Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:49 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: йога и бременностнови [re: .]  
АвторHeдoвoлнa (Нерегистриран)
Публикувано07.03.02 16:30



би ли ми обяснил/а накратко какво е крия йога?



Тема Re: телефон и още нещонови [re: Heдoвoлнa]  
Автор huanji ()
Публикувано07.03.02 17:05



Ако изходиш от мисълта, че във всеки човек има по нещо хубаво, можеш да започнеш да търсиш именно него, а не лошото. Ако се научиш, да виждаш недостатъците, никога няма да си доволна, защото няма хора без такива. Пише ти го човека с най-много.



Тема Re: телефон и още нещонови [re: Heдoвoлнa]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано07.03.02 17:56







Тема Re: йога и бременностнови [re: Heдoвoлнa]  
Автор 39O (непознат )
Публикувано08.03.02 14:54



Pishi mi na mahabur@abv.bg ako naistina mislish da mnapravish neshto zadeteto si .Ima edna positsiia -narichat ia "virabhadrasana"Tia zasilva miskulaturata na vlagalishteto.Tvardi se che koito ia pravi i ovladee dobre/koiato/,rajda bez bolki.Az sam ekspert.Moga da ti dam ukazaniia ,no ne te savetvam da pravish yoga-asani v Balgariia,zashtoto bez uchitel ne bi mogla da storish nishto drugo ,osven v posledstvie da se pretovarish psihicheski.No ako iskash ,obadi mi se.



Тема Re: йога и бременностнови [re: 39O]  
АвторБaтмaнaтa (Нерегистриран)
Публикувано11.03.02 22:31



И можеш ли да ми обясниш,какво според теб е "да прави йога-асани "в България.



Тема Re: телефон и още нещонови [re: Heдoвoлнa]  
АвторЛилa (Нерегистриран)
Публикувано11.03.02 22:43



здравей пак,

няма да казвам каква съм и каква съм била по природа

това "моят характер", "моята природа", "ами такава съм си, какво да направя" и всякакви оправдания от този сорт се оказват доста ефимерни. достатъчно е само човек да пожелае нещо, да го пожелае силно, за да измени установения порядък и да излезе от своята "природа"

та, прекрасните неща ние самите ги творим, нали

поздрав!



Тема Re: телефон и още нещонови [re: Heдoвoлнa]  
Авторбaтмaнaтa (Нерегистриран)
Публикувано11.03.02 22:48



Не съм бил бременен и не мога да ти препоръчам някакви техники.Но можеш да предразположиш бъдещето дете към нещо, като му говориш за това с обич.
А и съм сигурен, че дори и да родиш с болка няма да го обичаш по малко,дори напротив .Не мислиш ли така природно критично настроена личност.




Тема Re: телефон и още нещонови [re: Лилa]  
Автор huanji ()
Публикувано11.03.02 23:00



Тей, тей.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.