Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:18 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: ЙОГА КУРСОВЕнови [re: Yogin]  
Авторpitashta (Нерегистриран)
Публикувано01.03.04 21:44



Kolko struvat kursovete, za kolko chasa i kakva joga se prepodava? Blagodarja.



Тема Re: ЙОГА КУРСОВЕнови [re: pitashta]  
Автор Yogin ()
Публикувано03.03.04 16:06



На различните места е различно.Къде точно Ви интересува?



Тема Re: ЙОГА КУРСОВЕнови [re: Yogin]  
Авторpitashta (Нерегистриран)
Публикувано03.03.04 17:23



Po princip govorim za Sofia. Razbrah che ima v NSS. Nе znam na kakvi drugi mesta ima. Ta da si preformuliram vaprosa:
Interesuvat me vsichki kursove po joga za koito znaete vav Sofia, kakva joga se prepodava, za nachinaeshti, koga se provejdat kursovete \data chas\, po kolko chasa e edno nivo ili kakto tam se vodi i kolko struva vsichko tova. Razbira se interesuvat me i uchitelite, da budat naistina dobri i s opit, a ne prekarali 2-3 meseca v Indija i reshili che mogat da vodjat kurs. Kakto njakoj hora sas samochustvie otivat da prepodavat anglijski s 6 mesechen kurs.
Prosto iskam da otida pri dobur uchite, v udobno vreme i na dobri ceni.



Тема Re: ЙОГА КУРСОВЕнови [re: Yogin]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано04.03.04 10:57



Моля те отговори ми на тези два въпроса.
1.Митко ли водеше в Национална Спортна?
2.Ако има някой който е много зле с йогата и иска да започне от начало..какво трябва да направи.Защото тези курсове ми се сториха наистина за професионалисти.Нямаше много време за новаци.А те винаги са много важни
Усмивки и късмет



Тема Re: ЙОГА КУРСОВЕнови [re: Дyx]  
Автор xyaнджи ()
Публикувано04.03.04 18:41



Йогин и Митко са едно и също лице, и да той води там.
А, ти за теб ли говориш или за друг.



Тема Re: ЙОГА КУРСОВЕнови [re: Дyx]  
Автор dara* (непознат)
Публикувано05.03.04 12:52



По първия въпрос Хуанджи ти отговори, а аз мога да споделя своя опит по отношение на втория. Аз самата се занимавам от малко повече от година с йога, и на всичко отгоре започнах не в най-ранна младост. В началото и на мен ми се струваше, че тези курсове са за по-напреднали, но след много кратко време установих, че там се чувствам добре, допада ми както подбора на асаните, така и ритъма на цялото занятие. Що се отнася до по сложните асани и пранаями - прави ги който е достигнал до тях. Който не е достигнал до тях, може да наблюдава, или да прави друга асана. Принципът, както навсякъде в йога е, че всеки трябва да работи върху собственото си "постижение", сравненията са излишни.



Тема Re: ЙОГА КУРСОВЕнови [re: xyaнджи]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано05.03.04 13:09



Исками се да кажа, че е за някой новак..но всъшност става дума за мен.Обожавам Йога и като наука, и като начин на живот..но все още съм много начинаещ:)



Тема Re: ЙОГА КУРСОВЕнови [re: dara*]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано05.03.04 13:13



Блгародаря за отговора.
Лек и усмихнат ден



Тема Re: ЙОГА КУРСОВЕнови [re: Дyx]  
Автордapa (Нерегистриран)
Публикувано05.03.04 15:36



И на тебе!




Тема Re: ЙОГА КУРСОВЕнови [re: Дyx]  
Автор xyaнджи ()
Публикувано05.03.04 20:32



Пределно ми е ясно, че за теб говориш, но няма смисъл да скромничиш излишно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.