Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:52 14.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: СРОДНИ ДУШИнови [re: oлe]  
Автор huanji ()
Публикувано20.04.02 00:35



Не под души-близнаци, разбирам една двойка - мъж и жена. Обикновенно, всеки си има душа-близнак, не знам да са повече. Много интересно мение имаш. Трябва да се провери. :)



Тема Re: СРОДНИ ДУШИнови [re: huanji]  
Авторoлe (Нерегистриран)
Публикувано20.04.02 00:38



Това откъде го знаеш? Не мога да си го обясня, не ми се връзва.



Тема Re: СРОДНИ ДУШИнови [re: oлe]  
Автор huanji ()
Публикувано20.04.02 00:43



При мен, Висшият Аз, се изяви чрез други хора, посредством медитация. Ама хора, които хал-хабер си нямат. Направи го за да ми каже някой работи, за да ме подкрепи и за демонстрация, на това, че за него всичко е възможно. За духа, няма никакви пречки. Включително сътворяване на вселени. Подкрепата на Висшият Аз, се усеща като абсолютна любов, тъй като Той е част от Бога. Можеш да си помислиш,че е от душата-близнак. Там работа е по-друга.



Тема Re: СРОДНИ ДУШИнови [re: oлe]  
Автор huanji ()
Публикувано20.04.02 00:47



Ми и на мен.
Засечено е по няколко пътя, но може и нещо ново да излезе.



Тема Re: СРОДНИ ДУШИнови [re: huanji]  
Авторoлe (Нерегистриран)
Публикувано20.04.02 00:54



Разбрах те. И аз съм го изпитвала и има разлика между двете състояния. точно това не мога още да си обясня - предхожда ли свързването със сродната душа тази проява на Висшия Аз, за да се осъществи връзка на цялостност с Бога. Не съм сигурна дали това е правилното място за въпроси и отговори.



Тема Re: СРОДНИ ДУШИнови [re: oлe]  
Автор Allegra (някаква такава)
Публикувано20.04.02 10:35



Благодаря и на двама ви.
Оле, това първото, което си написала думи на П. Дънов ли са? Аз лично не вярвам в конкретен брой прераждания и това ме смути малко. За мен всичко е само на теория още, но се надявам един ден /когато му дойде времето/ да разбера нещата и от опит като вас
Четох, че ако срещнеш сродната душа усещаш резонанс зад мечовидния израстък на гръдния кош, защото там било седалището на душата... Пак теория . А душите- близнаци обикновенно били от същия пол и ужасно много приличали на теб като проява в живота...
Толкова теории, но единствено опита дава увереността....
Приятен ден.



Тема Re: СРОДНИ ДУШИнови [re: Allegra]  
Авторoлe (Нерегистриран)
Публикувано20.04.02 13:57



Здравей приятел!
От вичките си търсения за сродните души това, което ви пуснах тука ми даде най-голяма яснота, потвърждение на мои прозрения. Аз не съм се замисляла за броя на преражданията, защото това не ме вълнува толкова. Просто съм преписала едно към едно от книгата "Акордиране на човешката душа" на Боян Боев, ученик на Беинса Дуно /Петър Дънов/. В нея намерих отговори на много въпроси. Досега са излезли 2 тома. Къде си чела за душите - близнаци? Това да не е следващо деление на всяка сродна душа - мъжката на две мъжки и женската на две женски и те да са близнаци. Възможно е. Важното е да си помагат всички души в пътя си. Няма време да се делим на последователи на разни школи и учения, а да се допълваме в познание и опит.



Тема Re: СРОДНИ ДУШИнови [re: oлe]  
Автор Allegra (някаква такава)
Публикувано20.04.02 16:34



Абсолютно съм съгласна с теб
Трябва да се подкрепяме и помагаме- всички сме едно цяло.
Четох го в книжките на Женевиев Полсън- основала център за развиване на Кундалини в Америка...



Тема Re: СРОДНИ ДУШИнови [re: Allegra]  
Авторoлe (Нерегистриран)
Публикувано20.04.02 16:59



Нещо повече за душите-близнаци можеш ли да ми кажеш. Какво по-точно си чела?



Тема Re: СРОДНИ ДУШИнови [re: oлe]  
Автор Лия (***)
Публикувано20.04.02 21:40



Според някои астролози с ерата на Водолея наближава времето кармичните цикли да се затворят, а сродните души, разделени преди хилядолетия, да се съберат отново в съвършено цяло, за да внесат във Вселената пълна хармония.

Много оптимистично звучи




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.