Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:51 27.05.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Книга/и?  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано10.04.02 09:47



Няко може ли да ми каже някоя добра книга, където мога да прочета по-подробно за йогата и евентулано да започна да се занимавам. Знам, че не е добре, човек да го прави сам и т.н, но все пак
Мерси!

Omnia vincit amor


Тема Re: Книга/и?нови [re: Лyничka]  
Авторбaтмaнaтa (Нерегистриран)
Публикувано10.04.02 10:39



Ако си от София,да се срещнем и ще ти дам книга и ще те заведа на курс.



Тема Re: Книга/и?нови [re: бaтмaнaтa]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано10.04.02 13:38



От София съм, но нямам никакво време да ходя на курсове. За това предпочитам сама да се занимавам вкъщи. Така или иначе не ям месо и имам много ограничен хранителен режим. И реших просто да се поинтересувам как да го проспособя към йогата, а искам и упражененията да правя
Мерси!

Omnia vincit amor


Тема Re: Книга/и?нови [re: Лyничka]  
Автор huanji ()
Публикувано10.04.02 17:43



Батманата е свесен, няма да те подведе.
С писане, е много по трудно.
Поздрави.



Тема Re: Книга/и?нови [re: Лyничka]  
АвторTANA (Нерегистриран)
Публикувано10.04.02 22:16



Потърси книгата на Венцислав Евтимов "Йога". Мисля, че беше на издателство "ОМ" от 1993 г. Съжалявам, че не ми е под ръка. Но дори да не е точно тази, смятам, че всичко побликувано от този човек е прекрасно ръководство за практическа работа дори и самостоятелно. Единственото което искам да те посъветвам, е да не четеш твърде дълго литература, а да се стегнеш и да започнеш да изпълняваш асаните с постоянство, за да ги превърнеш във вътрешна необходимост за тебе. Началото е трудно, но си струва. Пожелавам ти успех



Тема Re: Книга/и?нови [re: Лyничka]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано11.04.02 02:39



Ако имаш някакви съмнения или по специални въпроси ще ти помагам с каквото мога.В момента не практикувам но ще споделям това което знам и съм изживявал.Успех в начинанието и не се отказвай...и не позволявай на никой да те откаже..



Тема Re: Книга/и?нови [re: Лyничka]  
Автор Jordan (кешин)
Публикувано02.06.02 19:35



Вж. специални отговори на твоя въпрос във форума "Източна медицина и Йога" на






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.