Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:55 21.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Жълт клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Смъртта - лайфстайл или начин да спестиш болкатанови  
Автор HolyHell (White)
Публикувано01.10.08 02:55



когато не мислиш за нея и тя идва внезапно неканена - няма нищо по-леко и .... безпоследствено... си мисля аз. кучето ти, котето ти, което има рак, което е обречено - то определено не мисли за смъртта, но всеки миг болка му причинява зло. когато мислиш за смъртта съжаляваш себе си.... умирали са ми няколко котки, едно малко любимо котенце се обеси на каишката за бълхи, докато се катереше по стълбове разни, една от най-добричките ми котки изчезна преди повече от година, а преди около месец-два премазаха друго мое коте. тези случки са чести и не по-болезнени от инсулта на баща ми, болничните престои на майка ми и честите мисли за смъртта, която ще дойде като тежък чувал с проблеми отделно от мъката, която смея да кажа преживях преждевременно.... все по-нарастващото безразличие какво ме чака и мен в бъдеще и непрестанните страхове да не загубя и малкото хубави хора около мен, по-точно един от тях.... искам да кажа, че ако трябва да стигнем докрай по пътя на мрака - може, но струва ли си да се жертват хубавите и положителни моменти в живота заради черногледството? за да си отговоря на този въпрос си казвам - да, преживяла съм го, не спирам да го живея - грозното и страшното, и.... да - всеки момент съм готова да се забавлявам..... и уважавам хората, които могат същото.

да се запише за протокола - не одобрявам лайфстайл модела на Биг брадър



Редактирано от HolyHell на 01.10.08 03:35.



Тема Re: Смъртта - лайфстайл или начин да спестиш болкатанови [re: HolyHell]  
Авторhm (Нерегистриран)
Публикувано12.10.08 14:59





приятно ми е да те чета, но не знам какво да ти отговоря.

затова ще пробвам с:

i love u

сериозно-кефиш



Тема Re: Смъртта - лайфстайл или начин да спестиш болкатанови [re: hm]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано12.10.08 18:11



"i love u" - какво значи подобен код



Тема Re: Смъртта - лайфстайл или начин да спестиш болката [re: HolyHell]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано12.10.08 20:57



нямаш късмет с домашните любимци явно. Мен така ми измряха едни тритони, та се бях посдухал и аз.



Queen's only


Тема Re: Смъртта - лайфстайл или начин да спестиш болкатанови [re: NUT]  
Авторhm (Нерегистриран)
Публикувано14.10.08 11:35



не е код, значи обичам те



Тема Re: Смъртта - лайфстайл или начин да спестиш болкатанови [re: hm]  
Автор HolyHell (White)
Публикувано14.11.08 04:50



преди седмица баща ми получи нов инсулт, сега не може да става от леглото, сдухах се съвсем и напускам работа понеже

и аз защо.

п.п. обичам да ме обичат, а най-обичам тайните обожатели.

Редактирано от HolyHell на 14.11.08 04:52.



Тема :)нови [re: HolyHell]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано16.11.08 21:14



баща ти - ще премине..към по-истински дълбини!
но
ти - приеми настоящето..





Тема Re: Смъртта - лайфстайл или начин да спестиш болкатанови [re: HolyHell]  
Автор lullaby ()
Публикувано18.11.08 00:04



Сега съм явен обожател



Видях за работата... аз съм little red riding hood. Тя е бяла грижа, с твоя опит и образование все ще намериш, освен ако не съжаляваш и нещата не могат да се оправят.

Много съжалявам за баща ти, представям си колко ви е трудно.






Тема Re: :)нови [re: NUT]  
Автор HolyHell (White)
Публикувано28.11.08 20:30



търся си този филм - Viktor Vogel - Commercial Man. понеже с иронията си ми помогна да погледна по-недраматично към трудния момент. а момента ще мине - зная го със сигурност. колкото и окончателен да изглежда сега.



Редактирано от HolyHell на 28.11.08 20:30.



Тема Re: Смъртта - лайфстайл или начин да спестиш болкатанови [re: lullaby]  
Автор HolyHell (White)
Публикувано28.11.08 20:33



можеш да ми помогнеш като ми намериш този филм - Viktor Vogel - Commercial Man. много ми е важен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.