Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:21 27.09.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ами аз записах по-голямата частнови [re: Изrpeв]  
Автор A3_ ()
Публикувано04.01.04 21:51




Много ще се радвам да пуснещ някои снимки тук!!
Даже се замечтавам леко -- ще си направя една мислена разходка.

Иначе на Рила през зимата е ........ /няма такава дума.../
На 6,7 и 8 декември ходих беше великолепно. На 6 беше безоблачно и имаше сняг, но не много -- качихме се през хижа мальовица до връх Мальовица -- беше ясно, слънчево, снежно и прекрасно! Спахме в хижата. Канехме се на другия ден да отидем до езерата през върха, но наваля много сняг, а около Мальовица има много лавини /просто случихме невероятна възможност да се качим/, и затова слязохме до Вада и от там нагоре. Приказка...
Спахме в новата хижа. Горе беше чудесно, нямам думи... Първия ден беше слънчево, втория валеше много и тихо, а третия наваляло и слънчево...

Скоро се каня пак да ходя, но не знам, може би на Мусала, МУЛЕТО беше написало много хубави неща за Мусала, аз там не съм ходил никога. Ако не успея сега поне за 22 март (за Новата година ). За екипировката може би си права за себе си, моята не, че е много особена, особено когато отказвам да си купувам обувки от естествена кожа . Но се справям отлично. Има някои малки трикове, които са много ефикасни, може да отворим някои път тема за това.

Другото е от Черни връх с бинокъл -- казаха ми, че било като на една ръка разтояние, но тази събота на Черни връх едвам си виждах ръцете от мъгла ...
Рила....



Тема Re: Ами аз записах по-голямата частнови [re: A3_]  
Автор Изrpeв (с Дъга)
Публикувано04.01.04 22:24



Бяла тишина... това ми идва като най-точно определение на картината със беззвучието.

На Мусала се качихме преди две години, на 4 август беше. Времето ясно, слънчево, едно облаче нямаше... Стигнахме до заслона, оставихме си раниците и само с по една тениска за преобличане и якетата решихме да се качим на върха, да проверим може ли да пренощуваме там и да слезем да си вземем останалия багаж. Като стигнахме горе разбрахме, че може да пренощуваме - 9 човека в стая с три легла, та и по земята... Горе беше такова чудо, че не ни се слизаше и решихме да останем и сутринта да посрещнем изгрева на слънцето от най-високата точка на България. Останахме с това, което носехме, но през нощта температурите паднаха на 6 градуса. Разпределихме кой каквото имаше за обличане и обуване, за да се стоплим. Сутринта беше велико чудо - ясно, чисто, радост за душата и духа...

Миналото лято от Вада се качвахме в проливен дъжд към езерата по "Душевадката", пазехме си уж краката с едни найлонови торби, пък в един момент просто вървяхме в стичащия се поток от вода, а не усещахме студ...Рила е велика...

“Friends are angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly.”

Редактирано от Изrpeв на 04.01.04 22:50.



Тема Re: филмнови [re: A3_]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано05.01.04 10:04



Наистина Витоша дава много, макар Рила да ми е по симпатична.
Това момче от филма в Индия ли остана?



Тема Re: филмнови [re: Дyx]  
Автор A3_ ()
Публикувано05.01.04 10:12



не, но често ходел. Била наркоман, та писал на Ниранджанананда, Той му отговорил. Историята била преди десет години. Сега ходел често.




Тема Re: филмнови [re: A3_]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано05.01.04 10:39



Вероятно работи нещо или ..всъшност от къде се спонсорира?



Тема Re: филмнови [re: Дyx]  
Автор A3_ ()
Публикувано05.01.04 13:07



Не се разбра от филма



Тема Re: Ами аз записах по-голямата частнови [re: A3_]  
Автор TiAo ()
Публикувано05.01.04 14:52





стреми се в тебе да е тихо


Тема Re: филмнови [re: A3_]  
Автор Zemedelec (#)
Публикувано05.01.04 16:53



Eee, разкажете поне за какво ставаше дума, че така само чета някакъв код...

The ones who live by the sword get shot by the ones who don't.


Тема Re: Ами аз записах по-голямата частнови [re: A3_]  
Автор Zemedelec (#)
Публикувано05.01.04 16:56



Ние, които не сме гледали филма, призоваваме Вас, които сте го гледали да обясните за какво става дума...

The ones who live by the sword get shot by the ones who don't.


Тема Re: Ами аз записах по-голямата частнови [re: titiksha]  
Автор Zemedelec (#)
Публикувано05.01.04 16:57



Като човек близък до компютъра, можеш ли да го прехвърлиш в цифров вид това филмче?

The ones who live by the sword get shot by the ones who don't.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.