Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:35 25.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема vwprosнови  
Авторzabludena (Нерегистриран)
Публикувано12.04.04 15:57



Zdraveite! Ne znam dali tova e podhodiastiat klub, no vse pak re6ih da pusna temata tuk. Naskoro prejiviah zaguba na mnogo blizwk 4ovek, koito po4ina sled dwlgo boleduvane, a nared s tova i mnogo drugi ne po-malko nepriatni intzidenti.Vsi4ko tova iztosti organizama mi nai-ve4e psihi4eski, 4esto izpadam v leka forma na depresia, nastroenieto mi se meni 4esto i bwrzo, stavam sprihava i iznervena, a s tova vwznikvat i mnogo skandali s horata okolo men, a daje zapo4naha da se poiaviavat i zdravoslovni problemi. Znam,4e sportwt i pravilnoto hranene okazvat polojitelno vlianie ne samo vwrhu tialoto, no i vwrhu swznanieto,no samo tova ne mi be6e dostatw4no. Re6ih da napravia nesto, s koeto da moga da kontroliram emotziite si i nai-ve4e nameria mir v du6ata si, da se osvobodia ot naprejenieto i bolkata i da zajiveia normalno, kakto predi.I poneje znam,4e izto4nite strani sa nai-dobre razviti v tazi oblast, re6ih da se dopitam vas kakvo to4no da napravia.V knijarnitzite ima mnogo knigi za ioga, meditaztia, Osho,no mislia, 4e predi da vzema niakoia ot tiah imam nujda ot va6ia swvet kakva da e knigata i s kakvo to4no da zapo4na, twi kato nikoga ne swm zanimavala s takiva nesta i obstata mi kultura ne mi dava dostatw4na informatzia.
Ste vi bwda mnogo balgodarna za pomostta.



Тема Re: vwprosнови [re: zabludena]  
Автор xyaнджи ()
Публикувано12.04.04 16:23



Йога, действително води до вътрешно и въшно спокойствие. Разбира се, тези неща идват с времето и осъзнаването. Защо не започнеш с практика, така ще започнеш да разбираш и книгите по- добре.



Тема Re: vwprosнови [re: xyaнджи]  
Авторzabludena (Нерегистриран)
Публикувано12.04.04 23:13



kakvo triabva da pravia kato praktika???



Тема Re: vwprosнови [re: zabludena]  
Автор Raja ()
Публикувано13.04.04 10:28



Виж темата ми "Книги за йога".



Тема Re: vwprosнови [re: Raja]  
Авторzabludena (Нерегистриран)
Публикувано13.04.04 20:17



Ami razgledah knigite, no vidiah i temata edno mom4e, za efekta na iogata vwrhu nego i re6ih da se zapi6a i az na kurs , a sled tova s knigite, zastoto ne znam dali ste uspeia na samoobu4enie.(a pwk i sami4ka kato swm moje da se predam lesno) Az u4a v plovdiv, vidiah niakolko reklami v Plovdiv Info i ste prou4a kwde to4no da otida.A ina4e v Plovdiv jiveia na obstejitie, v edna staia s oste 2 momi4eta i po4ti nikoga ne ostaviam sama. Uprajneniata iziskvata li mnogo prostranstvo? Moga li da gi pravia v baniata(zastoto tova e edinstvenoto miastoa ,kwdeto swm sama)




Тема Re: vwprosнови [re: zabludena]  
Автор Raja ()
Публикувано13.04.04 20:43



Да ходиш на група по йога е много по-добре, отколкото да се занимаваш по книги. Аз също съм от Пловдив и мога да ти кажа поне 2 групи, които по мои наблюдения са много добри. Едната е на Митко (той пише тук с ник Yogin и води в ОУ "Христо Данов"), а другата на Дамян (клуб "Патанджали" - провеждат занимания в едно училище недалече от ресторант "Стадиона"). Упражненията изискват пространство, такова, че като легнеш да имаш поне около метър разстояние зад главата.
Успех!



Тема Re: vwprosнови [re: zabludena]  
Автор xyaнджи ()
Публикувано13.04.04 20:43



Това имах предвид, да посещаваш практически занимания по йога.



Тема Re: vwpros [re: Raja]  
Автор xyaнджи ()
Публикувано13.04.04 20:45



Браво бре, разцепи минутата.



Тема Re: vwprosнови [re: xyaнджи]  
Автор Raja ()
Публикувано13.04.04 20:53



Хаха, и аз точно това гледах.



Тема Re: vwprosнови [re: zabludena]  
Авторza Raja (Нерегистриран)
Публикувано13.04.04 22:56



Ok, az jiveia v obstejitiata na VIHVP...znam kwde e restorant Stadiona:))poznvama kvartala gore-dolu dobre.a ulisteto Hristo.G.Danov ne se sestam kwde e:((Moje6 li da me orientira6 v tzeni, tzeliat kurs navednwj li ste plasta ili na 4asove




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.