Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:16 04.07.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отваряне и балансиране на чакри без упражнениянови [re: Anuel]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано29.10.02 14:41



Правя опити само със себе си - каквото си дробиш това си и сърбаш. :)))

Хайде да ти отворим някоя чакра и да те оставим да се поизпържиш - тогава ще разбереш защо намазаната филия в повечето случаи пада с маслото върху килима. :)))))



Тема Re: Отваряне и балансиране на чакри без упражнениянови [re: Eднa лeля]  
Авторbatmanata (Нерегистриран)
Публикувано29.10.02 21:29



ako se otvorjat posledovatelno pod rakovodstvo na "polovinkata" e za posleden pat
inache prerazdanija,prerazdanija ... i iljuzii



Тема Re: Отваряне и балансиране на чакри без упражнениянови [re: Drona]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано30.10.02 16:40



отвори ако смяташ, че можеш да ми го направиш , само че ако нещо не ти хареса като последствие, ще трябва ди ми драснеш бележка, щото момчетата упорити си падат нещо.
другия вариант е предварително да сканираш ако е възможно, щото за опит ходих при една врачка дето я хвалеха всички пък тя горката не можа да ми познае дори професията, независимо че на момичето което бе с мен й каза перферктно всичко, дори по тестовите въпроси които й зададе.
това си е друга тема - за опити съм винаги готов, но се опасявам, че не си сванала идеята както трябва - не искам да те обиждам.

Чисто и просто - всичко е мръсно и сложно !


Тема Re: Отваряне и балансиране на чакри без упражнениянови [re: Anuel]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано31.10.02 13:29



Не искам нищо. Предложението си е тове. :))



Тема Re: Отваряне и балансиране на чакри без упражнениянови [re: Drona]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано31.10.02 13:35



е хубаво де, какъв е проблема - нито ще боли, нито ще получаваш неприятни усещания - имаш малък дисбаланс и ще се оправи
казах снощи да ти направят нова настройка на състоянието им - смятам, че няма да бъде (поне досега е било така) съпроводено с никакви неблагоприятни последствия, нито ранни, нито късни !
помедитирай малко и... ако наистина не искаш - драсни една бележка !

Чисто и просто - всичко е мръсно и сложно !


Тема Re: Отваряне и балансиране на чакри без упражнениянови [re: Anuel]  
Автор Haтaлu (звън на кристал)
Публикувано31.10.02 15:45



Като стана дума за дисбаланс та пак се сетих за моето виене на свят една година. Тогава писах, ама забравих да кажа, че едно момче мило и любезно-магьосник-се зае да ми оправя движещата се сянка.
И даже и успя-там прави, каквото прави, маха нещо, сади китки, пуска слънца и прочие. И всичко беше наред. След известно време се видяхме-и олеле боже. Сянката си беше на сталото място, китките повехнали, слънцата въобще ги отнема...Той не ми го каза толкова директно, но го усетих, че не разбира какво е станало. Аз също е разбирах.
А после стигнах до дронинния извод-ако не си готов, и насред рая да те бучнат, и там ще си запалиш огън, стоплиш катран и цамбурнеш в него.



Тема Re: Отваряне и балансиране на чакри без упражнениянови [re: Haтaлu]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано31.10.02 16:37



чакай да видим какво ще каже котинката.
при всички положения не е това, което може би си представяте, за нещастие и аз не мога да ви го обясня, защото мога да обясня само неща за които имам познания, а за това нямам и сумаризацията е обощено усещане и нищо повече.
интерес би ми представлявало ако има човек който да се подложи съзнателно на такъв опит.

Чисто и просто - всичко е мръсно и сложно !


Тема Re: Отваряне и балансиране на чакри без упражнениянови [re: Anuel]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано01.11.02 11:53



ок.

Благодаря. И други така от добри чувства ми изпращат по нещо - само ме претоварват енергийно та се налага да кисна във ваната по цял ден.

Не мога да не го приема, щото ще се стовари на твоята глава. :)))



Тема Re: ?нови [re: Drona]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано01.11.02 12:03



mnogo se opasiavam 4e me barka6 s niakogo !
koga si spokoina - ako moje6 da si use6ta6 sastoianieto im (resp promiana v tiax)... pak se obadi (niama da e koi znae kakvo - ne e vazmojno da stane vednaga) ama pone kisneneto ti vav vanata veroitno s6te namalee kato prodaljitelnost (kato za na4alo )

Чисто и просто - всичко е мръсно и сложно !


Тема Re: ?нови [re: Anuel]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано01.11.02 12:21



:)))

Май трябва да те парирам, че да разбереш с кожата си за какво ти говоря. :)))

Няма, няма, милостива съм.

И коя точно чакра реши да ми балансираш? :))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.