Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:54 24.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Жълт клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Честит рожден ден, близнаци!нови  
Автор ДeбeлorъзHинджaМодератор (НДСВ)
Публикувано04.06.09 20:24



Така... Поради технически причини и задгранични воаяжи (с Кристина Димитрова плувах в един тунизийски басейн, но за това друг път), бях възпрепятстван да произнеса празнична реч за рождените дни на моите астрални близнаци - Вайпи и Окаян ястреб! Братя! Да сте живи и здрави, по-славни от Преслава и по-вечни от Лили Иванова! Да се надяваме, че скоро ще можем да си кажем наздраве и на живо!
Наздраве!



Тема Re: Честит рожден ден, близнаци!нови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
АвторDark Mind (Нерегистриран)
Публикувано05.06.09 13:43



Ооо, здрасти, Близнаци!


Живи и здрави, от всичко по и най по много ви пожелавам!




Тема Re: Честит рожден ден, близнаци! [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано05.06.09 19:14



понеже окаяният;) го бих с честитка предварително..
та
и със ТЕБ няма да избързвам..
значи
специални поздрави за - вайпа:)
да е - здрав курав и анти-мурав



наздраве:) брат - дано си весел и обичащ!



Тема Re: Честит рожден ден, близнаци!нови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано06.06.09 17:31



Много ти мерси, Нинджицу сан!



Your future dream is a shopping scheme.

Тема Re: Честит рожден ден, близнаци!нови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор пeтъk (талант)
Публикувано08.06.09 17:11



Мисля, че този "Вайпи", дето споменаваш не пие. Освен това той няма близнак. Хубаво е като пишем да сме коректни. Все пак този клуб се чете от млади майки с деца и е основното място, от което се информират.



Тема Re: Честит рожден ден, близнаци!нови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано19.07.09 10:35



Аз поради астрален деменциум и суетнята около близнаците чак сега успях да драсна някой ред , тъкмо кърмех близнетата и се сетих да влезна в тоя клуб ... сигурно някак е свързано с изтичането на млекото ми и вливането на нови идеи , макар че идеята за влизане в тоя клуб е стара никога не се знае дали мача е хикс , игрек или зет ... това със мача не го разбрах , но беше хубаво че преди малко ми звънна противопожарната аларма и ме събуди ...
Нинджи , благодаря за поздрава ... на тебе ти пожелавам басейни изживявания с некоя по свестна певица , както и в някоя по свестна държава ;-)



Тема хай вайпи:)нови [re: wiper]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано21.07.09 20:28



това за "близнетата" метафора ли е - или бесна честитка..да ти спретна!:)



Тема Re: хай вайпи:)нови [re: NUT]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано21.07.09 21:36



Ne , според мене е разстройство на личноста ;-)))
Но ти не се разстройвай , нито пък се настройвай ;-)) нали все нещо трябва да напишеме ...
Единствените двуяйчни близнета дето имам , са там долу , скрити в една торбичка , но за това не си струва да се говори ...
Я , чак сега забелязах че думи като разстройвай и настройвай имат по 2 Й , дали има такива думи с по 3 Й ;-))



Тема Re: хай вайпи:)нови [re: wiper]  
Автор azia ()
Публикувано23.07.09 15:51



Боже, Вайпи - нЕзнам за твойте близнета, ала мойте сърца съ разтуптяха на мига щом мернАх ника ти


Малко е късно да ти пожелая нещо хубаво по повод, затуй без повод поздравително те цункам по бузката.



Тема хай ази:)нови [re: azia]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано23.07.09 16:38



радвам се - че си жива;) и усмихната..
а
близнета на вайпи - са само сън


чак сега събудил се..от зимата;)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.