Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:45 24.09.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Сексуалното въздържание ???нови [re: Sien]  
Автор huanji ()
Публикувано09.10.02 23:18



Запознат е с книгите, но за съжаление само до там. Нищо конкретно няма да чуеш. Аз цяла година чакам да чуя нещо...не преписано от книгите...ама...
Много е лошо, да ти изпада косата... Важен е склопеният лотос...а той го може отдавна... И титла да имаш е гадно...все си мислиш, че това наистина си ти...



Тема Re: Сексуалното въздържание ???нови [re: huanji]  
АвторSien (Нерегистриран)
Публикувано10.10.02 01:42



razbiram te - misli6 4e sum zapomnil edin kup informaciq i sega se mu4a da q izpluq vurhu nqkoi. oba4e 4estno kazano burka6 - e v edno si prav - mnogo sum 4el - no za da znae6 nakude vurvi6 bez u4itel pone trqbva da se informira6 dobre.
Vsu6tnost v momenta opitvam anapana-sati-joga s pisaneto. Haresva mi use6taneto.
Znae6 li - pove4eto hora se interesuvat za malko - az ot 10 godini - moje bi propilqni, no instinktivno turseh ne6to.
Posle razbrah 4e moqt put qvno dosta ima da krivoli4i.
Ti koi tehniki izpolzva6 - vse si mislq za dumite na Osho 4e za vseki ima tehnika, koqto moje da pomogne pove4e ot ostanalite - "li4na" tehnika - no qvno ot 112 ne e lesno da se otkrie.
Taka 4e moje i da ne sum prosvetlen, no puk i ne nalagam mnenie, a samo davam suvet.
Edin dzen-monah se provetil, kogato u4itelqt mu kazal ne6to na u4enika do nego.
Ako se polu4i, nqma li da e prekrasno.
Oba4e nikoi ne kritikuva, vsi4ki tursqt samo konfrontaciq.
Vsu6tnost mai 6te trqbva da si napomnqm da ne si habq vremeto v bezcelni razgovori, gubq ni6kata na dyha si.
Vse pak mersi za kritikata - doskoro vremeto mi be6e 2/3 4etene i 1/3 praktika. Smqtam 4e ve4e nqma smisul da 4eta.
Samo deto imam 4uvstvoto 4e trqbva da trugna samo v edna posoka, no kak kato ti se iska da izmine6 i dvata putq.
Mislq da se opitam da kombiniram ne6tata.
Moga da ti predloja dnevnata si programa:
1. Dinami4na meditaciq - 1 h. denem (znam 4e e za sutrin no go 4uvstvam po-dobre denem).
2. Vzirane v Ogledalo - 40-45 min. ve4er
3. Juan-Fa - kompleksa "Da stoi6 kato stulb" - 1 h. sutri, denem i ve4er (no pri nego ne6to mi kuca i vredi na drugite).
Otvreme navreme si pravq retrospekciq ve4er.
Kogato se setq prez denq se opitvam da osuznavam i korigiram pozata si.

Moje bi vsi4ko tova nqma smisul.
E ako me ogree samadhi nqkoi den pone 6te znaq.



Тема Re: Сексуалното въздържание ???нови [re: huanji]  
АвторSien (Нерегистриран)
Публикувано10.10.02 01:48



kolkoto do tova 4e iska6 ne6to neprepisano to knigite - ima edna pogovorka "Ne me e strah ot 4oveka kito e pro4el mnogo knigi, strah me e toq koito e pro4el samo edna".
Az ne izrazqvam sobstvenite si misli, a davam info kak sum u4il i u4a az.
Ako ti znae6 ne6to neprepisano ot knigite napi6i go.
No mai ve4e vsi4ko e napisano priqtel.
A i az ne tursq ve4e originalni misli - te mislite taka i taka sa mnogo.



Тема Re: Сексуалното въздържание ???нови [re: Sien]  
Автор huanji ()
Публикувано10.10.02 17:52



Ти наистна си губиш времето. Този базик не беше за теб, а за Дзаншин. Ако си решил да си преписваш, неща който не мисля за теб, няма да те спирам. Чувствай се напълно свободен да се оприличаваш на каквото и да е.

Не съм ти чел мненията, но ще го направя, сега просто нямам време. Това което казваш, макар и по погрешка, ми хареса. Ще го използвам за отправна точка, за разговор.

Поздрави.



Тема Re: Сексуалното въздържание ???нови [re: Sien]  
Автор · ()
Публикувано11.10.02 00:40



moje da opitach vmesto 3 tchasa prav okolo deset minuti sednal na stol do masa, dlanite na masata, i prez tova vreme pulna nepodvijnost, grubnaka izpraven.
nikakvo potchesvane, daje ako mnogo surbi, spirane na dialog...

dinamitchno - kato hodich da stupvach purvo na prustite i togava na petata, i da se pomni za tova, moje potchti prez celia den.(promiana na natchina na hodene)

Tir na Nog


Тема Re: Сексуалното въздържание ???нови [re: ·]  
Автор Sien (непознат)
Публикувано11.10.02 13:21



Е карай.
Важното е да се помогне без празни приказки, а след като не знам друг начин избрах този. Отскоро съм в клуба. А поговорката не беше за теб специално, а по принцип.



Тема Re: Задържане на спермата ???нови [re: Лaиk]  
Автор oтpoвeн (луд на небето)
Публикувано12.10.02 12:29



"избвърля навън"-екулация.Това е крайния момент от секса!

Изкам да попитам има ли значение когато правиш секс два пъти!???
Има ли значение когато партньорката не е разположена и не може да се прави секс?

Не съм специялист...
Не съм и йогиня...

Ако си решил по този начин да си свалиш някое гаже което да ти прави стойки от йога по време на секс!-по добре върви да си удариш една злобарка



Тема Re: Сексуалното въздържание ???нови [re: Sien]  
Авторshankara (Нерегистриран)
Публикувано11.12.02 18:18



Mom4eta i momi4eta!Pomagajte si,a ne se draznete koj powe4e znae.Badete blagodarni,4e nyakoj e pro4el ne6to,opital go e i spodelya opita si.Ne se samodokazwajte na nyakogo.Ili pomaga6 ili ne.Za6to tryabwa da wi drazne misalta,4e nyakoj e madar,nyakoj umen,a drugi glupawi?



Тема Re: Сексуалното въздържание ???нови [re: shankara]  
Автор huanji ()
Публикувано11.12.02 23:18



Това е мъдро. Дето има една приказка: Никой не е винаги глупав и никой не е винаги мъдър, следователно, имайте уважение към всекиго и не осъждайте никого.



Тема Re: Сексуалното въздържание ???нови [re: Лaиk]  
Автор Люб (дете)
Публикувано05.01.03 07:03



Все съм се замислял - тогава за какво са полюциите ?

(не питам буквално,просто внасям аспект в темата)

Редактирано от Люб на 05.01.03 07:04.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.