Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:59 26.05.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: iskah da kaga njamam namerenie za praktika s OMнови [re: .]  
Авторveronika (Нерегистриран)
Публикувано05.03.02 21:18



ne sam probvala varhu svechti,predmeti i t.n no Silata na misalta e ogromno bogatstvo i dori Az deto sam takava goljama realistka se uverih v tova.
Mislja che ne e redno da se otkazvat njakoi hora ot Gospod zachtoto grechkata da ne sa chuti e v tova che tjahnite misli ne sa bili dostatachno silni i chisti.
mislja che nikak ne se otklanjam ot tova koeto mi pichech"да си повтаряш "ще се подобри положението ми", при болезнено състояние "
za parvi pat kogato imah silna bolka v rakata i ne mi pomognaha nikakvi hapcheta ne mi doide naum da si kazvam che chte stana po-dobre a po-skoro nechto ot roda na"ako naistina ima njakakva vischa sila kojato e Gospod zachto togava ne mi pomaga i s kakvo sam zaslugila"bjah si pretovarila rakata i imah silni bolki ta dokato si gledah rakata i v glavata mi se blaskaha razni misli koito moge da gi narechete egoistichni i bez gram sram sled po-malko ot 20minuti pochustvah iztrapvane kakto si sedjah i sled 10minuti nikakva bolka.
Ne sam vinovna che ne sam smirena i che v mislite si uprekvam sebe si ili Gospod vmesto da se konzentriram kakto kazvach no kato chovek popadne v podobno pologenie deistva instinktivno:)
Osaznah che ima njakakva sila kojato pomaga kogato bjah na 9godini dokato se otpuskah mnogo izmorena na legloto i za parvi pat sanuvah san koito beche dosta realen -sjakach az samata sam tam i moga da mislja a ne prosto san koito se razvivache a az da sam nabludatel.Njama da go razkazvam no samo chte ti kaga che ne mi haresa choveka koito stoeche pred men makar i blag vidjah zloba v ochite mu i zapochnah da se sabugdam no nai-strannoto beche che kogato se "sabugdah"az ne prosto se sabugdah a imah chustvoto che patuvam ot mjastoto kadeto sam bila prez njakakva tamna dupka i njakakvo spokoistvie imah kogato imache v men njakakvo usechtane che pribligavam tjaloto si.
Togava mi se sluchi nechto stranno,ugasno,opasno no tuk e klub Yoga vse pak tova koeto iskam da ti kaga e izvodakoito si vzeh posle che ako ne bjah se setila da kaga"Gospodi pomogni mi"ako ne prizovavah Gospod njamache da sam giva.
Ot togava razbrah che ima njakakva sila,dobra i tolkova.Posle popadaha v razete mi razni knigi za Ducha kato bjah na 15g a togava razbrah che tova koeto beche izljazlo ot tjaloto mi njakolko pati kato usechtane che sam Az se kazva Ducha:)
Ot tam nauchih za meditazijata postepenno i taka do Yogata.
Patja e dalag nali,pri men beche taka zachtoto ne obrachtah vnimanie na razni nechta a dori se opitvah da gi zabravja,pak i ne znaeh kakvo tochno e tova koeto stava,po-skoro gi izbjagvah ot neznanie i strah i ne obrachtah vnimanie.
Njakoi po-zapalen bi naprednal mnogo poveche ot men sigorno ako beche pregivjal takiva nechta a men ne me interesuvaha zachtoto ne iskah da vjarvam na nichto.
Mislja che sam postapila vazmogno nai-razumno pak i kato cheh za NLO,lechiteli vse nechta koito ne mi se struvaha "zemni" gi gledah absolutno podozritelno.
Mislich li che Ti i tezi koito meditirat sa stignali do izvoda da se zanimavat s Yoga i meditazija po sachtijat pat po koito sam minala,prosto mi e interesno kak drug stiga do tozi izvod i kakvo go kara da go napravi?
Ot sledvachtata sedmiza ili kraja na tazi chte zapochna Yoga upragnenijata i dishanijata vapreki che ne znam kak chte mi pomognat kato podgotovka za meditazijata.



Тема Re: njamam namerenie da praktikuvamOK i.....нови [re: veronika]  
Автор huanji ()
Публикувано05.03.02 22:42



Какво значи здравомислещ човек? Какви са критерийте за него?
Това, че "не разбираш и част...." не го знаех. Останал съм с грешно впечатление.
Не знам защо ти е да напускаш тялото. Аз не го напускам. Следователно, отпадам от графата на годните за доверие. Дано да намериш някой.
p.s. Всъщност, случвало се е, но спорадично. Не съм си искал. Какво значение има. Целата е друга.
Поздрави.



Тема Re: njamam namerenie da praktikuvamOK i.....нови [re: huanji]  
Авторveronika (Нерегистриран)
Публикувано06.03.02 19:14



nakratko zachtoto barzam,predpolagam ti sam znaech kakvo znachi zdravomislecht chovek?
:)ne te uprekvam za nichto,Vseki sam si rechava kak mu e nai-udobno nali?
az predpochitam da se izklucha napalno ot tjaloto si i zatova predpochitam da meditiram kato napuskam tjaloto a ne dokato sam v nego,osven tova znaech che ne vseki moge da izbira Dali da e taka ili po drug nachin,javno na men mi se otdava edin tip meditazija a na teb drug.
Ne sam zeljala da te obidja prosto izkazah mnenieto si kato zjalo za tozi tip meditirane a ne konkretno za Teb.
Vse pak nai-vagnoto e Meditazijata da varvi taka che njama nikakvo znachenie koi kak meditira ,vagnoto e da go pravi.
Pogelavam ti Uspehy v meditazijata!



Тема Re: o.neнови [re: veronika]  
Авторbatmanata (Нерегистриран)
Публикувано06.03.02 19:33



Това с отворени очи е виждане а не медитация.Какво е прошка според теб?



Тема Re: Bezopasno li e da Meditirach Sam?нови [re: huanji]  
Авторбaтмaнaтa (Нерегистриран)
Публикувано06.03.02 20:26



Напиши нещо са наглазите.



Тема Re: njamam namerenie da praktikuvamOK i.....нови [re: veronika]  
Автор huanji ()
Публикувано07.03.02 16:46



Хич не се обиждам. Напротив, драго ми е, че има практикуващи.
Сетих се нещо. Доста отдавна, четох един метод за напускане на тялото. Дето се концентрираш на един метър над главата. Та една вечер, рекох да го пробвам. И се получи. Първо си помислих, че съм си отворил очите, но ъгъла от който гледах беше друг. И обзора беше много голям. Това беше преди почти десет години, затова го бях забравил. Мога да потърся книгата от която го прочетох, ако искаш.
Поздрави.



Тема Re: Bezopasno li e da Meditirach Sam?нови [re: бaтмaнaтa]  
Автор huanji ()
Публикувано07.03.02 16:55



Неможах много добре да разбера. За нагласите ли става въпрос?



Тема Re: njamam namerenie da praktikuvamOK i.....нови [re: veronika]  
Автор huanji ()
Публикувано09.03.02 20:10



Понеже в клуба "Окултизъм", имаше други "активисти" по този випрос, в темата "дух и тяло" , написах каквото зная. Прочети го там, за да не се повтаря.
Поздрави!



Тема Re:нови [re: huanji]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано11.03.02 02:04



разбира се ... положението на тялото има ли значение ... уверявам те в сходността на целите ни - от кал сме направени :)))

<..

..>


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.