Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:24 06.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Жълт клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Аз и Криси Димитрова  
Авторнинджaтa (Нерегистриран)
Публикувано04.06.09 20:35



Скъпи приятели, време е да ви разкажа колко близък станах с българската суперзвезда Криси Димитрова, с която посетихме ултра скъпия, луксозен, нечуван, небивал и т.н. курорт за суперзвезди Хамамет в ултра скъпия, луксозен, нечуван и т.н. Тунис.
Значи - тръгвам аз към тази африканска страна, за да изпълня своето задължение (до 30 години да спя с жени на 3 континента) и на летището кого да видя? Не Памела Андерсън, не Преслава, не Лепа Брена, а самата Криси Димитрова. Двамата се правим, че не се познаваме. Държим се хладно, не си говорим. Кацам в Тунис - тя пак се навърта наоколо. Отивам в 5 звезден хотел (че какъв друг) - и о! да! криси е с мен!
На другия ден решавам, че ще покажа изваяното си кето от Роден тяло и отивам в басейна. Публиката е рехава, но звездна - Криси Димитрова. Подготвям снагата си за предстоящето водно шоу, пристъпям към ръба на басейна и с отработено движение се гмуркам (Криси вече е вътре). Продължаваме да се правим, че не се познаваме. Накрая, след като очевидно я съблазних с физиката си и очаровах като плувец, се приближих с два замаха бътерфлай към нея и с най-еротичния си глас, попитах: вече мога ли да се хваля, че съм плувал в един басейн с Криси Димитрова?
Е, щом ви се хваля, сещате се какво ми отговори тя.
Ден по-късно играем бинго в лобито. Аз с моята компания, тя с - нейната. Всеки, който спечели линия или бинго, си води адютант, който да проверява числата. Криси печели бинго! И познайте кого извика, за да й адютанства! Познахте!





Тема браво - за откритието;)нови [re: нинджaтa]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано05.06.09 19:25



"бинго" - а не..скучно-зовящото се "бяло сладко"...със или около водица;)
та
кога ще четем - за "пикантно-сладките дресинги" в/у голите телца на жените:) от 3те континента



ниндж - като изолирбандна тунис(даже и плажен тен не намекна)...
из чий БГ песоци;) потъна..та се невестна



Тема Re: Аз и Криси Димитрованови [re: нинджaтa]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано06.06.09 17:44



Човеко, модераторе, докато ти четях очерка, пиейки Дом Периньон, пожелах да съм тунизийски басейн. Или поне стълбичката на тунизийския басейн.

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: Аз и Криси Димитрованови [re: нинджaтa]  
Автор пeтъk (талант)
Публикувано08.06.09 14:05



Каква е тая Криси?



Тема Re: браво - за откритието;)нови [re: NUT]  
Авторнинджaтa (Нерегистриран)
Публикувано08.06.09 23:54



ох, не мога да пусна снимки, нут, но само на теб ще кажа, че съм изгорял не на потник, а на криси димитрова.





Тема Re: Аз и Криси Димитрованови [re: Okaян яcтpeб]  
Авторнинджaтa (Нерегистриран)
Публикувано08.06.09 23:55



аз исках да съм кърпата, която се свлича от бикини-зоната й





Тема Re: Аз и Криси Димитрованови [re: пeтъk]  
Авторнинджaтa (Нерегистриран)
Публикувано08.06.09 23:57



мога да ти кажа какво е бан! я я виж ти нея!



Тема Re: Аз и Криси Димитрованови [re: нинджaтa]  
Автор пeтъk (талант)
Публикувано09.06.09 08:59



Българска Академия на науките, учудвам се че точно ти я спомена





Тема Re: Аз и Криси Димитрованови [re: пeтъk]  
Автор deskata1O2O (непознат)
Публикувано10.06.09 16:38



На мене изобщо не ми харесва тая К.Димитрова.Много и е голяма устата просто ужас......и е старичка вече маи а????????





Тема Re: Аз и Криси Димитрованови [re: пeтъk]  
Авторнинджaтa (Нерегистриран)
Публикувано10.06.09 23:31



е, непредсказуем съм...
у нас или у вас?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.