Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:46 23.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: re: P.P.N.нови [re: P.R.N.]  
Авторbatmanata (Нерегистриран)
Публикувано29.12.01 15:23



PROSTO E, ama oshte go njama:)
po njakoga, kogato chetesh informacijata idva ot drugade.
a i zemnite dejnosti taka uvlichat.



Тема Re: meditaciataнови [re: batmanata]  
Автор Taban (непознат )
Публикувано19.01.02 01:41



Баба ми каза ,че НИЩОТО това е налъм без каишка на който липсва дървената част .



Тема Re: meditaciataнови [re: oтpoвeн]  
Авторbatmanata (Нерегистриран)
Публикувано23.01.02 19:09



siguren sam che stava vapros za thao preneseno e v Kitaj ot Indija ot Indija.moze bi pri prevodite i predavanijata ot edin ezik na drug se e zagubilo tochnoto naimenovanie.
kogato si napalno otdadesh na neshto njamash pomisli,no togava ne mozesh da pobedish sebe si zashtoto si se izgubil... ,togava razbirash che ne si sam... zapochvash da tarsish sebe si...pravish chetiri neshta i se namirash.



Тема Re: meditaciataнови [re: oтpoвeн]  
Авторбaтмaнaтa (Нерегистриран)
Публикувано21.02.02 23:53



Виж "ТАБАН".



Тема Re: meditaciataнови [re: бaтмaнaтa]  
АвторTANA (Нерегистриран)
Публикувано23.02.02 15:51



Sledq temata s interes, no nichto ne mi gowori "wij TABAN" Poqsni, ako obi4a6. Blagodarq



Тема Re: meditaciataнови [re: TANA]  
Авторбaтмaнaтa (Нерегистриран)
Публикувано23.02.02 16:17



Малко по на долу.



Тема Re: meditaciataнови [re: бaтмaнaтa]  
АвторTANA (Нерегистриран)
Публикувано23.02.02 21:05



4uwala sym q tazi 6turotiq!



Тема Re: meditaciataнови [re: TANA]  
Авторбaтмaнaтa (Нерегистриран)
Публикувано24.02.02 01:23



Медитацията е товара, който си поемаш за да извършиш отредените за теб дела.



Тема Re: meditaciataнови [re: бaтмaнaтa]  
АвторTANA (Нерегистриран)
Публикувано25.02.02 00:08



W dumite ti ima mnogo smisyl i mnogo mydrost. Blagorodno, naistina samo blagorodno zawijdam na wseki, koito moje da meditira. Pritejawam knigite na Wencislaw Eftimow. Asani izpylnqwam s periodi4no postoqnstwo ot godini. Imam uspeh samo w ukrepwaneto na fizikata si. Za meditaciqta sym 4ela mnogo, no nichto opredeleno ne moga da postigna w koncentraciqta na syznanieto si. Ne izpylnqwam upravneniqta ot "dichane " i "pre4istwane na organizma". Ne piq, ne pucha, po4ti nikak ne konsumiram meso. Ot 15 godini stradam ot wisoko krywno nalqgane na nerwna po4wa. W inagi sym 4uwstwala, 4e joga chte mi pomogne, no izglejda mi lipswa postoqnstwo ili nechto drugo, ne znam. Neudobno mi e dori da spodelq, za towa 4e sym mnogo zle s koncentraciqta, koqto mislq e ot golqmo zna4enie za napredyk w meditaciqta. Ne znam kak i kakwo da prawq. Pomogni mi ako se sechtach kak! Bydi zdaw!



Тема Re: meditaciataнови [re: TANA]  
Авторбaтмaнaтa (Нерегистриран)
Публикувано25.02.02 14:21



Дълбоко дишане помага.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.