Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:22 02.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Жълт клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Сбогом,Джако!нови  
АвторBтopoтoTиAз (Нерегистриран)
Публикувано26.06.09 08:50







Тема Re: Сбогом,Джако!нови [re: BтopoтoTиAз]  
АвторDark Mind (Нерегистриран)
Публикувано26.06.09 08:52



Ужасно тъжно ми стана като разбрах за смъртта му. Дори и да не бях от най-върлите му фенове, го уважавах изключително като творец. И ми бе безкрайно неприятна помията, с която хората го свързваха последните години.
Мир на праха му!





Тема Принципно, избегвам да се включвам в такиви ...нови [re: BтopoтoTиAз]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано26.06.09 08:54



... заупокойни теми, но МДж нема как да бъде игнориран. Голема работа беше блек`н`уайт момчето!





Тема Re: Сбогом,Джако!нови [re: BтopoтoTиAз]  
АвторDark Mind (Нерегистриран)
Публикувано27.06.09 00:09









Най-любимите ми песни на Джако. Дано душата му намери покой...
Страшно ми е мъчно.



Тема Re: Сбогом,Джако!нови [re: BтopoтoTиAз]  
Автор azia ()
Публикувано27.06.09 17:17



невероятен глас, собствен стил, супер денсър - и аз съм била млада, и аз съм го слушала до несвяст, и аз съм била влибена в него. голям яд ме хваща, когато такива гениални творци потеглят по пътя на самоунищожението...
да, господ едно дава, а друго взима.


...



Тема Re: Сбогом,Джако! [re: BтopoтoTиAз]  
Авторнинджaтa (Нерегистриран)
Публикувано01.07.09 22:49



Толкова неочаквано... Не съм му върл фен, дори не подозирах колко може да ми въздейства една такава новина. Нека почива в мир!



Тема Re: Сбогом,Джако!нови [re: BтopoтoTиAз]  
Автор HolyHell (White)
Публикувано18.07.09 11:44



стана ми супер гадно заради този човек. не е моя тип музика /макар че имаше добри попадения като Black Or White например/, но въпреки това го почуствах като някакво събитие което е финалната точка на някакво минало. това минало, където са Елвис, Джанис, Джими, Морисън и пр..... Незнам, същото беше и като почина Хийт Леджър /млад и адски талантлив, не му направиха грандиозно изпращане, но светът скърбеше не по-малко/. Обаче смъртта на Джако е още по-разтърсваща. А в музиката му имаше много много много "душа". Въпреки, че беше поднесена от черен към бели поп-почитатели, тя си остана черна музика. Соул.

Поклон, Джако.


http://showbusiness.actualno.com/news_178100.html

Редактирано от HolyHell на 18.07.09 11:54.



Тема Re: Сбогом,Джако!нови [re: HolyHell]  
АвторBтopoтoTиAз (Нерегистриран)
Публикувано21.07.09 17:48



Боже,и на мен ми беше много мъчно за Хийт Леджър !



Оттогава снимкстс му ми е на телефончето...



Тема Re: Сбогом,Джако!нови [re: BтopoтoTиAз]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано21.07.09 21:42



На мене много ми беше тъжно за Брежнев като умря , колко сладко се целуваха с нашия по устенцата .
Вечер като ги даваха по новините и аз се вълнувах , чудех се освен език , дали няма да си пуснат и ръка ... но явно все на много публични места ги снимаха и все неможеше да се получи желаното от мене ...
Иначе недейте да жалите за Джако , еле па за Леджър ... бъдете безжалосни , или иначе казано безмилостни , то нали на това се крепи света ;-)
Или по нагледно казано , ако някой вече е умрял духовно , просто е въпрос на време да умре и телесно ... или поне така ми се струва





Тема Re: Сбогом,Джако! [re: wiper]  
АвторBтopoтoTиAз (Нерегистриран)
Публикувано22.07.09 19:54



Май в случая,те са умрели телесно,но ще са живи винаги...както Фреди,или
Елвис,примерно...(макар според някои Елвис е жив

)
Просто напоследък,в последните години,си отидоха много хора,които са заслужили да си поплачем за тях,без да ни е срам...а пък разни гадини ни тровят ежедневно и безнаказано.
Освен това,се питам,дали си заслужава ТАКЪВ ЖИВОТ (като техния),но пък кратък...или да си живуркаш 80 години,ама да си безличен и обикновен...Ма то пита ли ни някой...
Не знам на какво се крепи светът...но има такива хора-явления,без които не може...друг е въпроса,че на повечето от тях им дърпат конците въпросните безжалостни и безмилостни...
Аз иначе си поревах и когато котарака ми умря.
Колкото до другаря Брежнев,помня когато си отиде. И да ти кажа,баба ми и дядо ми(лека им пръст) бая се просълзиха .....Е,всеки си има кумири...да е жив и здрав Джони Деп




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.