и веднага след това да си говорим сериозно и по същество.

Представи си, че си сменяме ролите и заставаш на моето място. Колко ще издържиш? Направи го, чак тогава ще разбереш дали съм льольо или не.
Регистрирай се и пусни тема, в която да докажеш нещата, до които си достигнал. Аз ще бъда опонента. Ще можеш ли да ме приемеш с чувство за хумор?

Мая я сгънах на вафлена кора с един единствен постинг. Още не може да се осефери оттогава. При това бях прав и ми се обадиха да ми дадат чуждите преводи и трудове, дето ме прати да търся. Не мога да бъда оборен, поне не и според йога. А я изгърбих за й покажа, че говори за някакви много дълбоки трансформаци на психичната сфера, дето не ги е виждала, а едно оборване в по- груб стил, дето й е пред очите, не може да го трансформира.

Айде и аз чистосърдечно. И това дето го пожелаваш, не знаеш дали вече го нямам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.