Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:37 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Страхотна лекция !!!нови [re: Zemedelec]  
Автор ***ЛИЯ*** (непредвидима)
Публикувано28.07.03 22:43



Разбирам от думите ти, че лекцията се е състояла след като войната е била вече факт. Имах шанса да гледам в предаването на Иво Инджев " В 10-ката" един иракски емигрант, който твърдеше, че Садам е убил близо 2 милиона иракчани през своето управление. Мисля, че Америка отстрани последния диктатор по пътя на Новия световен ред. А другите намерения не са тайни, въпроса е кой от каква гледна точка ги гледа, към коя версия е привързан. Нищо ново под слънцето.






Тема Black Wolf,нови [re: Black Wolf]  
Автор ***ЛИЯ*** (непредвидима)
Публикувано28.07.03 22:57



караш ме да се усмихвам на желанието ти да захапеш някой йога. Не се прави, че не разбираш от метафори и жаргони, защото няма да ти повярвам.
Казал бил "йогите са тревопасни"- а как да подчертае, че яденето на месо не влиза в менюто на истинските йоги?!

Black Wolf, кажи ми видял ли си рекламите по билбордовете на кафе ЛАВАЦА? Слоугана е "Express yourselef" - Изрази себе си!
Жена плува в кафе, с лъжички на главата като петльов гребен или гол мъж до кръста с порцеланови чаши по гърба като на ихтиозавър? За хората, които гледат само буквалното сигурно са идиотски, но за тези които могат да видят посланието са креативни.

Може би като историк мисленето ти е свикнало да се движи в строги коловози, но дай го малко по-разчупено и ще видиш много повече неща в света.

Приятна разкрепостена вечер!



Тема Re: Страхотна лекция !!!нови [re: Black Wolf]  
Автор huanji ()
Публикувано28.07.03 23:08



Най- лесно е да се гледат кусурите на другите. Не знам защо, от това не спя по- леко, напротив много леко спя, когато гледам положителното в хората.


Редактирано от huanji на 28.07.03 23:09.



Тема Re: Black Wolf,нови [re: ***ЛИЯ***]  
Автор A3_ ()
Публикувано02.08.03 18:09



Хари ОМ
Не съм влизал отдавна, защото бях на село.

Иначе на 5-6 август ще има семинар по йога. /за него си дойдох/
Но тъй като днес се прибирам, още не знам час. Надявам се скоро да го напиша.

Хари ОМ



Тема Re: Black Wolf,нови [re: A3_]  
Автор A3_ ()
Публикувано02.08.03 20:05



Хари ОМ

Семинарът ще е на 6 и 7 август
първия ден ще е в БСФС от 10 часа сутринта.

ОМ ОМ ОМ



Тема Семинар на 5-ти и 6-ти август...нови [re: A3_]  
Автор ***ЛИЯ*** (непредвидима)
Публикувано02.08.03 22:40



...от 10 часа - там съм. А каква ще е програмата през тези два дни?





Тема Re: Семинар на 5-ти и 6-ти август...нови [re: ***ЛИЯ***]  
Автор A3_ ()
Публикувано03.08.03 01:32



ОМ ОМ ОМ

Сигурно програмата ще е прекрасна.
Знам, че втория ден е практика в НСА.

Хари ОМ




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.