Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:22 29.05.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Информация.нови  
Автор xyaнджи ()
Публикувано01.02.04 22:08



В клуб "Окултизъм" в темите:

и , се оформи интересна дискусия. По принци тези тема са подходящи за този клуб, но така или иначе там се заговорихме.



Тема Re: Информация. [re: xyaнджи]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано11.02.04 16:28



Zdravei Хyaнджи !

Blagodarja ti za otsenkata ! Radvam se,che namirasch temata za transformirane na seksualnata energija za intersena i veche ste zapochnesch da si transformirasch i kultivirasch seksualnata energija PO TAKA !
Chel li si 'Kultivirane na majkata polova energija '? Tja dava mnogo tsenni praktiki. Az ne sam ja chela, no sadja za tova po 'Kultivirane na jenskata polova energija'.
A ti imasch li otgovori na moite vaprosi po tvojata taka interesna tema za ravnista na saznanieto?



Тема Re: Информация.нови [re: amrta]  
Автор Лия (***)
Публикувано11.02.04 18:47



Здравей Амрта,
понякога виждаме това, което искаме да видим



Тема Re: Информация.нови [re: amrta]  
Автор xyaнджи ()
Публикувано11.02.04 20:03



Здравей.
Въпреки смеха на Албената, темата си я бива. Как по- точно, по- така да я култивирам. Да не съм изпуснал нещо.
Да, чел съм я. Правилно си се насочила, добра книга е, много полезна.
Ти как практикуваш твоята част, понеже да се чуди човек, но не съм чел за женската полова енергия. Тези дни бях на "Славейков" и рекох да си я взема за информация, но нямаше за женската, само за мъжката. Това ми се стори малко странно.
Отговори на твоите въпроси нямам, но имам мнение по твоите въпроси. Ще ми разрешиш ли да забавя отговора малко, докато дойде сам. Често правя така.



Тема Re: Информация.нови [re: xyaнджи]  
Автордoбpe дoбpe (Нерегистриран)
Публикувано12.02.04 20:28



има толкова конструирани трансформатори

има ли какво още да се измисли




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.