Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:04 28.09.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Идеята за секса..нови [re: nobody_]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано11.04.02 02:36



Приятелю темата за секса е ясна.Евтимов не прави изключение от основното направление в йогата.Безразборният секс е безумица на нашата непохватна обърканост спрямо света.Търсим нещото което никога няма да намерим.Секса е заместител който обаче ни отдалечва.Евтимов говори за един сигурен и личен партньор с който може да се достигне пълна хармония.



Тема Re: Идеята за секса..нови [re: Дyx]  
Автор nobody_ (ентусиаст)
Публикувано11.04.02 11:52



Iasno, blagodaria. Vyprosyt obatche se prostirache do kakvo nosi praktikata na brahmatcharia i kakvo otnema i drugi takiva...
Pozdravi.



Тема Re: Идеята за секса.. [re: Дyx]  
Автор CAT /wild/ ()
Публикувано11.04.02 12:21



Един партньор - който е твоята половина от другия пол! Той е онзи, който е разделен от теб по времето, когато е съществувала Лемурия...

I love this game!


Тема Re: Идеята за секса..нови [re: CAT /wild/]  
Автор CAT /wild/ ()
Публикувано11.04.02 12:57



... това ти дава секса. Търсиш своята половина, за да станеш едно цяло, да съединиш ин и ян, женското и мъжкото начало. Чрез партньора си, търсим у нас божественото... И можеш да го направиш само с един/една/ партньор/партньорка/ - твоя духовен. А може и да не го постигнеш в този живот, така или иначе, търсиш... От времето на Лемурия до сега непрекъснато търсим... Понякога намираме...

Има и друго предназначение - можеш да превърнеш сексуалната енергия - в духовна... С техники ..."Скъпоценност в Лотоса"

I love this game!


Тема Re: Идеята за секса..нови [re: CAT /wild/]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано11.04.02 13:20



Ок

Редактирано от Дyx на 11.04.02 13:22.



Тема Re: Идеята за секса..нови [re: Дyx]  
Автор CAT /wild/ ()
Публикувано11.04.02 13:24



Някои неща ги казваме, а някои неща ги усещаме... аз съм от търсещите. А на теб кой ти каза?

I love this game!


Тема Re: Идеята за търсенетонови [re: CAT /wild/]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано11.04.02 13:52



Естествено,че е така както го казваш....;-)))Аз избързах и написах нещо което искаше да ет накара да помислиш...И аз съм търсещ....



Тема Re: Идеята за търсенетонови [re: Дyx]  
Автор CAT /wild/ ()
Публикувано11.04.02 14:12





I love this game!


Тема Re: Идеята за секса..нови [re: nobody_]  
Автор huanji ()
Публикувано11.04.02 21:51



Относно практиката на брахмачария, за да я постигнеш ти трябват поне две неща:
- еволюция в съзнанието(има един момент в който еротиката умира).
- умения за трансформация на възпроизвеждащата сила. Тя е като водата, намира изход. Ако не я преобразуваш, ще напусне тялото(полюция). Ако я задържиш насила, можеш да увредиш простатата.
Брахмачарията е залог за сериозен напредък.
Дори и да се създаде йогическа-тантристка двойка, то след време(ако наистина вървят напред) пак се стига до брахмачария.
Поздрави!



Тема Re: Идеята за секса..нови [re: CAT /wild/]  
Автор huanji ()
Публикувано11.04.02 21:58



Говориш за душата-близнак. Наистина, всеки я има. Не всякога обаче се дава да сте двама. Има си причини.
Не знам кога са разделени. По скоро душите са излизали по двойки още при сътворението.
Още като малък виждах образа на една жена. По-късно разбрах, че това е моята душа-близнак. Това беше спомен от последния ми живот. То е, все едно, че си ти. Странно усещане.
Поздрави.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.