Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:30 08.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Жълт клуб
*Кратък преглед

Тема Ленински съботникнови  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa (Beautiful Liar)
Публикувано29.07.09 00:21



В помощ на новото правителство, КАТ, МВР, БАН, СНН и Т.Н. предлагам да организираме ленински съботник, в който да построим малка магистрала или поне двулентов път между Карнобат и Петолъчката! Това вече не се трае! Втора година пътувам от бургаско до София за по 8 часа! А КАТ си драпат топките!
Бирата и чалгата от мен, носете си кирки, асфалт и подходящо работно облекло.

жълта клубарка в униформа и готовност за строителни работи:



П.П. Ази, Марж, радвам се да ви видя наоколо, макар и без униформи



Тема Re: Ленински съботникнови [re: Дeбeлorъз__Hинджa]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано29.07.09 02:08



скив кво драснах -

:)
къде браузва - пиле шарено!
та
не те мернах;) из "петолъчката"



Тема Re: Ленински съботникнови [re: NUT]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa (има билет)
Публикувано30.07.09 22:43



и сме били горе-долу по едно и също време! бях в созопол (и аз само за уикенда) и понеже времето беше лошо, тръгнахме сутринта (към 11:30). ако ти си била на синеморец, горе долу по това време си била около созопол-бургас, откъдето и започваше опашката (оня прословут светофар).


вие откъде минахте? през нова загора или задбалканския? ние тръгнахме през нова загора, обаче като видяхме, че пак става колона, върнахме през задбалкана, където в началото се виждаше хубав път, но след няколко километра се оказа, че е в ремонт. после през стара загора излязохме на магистралата за пловдив. 8 часа път! осем часа!



Тема Re: Ленински съботникнови [re: Дeбeлorъз__Hинджa]  
Автор jojo-mojo ()
Публикувано01.08.09 12:46



днес или някоя събота?

здрасти, скитник, млляяяяс



Тема Re: Ленински съботник [re: jojo-mojo]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa (има билет)
Публикувано03.08.09 22:11



днес (т.е. в събота) бях из Пирин. Нови задръствания, този път на Владая. Явно и там ще трябва да строим. Магистрала "Струма" трябваше да е готова за олимпиадата в Гърция през 2004. Както пееше Володя Стефанов - куче влачи рейс, диря няма, ей.


а за теб на кое задръстване да се оглеждам




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.