Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:44 25.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: otgogvor na Liaнови [re: white wolf]  
АвторUma (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 10:29



Om sakshi aham, вълчо А как си по време на пълнолуние?



Тема Re: За деформациитенови [re: Black Wolf]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано27.10.03 11:28



По какво съдиш?

като гледам умозренията на повечето в клуба бих казала че деформацията на средното училище е трайна и срастната с представата какво е да учиш и каков е знание и порчее...



Тема Za Huanji s pozdraviнови [re: huanji]  
Авторwhite wolf (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 13:05



Благодарь зь предложението. В интерес на истината аз пия, но рядко и по малко. Е, в добра компания мога е по повече да изпия, но все пак не литри. В крайть сметка аз съм човек, не мивка / ако трябва да пропимна този стар лаф - "сипва като у мивка"/. Виж това виното ми наресва, аз вино обичам, не знам ти доколко си падаш. Напоследък опитах някои от българските розета, е, много са добри наистина не мога да си кривя душата, вино поне правиме. Та така с пиенето. Идеята не е лоша.



Тема Re: За деформациите i Dronaнови [re: Drona]  
Авторwhite wolf (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 13:15



Що не вземе да се понаучиш да пишеш, а господин "порчее". Впрочем аз приемам критиката на средното училище, в твоя случай тя ми се струва основателна - ти едва ли си го посещавал. Вероятно вместо да ходиш на училище си стоял в къщи с крака на врата си, разгърнал увлекателната книжка на Евтимов. Но в крайна сметка, защо изобщо трябва да се притесняваш от своята необразованост, нали можеш да си качваш краката на врата - това за теб ще да е голямо постижение.



Тема Преподобно. :)нови [re: white wolf]  
Автор huanji ()
Публикувано27.10.03 16:31



Верно, то пиенето не е за хвалба, ами за фон.
По малко, с добра компания, няма странични ефекти, но това го знае най- добре тялото, то казва кога и колко.
Лафа е - сипва като у картичина.



Тема Интуиция.нови [re: Black Wolf]  
Автор huanji ()
Публикувано27.10.03 16:47



Базикам се, естествено.



Тема Re: За деформациите i Dronaнови [re: white wolf]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано27.10.03 17:43





И що агресираш? Ето ти още един недостатък на средното образование - да правиш изводи от случайно подбрани и непроверени факти...

***

Сега за да те тормозя, ще ти разкажа за моя Гуру. Моят Гуру имаше огромни уши; толкова огромни уши, че като ходеше и ги настъпваше.... но беше по твоите мерки толкова тъп, че непрекъснато си мислеше, че някой друг му крои този номер да го преспъва като му настъпва ушите... и прекарваше цялото си време в изясняването на това кой и защо го тормози и във фантазии какво ще му се случи на гадния досадник ако го докопа...

Моят Гуру имаше и големи тъжни очи. Можеше безкрайно да се взира в мене.... и аз все се тормозех какво ли вижда Той такова, което аз не мога да съзра в огледалото.

Ще попиташ ти - на какво толкова може да ме научи подобен малоумник....

На търпение, състрадание, общуване, радостта от живота, на живот без агресиращи амбиции .....

За съжаление не мога да те запозная с Него, но мога да ти изпратя една негова снимка...:))))))))))))))))))



Тема Re: За деформациите i Dronaнови [re: Drona]  
Автор titiksha (ученик)
Публикувано27.10.03 17:48



И аз искам снимка моля

ОМ КРИЯ БАБАДЖИ НАМА АУМ


Тема Re: За деформациите i Dronaнови [re: titiksha]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано27.10.03 17:53





Готово!!!!



Тема А за мен снимка!?нови [re: Drona]  
Автор Alice (желана)
Публикувано27.10.03 18:40



Силно ме заинтригувахте. Ама да e истинска - да не е само от ония скалъпени снимки от сорта на "гледайте какво чувство за хумор имам, а и какъв майстор съм на Photoshop-a!"


_______
"Dum spiro spero!"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.