Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:01 28.04.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ЛЕВИТАЦИЯ-някой от вас постигал ли го е?  
Автор KABИ (kavisat@hotmail)
Публикувано03.09.03 01:28



Питам,защото ми е едно от най-интересните неща в този свят,а същевременно в България не срещнах човек,който да ми каже-"ДА",правил съм го и знам как става.Ако не е тайна-споделете...



Тема Re: ЛЕВИТАЦИЯ-някой от вас постигал ли го е?нови [re: KABИ]  
Автор huanji ()
Публикувано03.09.03 23:53



В състояние, което християните наричат слизане на Светият Дух, а йогите с друго име, съм виждал как тялото на човек олеква. Просто усещам, другите имат същото усещане. Ако някога реално стане да бъде свидетел, ще ти кажа, но не е следствие на практика, а на отваряне. Тогава именно кундалината те вдига.


Истината е земя без пътища!


Тема Левитациянови [re: huanji]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано04.09.03 08:53



Като ударя 2-3 водки летя безпроблемно. То за всеки полет се иска гориво! Не става само с пост и молитви (пардон, йогическо хранене и медитация), както го карат йогите.

Редактирано от Black Wolf на 04.09.03 08:53.



Тема Re: Левитациянови [re: Black Wolf]  
Автор:)) (Нерегистриран)
Публикувано04.09.03 13:20



Браво



Тема Re: Левитациянови [re: Black Wolf]  
Автор huanji ()
Публикувано04.09.03 19:14



Знаех си, че не носиш на пиене.

Истината е земя без пътища!


Тема Re: ЛЕВИТАЦИЯ-някой от вас постигал ли го е?нови [re: KABИ]  
АвторSidhi (Нерегистриран)
Публикувано07.09.03 09:44



Na men sashto mi beshe Bezkraino interesno kakvo e tova i vazmojno li e?
No sled kato izkarah TM i TM Sidhi kurs, ne samo znam che e vazmojno, no i go praktikuvam ot 1992.
B Bulgaria ima 320 dushi prilagashti tazi programa. No te ne se hvaliat s tova.
Celta ne e vanshnia efect a postigane na perfectna coordinacia mejdu Ym i Tyalo i
vatreshna i vanshna harmonia.
Udovolstvieto ot programata ne se opisva s dumi to se jivee!
Da, ima svetci ot razlichni religii koito sa levitirali savsem spontanno po vreme na molitva, no tehnite tela sa bili prechisteni (bez stres) i Lubovta im e bila Bezkraina!
A koi dnes moje da se pohvali s tova?
TM Sidhi programata e podhodiashta za savremennia chovek, polzite ot neia sa naucho i praktisheski dokazani. TM i TM - Sidhi programite razvivat celia potencial na mozaka na choveka.
Ako niakoi iska da vidi na video zapis parvite stappki na Yogicheskoto letene ili da nauchi neshto poveche mojem zaedno da go organizirame.
Pishere ni na Email: ganesha_s@abv.bg
Uspeh na vsichki!



Тема Re: ЛЕВИТАЦИЯ-някой от вас постигал ли го е?нови [re: KABИ]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано07.09.03 14:56



виж кво,това летенето ще да е много просто нещо,иначе щяха да кажат как става.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.