Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:53 30.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Жълт клуб
*Кратък преглед

Тема партито е открито:)  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано05.11.08 23:50



след около 20мин - дарки помъдрява:)

затова загрявам с музика - надявам се любима...


леки напитки за загрявка +
и замесване на скарата - със зехтина;)

дарки - няма заспиване;)
ще се опия - с кеф



Тема ЧРД - дарки:)нови [re: NUT]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано06.11.08 00:12



да си закриляна от - здраве и приятели..

късметът;) да е твойто огледало - и винаги..поне да му намигваш!

с обич - NUT



наздраве - от откритото щастие:)



Тема Re: партито е открито:)нови [re: NUT]  
Автор azia ()
Публикувано06.11.08 21:22



Daрки, честито и за здраве!
Метни червените жартиери, разлей червеното вино и раздай/получи страст, топлина и усмивки:)
И аз... наедно с Нът... ти мятам вълшебникът от Оз



Целувки

п.с. /тия дни съм в отпуска - ако имаш обедна почивка... можем да ударим по един ром/:)



Тема Re: партито е открито:)нови [re: NUT]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано07.11.08 19:01



Их , мислех да не пиша до Нова Година , защото това е 2009-тия ми постинг и мислех да го посветя на Новата Година , обаче няма как , при толкова Рождени дни накуп , така че ЧРД на Дарки , както и на останалите които пропуснах преди време поради тая глупава причина с 2009-тия пост ;-)))
Друго нямам какво да добавя в моя защита , така че направо се потапяйте във водкоуиски с торта и фъстъколуканка за мезе...и надявам се накрая някой да покаже червеното петно на чаршафа за да стане ясно дали е била девствена булката , и точно колко пъти е била ...това последното го казах за да стане смешно ... излитам ...ае





Тема Re: партито е открито:)нови [re: NUT]  
Автор Moti (влюбена)
Публикувано09.11.08 20:54



Няма как да пропусна това


Честит рожден ден, Дарки!
Да поумняваш, да помъдряваш, да пленяваш и каквото още се сетиш да правиш...
изобщо много щастие и радост

Khedny Ma3ak


Тема Re: партито е открито:)нови [re: NUT]  
Автор Dark Mind (Borgia)
Публикувано09.11.08 21:35



Много ви благодаря, мили приетели, че сте се сетили за стария си, чукнал веке трийсетака, френд!


Мерси и за поздравите, и за хубавите пожелания... абе, обичам ви, искам да кажа!

Целувки и да откриваме винския сезон, а?



П.П. Ази, вече съм ужасно далеч от теб физически. Невероватно, но факт - смених местоположение за трети път тази година.



Тема Re: партито е открито:)нови [re: NUT]  
Автор BeckaEceмecka (Форестър)
Публикувано10.11.08 13:15



Честит рожден ден!

Още един наш скъп юбиляр!



Да си ни жива и здрава и доволна от живота.

Надявам се, че си получила чудесни подаръци, че си била в обкръжението на тези, които са ти били нужни и празникът е бил незабравим!

Поздравявам те с новата ми любима песен. (този клип ми харесва много повече от оригиналния.)






Тема Re: партито е открито:)нови [re: NUT]  
Автор ДeбeлorъзHинджaМодератор (НДСВ)
Публикувано05.12.08 21:39



Точно месец след партито, да се включа и аз. Имам обяснение за отсъствието, но не това е важно сега. Време е за пожелания:

Скъпа Дарки! Да си жива, здрава и щастлива, да си късметлийка, секси, дива, още сто по сто години да живееш и като лили иванова все да пееш!
Наздраве, Наборе!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.