Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:53 17.05.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Дъждовна йоганови  
Авторйora (Нерегистриран)
Публикувано13.05.02 00:01



Тези дни, усетих необходимост, да бъда гол под дъжда.
Изпълних тази необходимост- съблякох се, оставих си дрехите в колата и тръгнах гол, по слипове, по една софийска улица, джапайки по локвите.
Не се заглеждах наоколо, но имаше голям интерес от страна, на минаващите около мен автомобили и рейсове.
А колко беше приятно да медитираш под дъжда, усещайки го, стичащ се по тялото,приятно хладен.
Капчици, пътуващи по кожата ,ставащи все по пълни и пълни с топлината и енергията ми.
Гърдите пълни с въздух,стомаха прибран, кожата леко настръхнала, от хлада на водните пръски, но всичко това, пълно с ухание, с влага, звук на капките , безшумен шум от удара им, в тялото ми и птича песен.
Единение с природата-това е йога.
Техники, практикувани с десетки години, смисъла на които е, да осъзнаеш, че си неделима част от това, което те заобикаля.
Усетих състоянието на птичките, пеещи не зависимо от това, че вали.
Усетих състоянието на земята, която приемаше водата, така, както и аз, със порите на тялото си.
Така изминах стотина метра и се върнах обратно в колата, където се облякох.
Това ми се е случвало и друг път.
Дъждовна йога-подарък за мен, подарък за вас.



Тема Re: Дъждовна йоганови [re: йora]  
Автор Aby (®)
Публикувано13.05.02 01:19



Слял си се с рейсовете и трамваите??? И си бил с кола??? А защо не се качи в планината и там не се разходи или има още нещо в желанието ти да се разхождаш в центъра, знаейки, че предизвикваш интерес? Дали този интерес не е причината за разходката , а не йога...



Тема Re: Дъждовна йоганови [re: Aby]  
АвторBlack Wolf (Нерегистриран)
Публикувано13.05.02 13:06



Нов вид медитация? Скоро преглеждал ли си се? И са ти дали шофиорска книжка?!? Още ли не си смачкал някой нещастник?



Тема Re: Дъждовна йоганови [re: йora]  
АвторOлe (Нерегистриран)
Публикувано13.05.02 13:36



Да си призная, доста екстравагантно!
Това ми се е случвало, но на морето. Вървя си по бански и ме вали. Тялото ми е нагарещено от слънцето, а дъждовните капки го охлажадат, галят го нежно и то попива влагата им, пресъхнало от приетата преди това слънчева топлина. Бих го направила пак, но да съм сама и сред природата. Тогава сливането ще е пълно, чисто.
Ама това е за мене, пък ти най-добре си почувствал какво ти е нужно и си го направил, въпреки човешките правила. Нали ти е било хубаво!
Разбирам те!



Тема Re: Дъждовна йоганови [re: йora]  
Автор shockwave (дама)
Публикувано13.05.02 13:51



ОШО би те поздравил за това - би казал, че си жив, че си бил себе си, слят със Съществуването.
Малко е необичайно сред хората в големия град, заради общоприетите норми на социално поведение. Аз също искам да ходя боса сред поляните, бих го направила и гола, но сред природата. Тук с Оле и Аби сме на едно мнение.

@=>=>=


Тема Re: Дъждовна йоганови [re: Oлe]  
Автор, (Нерегистриран)
Публикувано13.05.02 16:04



Учителя дава май-юли под дъжд за магнетизъм



Тема Re: Дъждовна йоганови [re: ,]  
АвторOлe (Нерегистриран)
Публикувано13.05.02 16:10



Знам, страхотно е. Има изключителен ефект.



Тема Re: Дъждовна йоганови [re: Black Wolf]  
Авторbatmanata (Нерегистриран)
Публикувано13.05.02 17:21



Уои don't understend my frend from the dgangal.

Ако съм объркал нещо,ще ме извинеш,че още го уча пустият му английски.



Тема Re: Дъждовна йоганови [re: йora]  
Авторбaтмaнaтa (Нерегистриран)
Публикувано13.05.02 17:23



Защо се върна?



Тема Re: Дъждовна йоганови [re: йora]  
Авторшeraджия, нo cepиoзeн (Нерегистриран)
Публикувано14.05.02 00:33



Добре, че не те е прибрал някой полисмен; те май от "единение" много не отбират Човек може да се слее с всичко и навсякъде, so keep on doing it!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.