Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:58 01.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Едно ЕДИНСТВЕННО желание може да ви бъде изпълненонови  
АвторБaй Ивaн (Нерегистриран)
Публикувано21.05.02 17:01



Преди няколко дена следната по-долу тема се появи в клуб Кастанеда и вече доста хора се изказаха по нея. Тя не е специфична само за този клуб, така че ако желаете да споделите своето желание, сте добре дошли.
Ето линка:




******************************************

Представете си, че ви срещне един всемогъщ магьосник, които ви предложи да ви изпълни ЕДНО, ЕДИНСТВЕННО желание, но пък КАКВОТО и да е! Единственото условие е желанието да е ЯСНО и ДОБРЕ ДЕФИНИРАНО. Т.е. не стават неща от рода "да бъда щастлив" (може обаче да си пожелаеш това, което според теб ще те направи такъв), "просветление", "да стана воин" и пр. (неща които всеки ги разбира различно). Не стават и тарикащини от типа "вълшебна пръчка", която да ивпълнява всяко желание.

Какво ще си пожелаете?

За тези които нямат никаква идея, да ви кажа какво най-много си пожелават хората:
- пари (можете колкото искате)
- съответно жена/мъж с еди какви си качества
- здраве
Има още милярд възможности ...

За тези, които си мислят, че това е едно абстракно разсъждение, ще отбележа, че по-нататък ще ви покажа къде да срещнете този магьосник.

Обърнете внимание, че такова "срещане" се случва наи-много ЕДИН път през живота и желанието е едно единствено и без право на връщане и рекламации.

********************************************



Тема Re: Едно ЕДИНСТВЕННО желание може да ви бъде изпълненонови [re: Бaй Ивaн]  
Авторbatmanata (Нерегистриран)
Публикувано21.05.02 17:41



Zemedelec li si b posledno vreme baj Ivane?



Тема Re: Едно ЕДИНСТВЕННО желание може да ви бъде изпълненонови [re: batmanata]  
АвторБaй Ивaн (Нерегистриран)
Публикувано21.05.02 18:11



Тай чедо, тъй. Слезох малко на земята за да я обработвам...

Ела при мага!



Тема Re: Едно ЕДИНСТВЕННО желание може да ви бъде изпълненонови [re: Бaй Ивaн]  
Автор huanji (Anandan)
Публикувано21.05.02 18:44



Ако наистина го срещна, ще си пожелая да съм винаги неизменен. Еднакъв в радост и беда. Еднакъв, към тези които ме обичат и тези, които ме мразят. Еданкъв както към разкоша, така и към бедността.



Тема Re: Едно ЕДИНСТВЕННО желание може да ви бъде изпълненонови [re: huanji]  
АвторБaй Ивaн (Нерегистриран)
Публикувано21.05.02 19:10



Здрасти huanji. Желанието ти е добре оформено според регламента (а на колко хора им беше трудно това ) и в момента тече процедура по регистрацията му.

Да ти обърна внимание на нещо, струва ми се важно. Може да си еднакъв в радост и беда – ТЪЖЕН примерно... Еднакъв, към тези които те обичат и тези, които те мразят - ЗЛОБЕН примерно ... Еднакъв както към разкоша, така и към бедността – ИСКАЩ все повече примерно ...
Приемливо ли е това за тебе?

Както е обяснено по-подробно в дискусията в Кастанеда клуба, по време на регистрацията желанието може да бъде спряно/сменено.

Ако не те затруднява теб и другите, които ще споделят желанието си, пишете в Кастанеда клуба, където е темата за да са в течение изказалите се там. Там ще е и продължението на историята.



Тема Re: Едно ЕДИНСТВЕННО желание може да ви бъде изпълненонови [re: Бaй Ивaн]  
Автор huanji (Anandan)
Публикувано21.05.02 19:34



Не приятелю, еднакъв в смисъл на потопен в единното и последващото от това безпристрастие, но и голяма вътрешна любов, която струи вечно, независимо от обстоятелствата.



Тема Re: Едно ЕДИНСТВЕННО желание може да ви бъде изпълненонови [re: huanji]  
АвторБaй Ивaн (Нерегистриран)
Публикувано21.05.02 19:47



Разбирам те. Но не знам дали Мага ще приема така формулираното ново желание според неговия регламент. "Потопен в единното и последващото от това безпристрастие ...", "голяма вътрешна любов, която струи вечно..." – тези фрази се тълкуват различно от разни хора (пробвай да питаш 5 човека и ще чуеш 8 мнения).

Защо направо не пожелаеш това, което ти нужно за да постигнеш това състояние? Предполагам, че ще е много по-конкретно.



Тема Едно ЕДИНСТВЕННО желание може да ви бъде изпълненонови [re: Бaй Ивaн]  
Авторeдин чoвek c жeлaния (Нерегистриран)
Публикувано21.05.02 20:22



Ами ако имам желание да се изпълнява оттук нататък всяко мое желание, което съм обмислил предварително? А ти к'ъв се явяваш - сътрудник на мага ли?



Тема Re: Едно ЕДИНСТВЕННО желание може да ви бъде изпълненонови [re: eдин чoвek c жeлaния]  
АвторБaй Ивaн (Нерегистриран)
Публикувано21.05.02 20:32



Както е отбелязано в регламента, тези "номера" не се приемат. Sorry.
Нещо такова му се явавам.



Тема Едно ЕДИНСТВЕННО желание може да ви бъде изпълненонови [re: Бaй Ивaн]  
Авторeдин чoвek c жeлaния (Нерегистриран)
Публикувано21.05.02 20:37



Не виждам никакъв номер тук Или може би нещо не си изяснил добре регламента, или пък може би аз не го разбирам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.